2:1
1:6
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 04:49 Karolína Slavíková (Kristýnka Otcovská), 10:42 Kristýnka Otcovská (Karolína Slavíková), 16:27 Nela Havlínová (Kristýnka Otcovská), 20:06 Nela Havlínová (Kristýnka Otcovská), 39:14 Karolína Slavíková, 44:42 Lenka Svobodová (Eliška Poláková)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 27:38 Anna Korešová (Lucie Mazourková), 44:16 Tereza Burianová (Karolína Petrlíková), 45:33 Aneta Lisová (Veronika Macková), 49:50 Tereza Burianová (Karolína Petrlíková), 52:53 Tereza Burianová (Karolína Chvátalová), 53:24 Anna Korešová, 59:05 Denisa Bártová (Tereza Burianová)

SK Bivojky Litvínov - FBŠ Jihlava 6:7
5. Karolína Slavíková, 11. Kristýnka Otcovská, 17. Nela Havlínová, 21. Nela Havlínová, 40. Karolína Slavíková, 45. Lenka Svobodová - 28. Anna Korešová, 45. Tereza Burianová, 46. Aneta Lisová, 50. Tereza Burianová, 53. Tereza Burianová, 54. Anna Korešová, 60. Denisa Bártová; rozhodčí: Lukáš Andrea - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 28 - Kateřina Holemářová 35; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:6;
60:00
Přibylová Anna (FBŠ Jihlava) - První dvě třetiny nebudu ani radši komentovat, vůbec jsme nehrály to co jsme si řekly před zápasem, třetí třetina byla konečně podle našich představ a vybojovaly jsem cenné 3 body. Pokud budeme hrát všechny zápasy jako poslední třetinu, tak se budeme pohybovat v tabulce daleko výše. Děkujeme soupeři za zápas
60:00
Tomáš Arazim (SK Bivojky Litvínov) - Bohužel jsme v poslední třetině vlastní lehkovážností ztratili dobře rozehraný zápas, děkujeme divákům za podporu a soupeřkám za předvedený výkon
60:00
59:40
Litvínov rozehrával, střela však skončila za brankou.
59:05
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Denisa Bártová, asistoval Tereza Burianová (6:7).
58:11
Domácí kotel vytváří ke konci skvělou atmosféru :)
56:50
Otcovská opět v útoku, akci jí překazila Korešová.
54:03
Otcovská vyrazila s míčem na jihlavskou branku, ale šanci neproměnila gólem.
53:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Korešová bez asistence (6:6).
52:53
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Burianová, asistoval Karolína Chvátalová (6:5).
52:49
K Buriánové se dostal míček, se kterým jde do útoku.
51:30
Svitáková byla sražena za mantinel, je však v pořádku a hra pokračuje dál :)
49:50
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Burianová, asistoval Karolína Petrlíková (6:4).
49:33
Petrlíková jde do útoku s míčkem.
49:08
Timeout FBŠ Jihlava
49:08
Vyloučen hráč Lenka Svobodová družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:02
Otcovská se pokoušela o gól, však strefila jen tyčku.
48:55
Střela Otcovské skončila v ruce Holemářové
46:09
Bivoj šanci neproměnil gólem, hra pokračuje s míček u hostujícího celku.
45:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová, asistoval Veronika Macková (6:3).
44:42
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Eliška Poláková (6:2).
44:16
44:10
Burianová začíná s útokem na litvínovskou branku.
39:45
Vyloučen hráč Lenka Svobodová družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za blokování hokejky.
39:14
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Karolína Slavíková bez asistence (5:1).
38:14
Bártová se snažila o střelu na branku, míček jí však přeletěl.
35:49
Kratochvílová trefila z volného úderu zeď.
34:30
Svobodová se snažila s Polákovou o útok, akci jim překazila Macková.
33:03
Otcovská se pere s Buriánovou o míček.
32:29
Trávníčková složila Mackovou za mantinel.
29:00
Poláková se snažila se Svobodovou o gól, však bez úspěchu.
27:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Korešová, asistoval Lucie Mazourková (4:1).
25:37
Svitáková byla shozena na mantinel.
23:46
Plánková zkoušela opět vystřelit, ale však bez úspěchu.
22:26
Plánková zkoušela vystřelit, ale míček skončil v ruce Kotlanové.
20:06
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Nela Havlínová, asistoval Kristýnka Otcovská (4:0).
20:00
20:00
Aktuální střely na branku jsou 11:7.
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:43
Útok Otcovský dopadl neúspěchem
16:27
13:45
Jihlavští si drží míček stále u sebe, zatím však bez gólu.
10:42
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Karolína Slavíková (2:0).
10:29
Domácí se už delší dobu drží v obrané polovině hostů.
08:50
Bártová zkoušela pozornost hostující golmanky.
08:04
Střela Havlínové skončila nad brankou.
07:37
Skvělou akci hostů musela zachraňovat skvělým zákrokem Kotlanová.
06:29
Gol domácích hráčky nabudil a jsou aktivnější
04:49
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýnka Otcovská (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Andrea a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Veronika Macková, Aneta Lisová, Anna Korešová, Karolína Petrlíková, Lucie Mazourková
00:00
Line-up domácích SK Bivojky Litvínov: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Tereza Trávníčková, Kristýnka Otcovská, Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková