7:0
2:0
0:0
- : -
branky (asistence): 01:40 Tomáš Fryšavský (Miloš Prášil), 02:09 David Zítka (Jaroslav Dufek), 02:40 Tomáš Fryšavský (Miloš Prášil), 03:27 David Zítka (Petr Zavadil), 14:50 Jaroslav Dufek (David Zítka), 15:14 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 15:57 Miloš Prášil (Tomáš Fryšavský), 21:50 Petr Zavadil (David Zítka), 23:04 Miloš Prášil (Tomáš Fryšavský)

ASK Bystřice n.P. - Paskov Saurians 9:0
2. Tomáš Fryšavský, 3. David Zítka, 3. Tomáš Fryšavský, 4. David Zítka, 15. Jaroslav Dufek, 16. Ondřej Dvořák, 16. Miloš Prášil, 22. Petr Zavadil, 24. Miloš Prášil; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Radek Šejnoha 23 - Ondřej Kuboš 14, Michal Klučár 21; po třetinách: 7:0, 2:0, 0:0;
60:02
Komentář trenéra a vedoucího družstva domácího týmu ASK Bystřice n.P. Miloše Prášila : Po výborně zvládnuté I.třetině, kdy nám všechno vyšlo jsme rozhodli utkání. Zbytek zápasu se už jen dohrával, ale tížená 10 nepadla. Děkujeme golmanovi, že nás podržel a zápas skončil s 0. Také děkujeme perfektním dívákům a soupeři.
60:01
Komentář trenéra hostí Paskov Saurians Radima Jeliče: I. třetina jasně rozhodla o celém výsledku po individuálních chybách hráčů Paskova. Ve II.třetině byla poznat slabší fyzická kondice hráčů Paskova. III.třetina se už pouze dohrávala, jelikož bylo vše rozhodnuto. Blahopřeji soupeři k vítězství.
60:00
Střely celkem : ASK Bystřice n.P. 44 : Paskov Saurians 23
60:00
59:59
Střely po III.třetině : ASK Bystřice n.P. 5 . Paskov Saurians 8
59:07
Vyloučen hráč Jiří Čmiel družstva Paskov Saurians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Zahlášena poslední minuta dnešního utkání.
58:54
Bystřice v plném počtu
58:40
Šejnoha se ve skruži hráčů zvedá na nohy a chytá balonek do ruk.
56:54
Vyloučen hráč Tomáš Fryšavský družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
53:17
Dufek opět nachystaný na hraně brankoviště, ale přihrávka od Zítky byla moc vysoká
52:27
Zavadil před brankou Klučára, ale z otočky branku netrefuje.
50:31
Šejnoha lape do ruk střelu Bohma
49:45
Přihrávku Patáka na Mazánka vyhmátl hráč Paskova a okamžitě posílá své spoluhráče do útoku.
48:42
Bonczek se snaží střílet z kteréhokoliv opostavení. Před brankou Šejnohy se vytočil, ale Radek jeho střelu vyráží
48:15
47:24
Zítka nabíhá do přihrávky Paskova, ale balonek mu utíká daleko od hokejky, takže Paskov pokračuje ve hře na naší polovině.
46:16
nevhodné zkomentování hry
46:15
Vyloučen hráč Miloš Prášil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nesportovní chování.
45:18
Pěkná akce ze standartky končí střelou Dufka, který z hrany brankoviště trefuje pouze Klučára
44:38
Do III.třetiny naskakuje nejstarší hráč domácího týmu Petr Paleček.
43:35
Zítkas ve střelecké pozici - bohužel vedle.
38:49
Prášil využívá chyby v rozehrávce Paskova , nachází Fryšavského, ale ten nedokázal zkrotit skákavý míček.
38:01
Dvořák opět zkouší, ale prostě to tam ne a ne padnout.
36:30
Dvořák pokouší štěstí o 10 branku domácích z dálky, ale Klučár opět pozorný.
36:00
Šejnoha - další parádní kousek pro diváky, balonek vyráží z brankové čáry
35:40
Paskov okamžitě kontruje na druhou stranu, ale Šejnoha opět vyráží.
35:35
Dufek sám na branku přes celé hříště, ale jeho střelu blokuje hráč z Paskova.
34:57
Prudkou střelu Slezky z pravé strany tentokrát vyráží Šejnaha hlavou
33:05
Pěkná práce Šejnohy, který ani v závaru neztratil balonek a přesně věděl kde se pohybuje.
32:37
Šejnoha vyráží nohama střelu Paskova ze standartky
29:57
Střela na branku Paskova. Fryšavský trefuje pouze Klučára
29:28
Rychlá střela Nězgody - Šejnoha vyráží mimo branku.
28:49
Další tzávar před brankou Klučára, ale ten pozorně.
23:05
Fryšavský napříč brankovištěm nachází Prášila. Prášil se zatočil - a je to tam.
23:04
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Tomáš Fryšavský (9:0).
22:44
Prášil pokouší štěstí z úplně nulového úhlu. Jeho střela letí mimo.
21:51
Dobře sehraná hra před brankou hostí
21:50
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval David Zítka (8:0).
19:18
Zítka sám přes celé hříště. Pokládá si Kuboše, ale trefuje jeho tělo.
19:00
Nahlášena poslední minuta I. třetiny.
18:46
Další střela Nězgody, tentokrát zkouší Šejnohu z dálky. Šejnoha vyríží nad sebe
17:55
Rychlý přesun paskovských hráčů před branku Šejnohy, nebezpečná střela Nězgody letí vedle.
15:58
Rozehrávka v rohu, Prášil vykružuje a střílí do protějšího horního rohu.
15:57
15:15
Přihrávky ze strany na stranu končí v brance Paskova.
15:14
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Miloš Prášil (6:0).
15:14
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Klučár družstva Paskov Saurians
14:51
Zítka využívá chyby v rozehrávce Paskova na polovině hřiště. okamžitě se otáčí a před brankou nachází Dufka.
14:50
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaroslav Dufek, asistoval David Zítka (5:0).
13:40
Domácí jsou v plném počtu a Prášil se okamžitě zapojuje do hry.
13:36
Rychlý protiútok domácích končí mimo branku Kuboše.
12:33
Fryšavský obehrál Paskováky a chvilku přidržel balonek v levém rohu paskovské poloviny
11:41
Kapitán domácího týmu už si asi potřeboval odpočinout :-)
11:40
Vyloučen hráč Miloš Prášil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za blokování hokejky.
10:57
Standartka Paskova končí mimo hřiště.
08:38
Další ze střel Paskova. Ritz pokouší štěstí, jeho střela však letí nad branku.
07:28
Růžička střílí, brankař domácích nic nevidí, ale Mach na svém místě obránce zastavuje bakonek a posílá Bystřici do dalšího útoku.
05:47
Zítka před brankou Paskova, bohužel z voleje neterfuje
05:00
Další tlak bystřických, bohužel teď bez branky - a tu bych zrovna viděla.
03:28
Bohužel bez komentáře, protože jsem to neviděla - goly padají docela rychle.
03:27
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil David Zítka, asistoval Petr Zavadil (4:0).
02:41
Prášil ze standartky žabičkou na Fryšavského před branku hostí, který z první střílí
02:40
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Fryšavský, asistoval Miloš Prášil (3:0).
02:10
Dufek nahrává křížem před naší bránu, Zítka bere balon a jde sám přes celé hříště. Chytře zakončuje.
02:09
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil David Zítka, asistoval Jaroslav Dufek (2:0).
01:41
Domácí přebírají na polovině balon. Prášil ze středu nahrává na Fryšavského.
01:40
01:00
Začalo se ve velmi rychlém tempu, Paskov se přesouvá před branku domácích, ale těsně míjí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Paskov Saurians: brankář: Ondřej Kuboš; hráči v poli: Radim Pecek, Patrik Bonczek, Lukáš Kurečka, Pavel Růžička, Viktor Böhm
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Radek Šejnoha; hráči v poli: Lukáš Paták, Michal Mazánek, Miloš Prášil, Ondřej Dvořák, Tomáš Fryšavský
00:00
Rozhodčí právě zahájili dnešní utkání
00:00
A borci už právě nabíhají, hlasatel všechny vítá a představuje rozhodčí dnešního zápasu.
00:00
Dobrý den vážení diváci, vítáme vás na dnešním utkání Národní ligy - skupina východ.
00:00
Na plochu nastupují line-upy a již se chystají k zahájení hry.
00:00
Hlasatel dnešního utkání právě představuje oba týmy, který nastupují ke slavnostnímu zahájení dnešního utkání.