2:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 01:57 Karolína Chvátalová (Aneta Lisová), 02:26 Petra Prouzová, 19:06 Zuzana Trávníková, 28:31 Veronika Macková (Tereza Plánková), 36:18 Veronika Macková (Zuzana Trávníková), 53:00 Zuzana Trávníková (Anna Přibylová), 59:38 Pavlína Vaněčková (Anna Přibylová)
branky (asistence): 31:21 Alžběta Švehlová (Petra Drápalová), 32:59 Hana Košvicová (Kristýna Pospíšilová), 45:15 Alžběta Švehlová (Petra Drápalová)

FBŠ Jihlava - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  7:3
2. Karolína Chvátalová, 3. Petra Prouzová, 20. Zuzana Trávníková, 29. Veronika Macková, 37. Veronika Macková, 54. Zuzana Trávníková, 60. Pavlína Vaněčková - 32. Alžběta Švehlová, 33. Hana Košvicová, 46. Alžběta Švehlová; rozhodčí: Jan Zachariáš - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 25 - Ivana Hradečná 27; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:1;
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jaroslava Hály: Mírně podceněná první třetina nám nakonec prohrála zápas, i přes to, že jsme pak zvýšily agresivitu i florbalovost, na body už to nestačilo. Díky rozhodčím, divákům a soupeřům.
60:00
Střely na bránu ve 3.třetině : (FBŠ) 10 (PRAMOS)11
60:00
Komentář domácího trenéra Milana Trávníka: Holky zaskočily soupeře perfetní aktivitou, ze které vyplynuly dva goly hned na začátku utkání, ve své aktivitě nepolevily a dokázaly jsme vítězství nejen udržet, ale třetinu po třetině zvýšit a soupeři nedaly mnoho šancí na zvrácení utkání. Holky zaslouží pochvalu od brankáře, až po posledního útočníka
60:00
59:39
Hra se přerušuje kvůli ošetření hostující golmanky
59:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Anna Přibylová (7:3).
58:16
Aligátorky se snaží si vytvořit šance, zatím to ale žádné ovoce nenese a míčky končí převážně na jihlavské hokejce
57:20
Vaněčková vypíchla míček těsně před zraky hostující golmanky a tak neukončuje jihlavský tah na bránu
55:30
jihlavská lajna složená výhradně z juniorek na hřišti dobře komunikuje a vytváří si skvělé šance
55:14
Chvátalová v akci, její střelu blokuje obránkyně
54:07
Hned po buly chtěla golmanku prověřit Lisová, její střelu ale zastavila dobře připravená obránkyně
53:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Trávníková, asistoval Anna Přibylová (6:3).
53:00
Trávníková se vytočila z rohu a s klidem konečně vsítila svojí druhou dnešní branku
52:45
Přibylová vybojovala míček, ale nedokázala ho dopravit až za záda golmanky
51:50
Můžeme vidět přesilovou hru v podání juniorek
50:52
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Zuzana Trávníková.
50:52
Vyloučen hráč Kateřina Slezáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
48:19
Vyloučen hráč Petra Przeczková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za vražení zády.
47:41
Soupeřky se nechtějí smířit s nepříznivým stavem a snaží se doťukat do brány uplně všechno
47:26
Aligátorky změnily styl hry a hrají teď aktivněji
46:12
Hra je teď dost zbrklá a zmatená a jihlava nemůže dostat míček z vlastní poloviny
45:15
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Alžběta Švehlová, asistoval Petra Drápalová (5:3).
43:50
Macková vysílá na bránu další hezkou střelu, kterou golmanka vyráží
42:30
Vyloučen hráč Kateřina Řičánková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
42:30
Lisová nahrává na Chvátalovou, která si došla pro faul a uvidíme druhou přesilovku zápasu
39:33
Buriánová vypíchla rozehrávku domácích, míček ihned potom ale opustil hrací plochu a rozehrávat budou hosté
37:20
Osamocená Lisová se teď ocitla před zraky golmanky Hradečné, překonat jí ale nedokázala
36:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Veronika Macková, asistoval Zuzana Trávníková (5:2).
36:18
Další cený gól z hole juniorky Mackové. V tomto zápase již druhý, díky kterýmu opět navyšuje náskok svěho týmu
36:01
Lisová fauluje u mantinelu a Aligátorky si připravují rozehrávku. Střela z ní letěla jen malinko nad svatyni Fišerové
34:39
Hostující hráčky se pomalu začínají probouzet a snaží se dotáhnout dvougólovou ztrátu
32:59
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Hana Košvicová, asistoval Kristýna Pospíšilová (4:2).
32:46
Slezáková běžela po mantinelu a snažila se před bránou najít nějakou svojí spoluhráčku, která by dokázala dopravit míček znovu za záda Fišerové, to se však nepovedlo a míček končí v rohu
31:21
31:21
Důraz se teď hostujícím vyplatil a Fišerové propadl míček mezi nohama až za čáru
31:09
útok Aligátorek teď střídání držel míček na polovině domácích a zakončila ho střelou Švehlová pouze do tyče
30:00
Počet diváku: 25
29:18
Plánková zatáhla míček za bránu, výborně našla Mackovou, která si pro gól doběhla po mantinelu a krásnou, umístěnou střelou pod ruku gólmanky zvyšuje jihlavský náskok na 4:0
28:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Veronika Macková, asistoval Tereza Plánková (4:0).
28:07
Jihlava má čas na přípravu rozehrávky ze slibného místa
27:09
Mikinová si zahrála na bowlingovou kouli, když před domácí bránou dobrým důrazem odstranila hned dvě hráčky, které spadly na zem jako kuželky
26:20
Na hřišti je to nyní jak horská dráha. Míček lítáze strany na stranu
24:54
Vaněčková se ocitla v úniku, její střela letěla ale vysoko nad a zastavuje jí až síť za bránou
23:31
Macková kvedlá s míčkem ve vlastním rohu a vysílá volnou Buriánovou, která se rychle dostává do útoku.
22:22
Jihlava teď čelí tlaku, hostující hráčky jsou odhodlané vstřelit kontaktní branku
20:52
Pospíšilová vystartovala hned po buly, důrazem získala balonek a prověřila Fišerovou
20:00
20:00
Střely na bránu v 1.třetině : (FBŠ) 11 (PRAMOS) 8
20:00
19:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Trávníková bez asistence (3:0).
19:04
Prouzová vyhrává v souboji dvě na jednu a vysílá Burianovou do útoku
18:25
Chvátalová předvedla kousek u mantinelu, když pod tlakem soupeřky rozehrála na vlastní obránkyni mezi nohama
16:51
Aligátorky dostaly od trenéra jasný pokyn. Dát gól, tak uvidíme, jak se s tím poperou
16:40
Chaos před bránou a míček kutálející se před golmankou. Soupeřky měly šanci dorazit míček do prázdné brány, nestalo se tak ale a tak se skóre na tabuli nemění
15:14
Trio Chvátalová-Lisová-Vaněčková výborně komunikuje s obránci a k vidění jsou krásné rozehrávky, se kterými si soupeřky zatím neví moc rady
14:09
Vaněčková si řve o nahrávku u mantinelu, zatím se jí však neobdržela
13:40
Mátlová vysílá čtvrtou střelu svého týmu, ale golmanka s tousto střelou nemá příliš práce
12:58
Plánková zkouší střílet po nahrávce Trávníkové. Střela ale dolítla pouze k obráncům
12:04
Váňová vyhazuje míček z vlastní poloviny a na chvíli uklidňuje hru
11:20
Macková běží po mantinelu, dokud si proithráčka v souboji nepomohla faulem a Jihlava má výhodu rozehrávky
10:55
Aligátorky drží míček u jihlavské brány a nyní budou mít šanci z rozehrávky z rohu
10:04
Hostí ubránily oslabení a nyní se vrací opět do pěti hráček
08:04
Vyloučen hráč Jana Pražáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
08:04
Lisová získává první přesilovku zápasu pro svůj tým, když byla faulovaná v tahu na bránu
06:38
Trávníková měla šanci okusit, jak pohodlné jsou mantinely a Jihlava díky tomu bude rozehrávat z rohu u soupeřovi brány
06:02
Buriánová připravila tutovou šanci pro Travníkovou, která střílí vysoko nad
05:00
Golmanka hostích Hradečná nám ukázala, že by mohla být i platným článkem ve fotbalovém týmu a nakopává míček dopředu
04:20
Baranová vysílá první střelu za svůj tým na Fišerovou, která však nemusela ani zasahovat
03:56
jihlavská lajna složená s juniorek teď celé střídání držela míček na polovině hostí a Plánková měla před brankou hezkou šanci, která bohužel gólem neskončila
02:27
začátek to byl v celku rychlý.. než se oba týmy stihly vůbec rozkoukat, Hradečná už se dvakrát musela ohýbat pro míček do své brány
02:26
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Prouzová bez asistence (2:0).
01:57
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Aneta Lisová (1:0).
01:47
oba týmy stihly poprvé vystřídat a chvíli byl tlak na domácí svatyni Fišerové
00:10
Úvodní buly do zápasu vyhrály Aligátorky a hned si míček drží na své polovině
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Zachariáš a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Ivana Hradečná; hráči v poli: Jana Pražáková, Petra Drápalová, Lenka Šafaříková, Pavla Buráňová, Veronika Martincová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Iva Váňová, Petra Przeczková, Tereza Burianová, Zuzana Trávníková, Petra Prouzová