4:5
6:0
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 15:02 Ondřej Šarša (Lukáš Fiala), 31:03 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 35:12 Ondřej Bejček (Daniel Fokt), 37:44 Ondřej Kopp, 38:12 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 42:54 Ondřej Kopp (Jakub Štěrba), 45:38 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 49:22 Daniel Jäschke (Petr Pastor), 50:39 Marek Chocholoušek (Jakub Štěrba), 57:41 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 59:18 Ondřej Kopp (Jakub Štěrba)
FbC Plzeň
branky (asistence): 11:53 Václav Khek (Vojtěch Lapuník), 24:02 Petr Linc (Paul Válka), 24:33 Tomáš Němeček (Vojtěch Lapuník), 25:12 Vojtěch Kuneš (Václav Khek), 33:41 David Šůs (Václav Zábran), 39:49 Matěj Ševčík (Daniel Nicklas)

Florbal Chomutov - FbC Plzeň 11:6
16. Ondřej Šarša, 32. Tomáš Fiala, 36. Ondřej Bejček, 38. Ondřej Kopp, 39. Marek Chocholoušek, 43. Ondřej Kopp, 46. Lukáš Fiala, 50. Daniel Jäschke, 51. Marek Chocholoušek, 58. Tomáš Fiala, 60. Ondřej Kopp - 12. Václav Khek, 25. Petr Linc, 25. Tomáš Němeček, 26. Vojtěch Kuneš, 34. David Šůs, 40. Matěj Ševčík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 6:4; využití: 3:3; diváků: 160; zásahy brankářů: Jan Vlček 53 - Lukáš Mück 31, Lukáš Ščurko 15; po třetinách: 1:1, 4:5, 6:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Jakuba Šimka: Dvě třetiny jsme hráli svojí hru a za tu hráče schválím. Třetí třetinu naši klíčoví hráči neunesli tíhu odpovědnosti a nezvládli svojí roli. Na psychice musíme ještě zapracovat. Děkuji soupeři za férové utkání a divákům za pěknou atmosféru.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Až ve třetí třetině jsme ukázali, jak silní můžeme být, pokud dáme do zápasu 100%. Za třetí třetinu nemám hráčům co vytknout. Skvěle odbráněná oslabení a bojovnost celého týmu nám dnes přinesla tři body. Na výkon v posledních dvaceti minutách musíme navázat i v dalších zápasech. Děkujeme divákům, kteří nás přišli podpořit a soupeři za kvalitní utkání.
59:59
Střely na branku po třetí třetině: Chomutov 26 - Plzeň 24
59:59
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni hráči: Petr Pastor (Chomutov) a Matěj Ševčík (Plzeň)
59:55
Utkání se dohrává a o vítězi dnešního utkání máme jasno.
59:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Jakub Štěrba (11:6).
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Lukáš Fiala (10:6).
57:41
I potřetí v dnešním zápase si ve hře 4 na 4 bratři Fialové vyhověli navyšují náskok Chomutova na 10:6.
57:28
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
57:14
Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
57:03
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
53:23
Timeout FbC Plzeň
52:11
Hosté dostávají domácí pod tlak.
50:59
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Jakub Štěrba (9:6).
50:39
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Ščurko družstva FbC Plzeň
49:45
Domácí tým v plném počtu.
49:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Petr Pastor (8:6).
48:53
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Daniel Fokt.
48:53
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:45
Vyloučen hráč Karel Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
45:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (7:6).
45:38
Po druhé v dnešním utkaní můžeme vidět souhru bratrů Fialových.
42:54
42:54
Po vynikající přihrávce Jakuba Štěrby do běhu Ondřeje Koppa, který se ocitl sám za obranou hostů. S přehledem překonal golmana a vyrovnává na 6:6.
41:34
Jiří Giptner nachází Petra Pastora, ten ale míjí branku.
40:39
Ve třetí třetině jsou aktivnější hostující hráči.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po druhé třetině: Chomutov 20 - Plzeň 25
39:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Daniel Nicklas (5:6).
39:49
Hosté využívají přesilovou hru po vytočení Matěje Ševčíka.
39:17
Vyloučen hráč Petr Pastor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (5:5).
38:12
Po vyrovnávající brance se v hledišti zrodila obrovská euforie radosti.
37:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp bez asistence (4:5).
37:44
Konečně se vyplatil důraz domácích hráčů. Nejlépe se před soupeřovo brankou zorientoval Ondřej Kopp a svojí střelou snižuje na rozdíl jedné branky.
35:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Daniel Fokt (3:5).
34:16
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
33:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil David Šůs, asistoval Václav Zábran (2:5).
32:42
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
31:03
31:03
Teď byla k vidění krásná bratrská spolupráce. Lukáš Fiala krásnou přihrávkou ze standartní situace našel volného Tomáše Fialu, který střílel neomylně z velkého brankoviště.
29:43
Miloš Šulc krásným obranným zákrokem odebral soupeřovy míček a rychlým pasem založil protiútok.
27:51
Fanoušci pomalu začínají povzbuzovat domácí tým.
25:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Václav Khek (1:4).
24:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Vojtěch Lapuník (1:3).
24:33
Plzenští využívají výhodu a zvyšují stav na 1:3.
24:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Paul Válka (1:2).
24:02
Oba týmy se snaží strhnout skóre ve svůj prospěch. Úspěšný pokus vyslal hráč Plzně Petr Linc.
22:52
Začátek druhé třetiny se odehrává ve vysokém tempu.
20:45
Hosté hrají v plném počtu.
20:05
Chomutov pálí už od začátku třetiny, ale skóre se stále nemění.
18:45
Vyloučen hráč Michal Štejr družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
18:45
Máme tu první přesilovku domácího celku po chybě střídání na straně hostů.
15:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Lukáš Fiala (1:1).
15:02
Chomutovský kapitán Ondřej Šarša si narazil s Lukášem fialou a neomylnou střelou snižuje na 1:1.
13:54
Chomutov drží hosty pod tlakem.
11:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Khek, asistoval Vojtěch Lapuník (0:1).
11:53
Chomutov inkasuje po krosu hostů.
11:10
Chomutov vyhazuje.
10:21
Vyloučen hráč Karel Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:50
Hra se začíná zrychlovat a hraje se nahoru a dolu.
05:39
Domácí Petr Pastor dostal míček na hokejku a výběhem od mantinelu se snažil rychlou střelou překvapit hostujícího brankaře, ale nastřelil prvního blokujícího hráče.
03:24
Domácí hráči se snaží o rychlé založení útoku, ale zatím bez toho správného receptu na hostující obranu.
02:45
Po střele hostujícího Šůse vytáhl domácí brankář Vlček krásný zákrok.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhráli hráči hostujícího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Mück; hráči v poli: Václav Khek, Petr Linc, Matěj Ševčík, Jan Vokáč, Paul Válka
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Marek Chocholoušek, Karel Klíma, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala