1:1
1:1
1:1
0:1
branky (asistence): 18:28 Barbora Chmielová (Adéla Valentová), 35:29 Adéla Valentová (Zuzana Kodrová), 46:06 Barbora Chmielová (Adéla Valentová)
branky (asistence): 02:39 Viktorie Schoberová (Kamila Egermaierová), 35:12 Petra Bratschaedlová (Lenka Láryšová), 40:09 Simona Chodurová, 64:57 Viktorie Schoberová (Simona Chodurová)

Wizards DDM Praha 10 - Florbal Chomutov 3:4p
19. Barbora Chmielová, 36. Adéla Valentová, 47. Barbora Chmielová - 3. Viktorie Schoberová, 36. Petra Bratschaedlová, 41. Simona Chodurová, 65. Viktorie Schoberová; rozhodčí: Martin Jirka - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Kristýna Blažejová 16 - Martina Lerchová 36; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:1;
64:57
64:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Simona Chodurová (3:4).
64:57
Komentář vedoucího domácích Michala Kuníka: V naprosté většině utkání jsme byli lepším týmem. Nepřeberné množství šancí jsme nedokázali proměnit. Výsledek mohl být výrazně pro náš tým. V prodloužení přálo štěstí soupeři.
64:57
Střely na branku celkem: Wizards - 39, Chomutov - 20
64:57
Je konec, přesilovku po faulu Kodrové využívá Schoberová.
64:57
Střely na branku v prodloužení: Wizards - 3, Chomutov - 3
64:57
Komentář trenéra hostů Davida Tauše: Dnešní utkání pro nás bylo velmi důležité, od začátku utkání jsme nechtěli soupeře v žádném případě podcenit. Bylo to velmi napínavé utkání. V závěru prodloužení jsme vyzkoušeli riskantní akci, která se nám vyplatila. Chtěl bych poděkovat všem našim hráčkám a hlavně naší brankářce, která náš tým v dnešním utkání velmi podržela. Dále soupeři a divákům.
64:57
64:31
Vyloučen hráč Zuzana Kodrová družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
64:30
Slavíčkovou teď v zákroku dne vychytala Lerchová!
64:12
Slavíčková z dorážky trefuje tyčku!
63:10
Velkou šanci Chomutova výborně zblokovala na brankovišti stojící Panchártková.
62:30
Valentová teď chtěla potěšit přítomné futsalisty a nohou posunula na Slavíčkovou.
59:55
Standardka pro domácí od pravého mantinelu, dokážou něco vymyslet?
59:17
Samostatný únik Lálišové fantasticky doběhla a čistě zneškodnila Vašková! A teď tlak domácích.
58:30
Obrovská šance Chomutova, Chodurová ale po pěkné krosovce míjí branku. A vzápětí kombinace Slavíčkové s Kodrovou, zaskvěla se ale hostující golmanka!
57:50
Timeout Florbal Chomutov
57:30
Valentová po standardce mířila po zemi k tyči, Lerchová se ale stihla včas přesunout.
55:50
Domácí teď mají převahu, Kodrová našla padající balonek a poslala ho těsně vedle. Hosté ale stále hrozí z nebezpečných brejků.
55:02
Kombinace po ose Valentová - Slavíčková, druhou jmenovanou ale vychytala golmanka.
54:29
Husáková z první poslala míček do páté řady pomyslné tribuny.
53:19
Ani druhá přesilovka domácích neskončila úspěchem.
52:43
Chmielová našla na středu Slavíčkovou, ta ale ve slibné šanci promáchla.
51:19
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Lucie Slavíčková.
51:19
Vyloučen hráč Martina Pilařová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
51:19
Kodrová šla sama na branku a zezadu přišla záchranná brzda v podobě sekery Pilařové. Slavíčková však z nájezdu trefila jen golmanku.
51:19
Kodrová vybojovala nájezd!
50:40
Hraje se nahoru dolů. Čeká nás napínavých 10 minut.
50:20
Egermaierová se ocitla sama na středu, z dobré pozice ale míjí.
49:15
Husáková trefuje z pravé strany břevno. Domácí jsou teď aktivnější.
48:50
Balonek teď nebezpečně poskakoval před domácí brankou, Mašková ho nakonec dokázala odpálit do bezpečí.
46:06
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Barbora Chmielová, asistoval Adéla Valentová (3:3).
46:06
A zase ta Chmielová, odrazil se k ní balon ze skrumáže před brankou a ona vše propálila.
44:52
Černochová, Panchártková a Vanišová teď zle zatápěly Chomutovu, jejich tlak ale gólem neskončil.
40:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová bez asistence (2:3).
40:09
Parádní individuální akci zakončila pohledným forehandovým blafákem Chodurová. Tohle byl zatím nejhezčí gól zápasu.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Wizards - 8, Chomutov - 4
40:00
39:59
Ve druhé třetině se už nic nestane, velmi vyrovnané utkání tak rozhodne posledních 20 minut. Nebo nerozhodne a my se dočkáme prodloužení?
