3:0
1:1
3:3
- : -
branky (asistence): 03:51 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 06:25 Tomáš Kubek (Pavel Gellner), 06:53 Radovan Kubek (Pavel Gellner), 21:42 David Černý (Pavel Gellner), 47:06 David Černý (Tomáš Kubek), 55:27 David Černý (Petr Stejskal), 59:09 Radovan Kubek (Kryštof Kůs)
branky (asistence): 33:50 Jakub Šmíd (Ondřej Šimek), 47:52 Vojtěch Koutný (Jakub Tejnor), 49:35 Jakub Šmíd (Jakub Florek), 56:14 Marcel Šuranský (Jakub Mrkvička)

TJ Centropen Dačice - FK Slovan Jindřichův Hradec 7:4
4. Kryštof Kůs, 7. Tomáš Kubek, 7. Radovan Kubek, 22. David Černý, 48. David Černý, 56. David Černý, 60. Radovan Kubek - 34. Jakub Šmíd, 48. Vojtěch Koutný, 50. Jakub Šmíd, 57. Marcel Šuranský; rozhodčí: Václav Paletář - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 22 - Petr Toman 38; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: "Zápas s favoritem byl až na první minuty, kdy jsme dostali 3 góly, vyrovnaný. Děkujeme soupeři k zápas, gratulujeme k výhře a zejména pak Davidovi Černému za krásný hattrick."
59:59
Komentář trenéra domácích: "Kvůli oslabené sestavě jsme zdaleka nepředváděli hru, na kterou jsme zvyklí. Nakonec jsme soupeře přetlačili. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů."
59:59
Střely ve třetí třetině: 14-8.
59:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (7:4).
57:05
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Jiří Sedláček.
57:05
Vyloučen hráč Roman Víta družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
56:14
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jakub Mrkvička (6:4).
55:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Černý, asistoval Petr Stejskal (6:3).
55:27
Těžký balón od Stejskala šel přímo do souboje mezi Černým a Hřebíčkem. Černý v něm prodal své letité zkušenosti a poslal hradeckého útočníka hledat stánek s párkama. Zda našel nebo ne, to bohužel nevíme.
49:35
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jakub Florek (5:3).
47:52
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Jakub Tejnor (5:2).
47:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Černý, asistoval Tomáš Kubek (5:1).
47:06
Po střele Kubeka neudržel brankář míček ve své moci a to dokázal rychlým přiskočením využít ostrostřelec Černý.
41:37
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Radovan Kubek.
41:37
Vyloučen hráč Jakub Florek družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
41:37
Štírek Černý se řítil sám na branku. Hlavou se mu honily snad všechny typy zakončení, ale hradecký protihráč mu šanci faulem překazil.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 15-9.
34:18
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za vražení zády.
33:50
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Ondřej Šimek (4:1).
33:50
Dalekonosnou střelu Šimka tečuje hostující kanonýr Šmíd do brány.
21:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Černý, asistoval Pavel Gellner (4:0).
21:42
Celozápasové čekání u zadní tyčky soupeřovi brány se konečně Černému vyplácí. Po Gellnerově nahrávce nezaváhal.
20:00
20:00
19:59
Střely po první části: 16-9.
15:18
Vyloučen hráč Pavel Gellner družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
06:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (3:0).
06:53
A další pěkná kombinace. Tentokrát po trase Gellner - Kubek.
06:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Pavel Gellner (2:0).
06:25
Jednoduchou kombinací teď Kubek překonal obranu hostí, když si balónek narazil s Gellnerem.
03:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (1:0).
03:51
Žonglérský kousek teď vytáhl z rukávu Kůs, když míček na několikrát dostal do brány.
00:01
Dobrý večer, vítám Vás u utkání týmů Dačic a Jindřichova Hradce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan Jindřichův Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Jakub Vaňásek, Michal Hřebíček, Roman Víta, Marcel Šuranský, Kryštof Ille
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner, Oldřich Pecha