37:58
Černochová zprava pálila takzvaně "20 nad led". Lerchová ale její pokus lapila.
35:29
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Zuzana Kodrová (2:2).
35:29
Kondrová podržela balon, přihrála na střed na volnou Valentovou a ta neomylně trefila prázdnou branku.
35:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Bratschaedlová, asistoval Lenka Láryšová (1:2).
35:12
Láryšová našla před brankou volnou Bratschaedlovou, která propasírovala balonek za Blažejovou.
34:11
Slavíčková...vedle, Valentová...vedle a teď už mají míček hostující hráčky.
32:21
Za pomoc při rovnání mantinelů děkujeme brankáři druholigových futsalových Wizards Jendovi Kopřivovi.
31:41
Utkání zatím nabízí pěknou hru plnou osobních soubojů a šancí. Myslím, že všech 28 diváků se dobře baví.
29:44
Viděli jsme teď hodně divokou pasáž zápasu. Skóre se ale nezměnilo.
27:44
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Kateřina Dostálová.
27:44
Vyloučen hráč Nikol Manlíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:44
Manlíková nedovoleně zblokovala hokejku unikající Černochové a domácí za to získaly výhodu trestného střílení. K tomu se postavila Dostálová, zkusila vystřelit, ale trefila jen Lerchovou. Skóre se tedy nemění.
26:30
Vyloučen hráč Dana Husáková družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
26:30
Husáková poslala soupeřku za manťák a odsedí si 2 minuty.
25:30
Schoberová pěkně střílela ze středu, ale sestřelila.
24:10
Kodrová teď nedokázala zužitkovat parádní pas Valentové. Ocitla se sama před brankou, ale Lerchová jí skórovat nedovolila.
22:04
Vaňušová měla teď gól na hokejce, než se ale stihla zorientovat a poslat míček do prázdné brány, už ho na hokejce neměla...
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině. Wizards - 12, Chomutov - 9
20:00
19:40
Valentová předvedla, že vést míček umí, proběhla půl hřiště a snažila se zakončit zpoza brány. Z její aktivity těžila Slavíčková, kterou ale vychytala Lerchová. A to je vše, co jsme mohli v první třetině vidět.
18:28
18:28
Souvislý tlak první lajny Wizardek vedl k vyrovnání. Chmielová propálila vše, co jí stálo v cestě.
17:48
Panchártková dostala dobrý balon na křídlo od Černochové a střílela, střela to nebyla vůbec marná, branku ale netrefila. Vzápětí své štěstí zkusila i Černochová, ta ale ztroskotala na Lerchové.
15:24
Chyba Lerchové, která nesebrala míček a ten se povaloval před brankou, domácí ho trefily, branku už ale ne. V pokračující akci natáhla na svou pověstnou dělovku Slavíčková. Minula ale branku.
12:30
Kopýtková si dobře naběhla z druhé vlny, z dobré pozice ale přestřelila. To bylo způsobené i dobře postavenou Slavíčkovou, která jí nedala prostor trefit branku.
10:00
Kontroverzní moment, hostující obránkyně zahrála hlavou, rozhodčí ale zákrok vyhodnotili jako neúmyslný. Jestli šlo o úmysl ví asi jen Cimrmanová, která se hlavičky dopustila.
08:00
Před chvílí byly na balonku více domácí, teď mají více ze hry hostující hráčky. Sledujeme vyrovnané utkání.
06:20
První lajna domácích hostujícím pěkně zatápí, zejména agilní Kodrová. Teď Slavíčková výborně vybojovala balon pro Kodrovou, vzápětí dorážela Valentová, ale Lerchová si se vším poradila.
05:30
Hostující Chodurová dobře střílela z levé strany, Blažejová nohou chytá.
04:00
Teď jsme viděli pěkné akce na obou stranách, nejprve Kodrová hledala před brankou Valentovou, poté se na druhé straně rozvlnila síť....bohužel pro Chomutov jen boční.
02:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Kamila Egermaierová (0:1).
02:39
Po nepřehledné situaci v domácím brankovišti se zásluhou Schoberové míček ocitl v síti.
01:30
Začalo se pěkně zostra, je vidět, že se holky osobních soubojů neštítí.
00:10
Utkání právě začalo a hosttující hráčky začaly pěkně zostra, v rohu přimáčkly na manťák domácí Kodrovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Tomáš Grigar.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Kamila Egermaierová, Petra Bratschaedlová, Jitka Beránková, Lenka Láryšová
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Kristýna Blažejová; hráči v poli: Lucie Slavíčková, Zuzana Kodrová, Tereza Vudarčíková, Adéla Valentová, Barbora Chmielová
00:00
Dobrý večer milí diváci, vítáme vás u dnešního zápasu, ve kterém se střetnou týmy Wizards DDM Praha 10 a Florbal Chomutov. Jedná se o tabulkové sousedy, tudíž se dá čekat vyrovnaný zápas.