2:1
2:1
3:0
- : -
branky (asistence): 01:14 Jakub Kolísko (Petr Brautferger), 07:39 Jakub Kolísko (Petr Brautferger), 30:02 Jan Svoboda (Marek Deutsch), 31:32 Tomáš Váňa (Jan Svoboda), 45:42 Milan Meliš (Jan Kolísko), 53:30 Jakub Kolísko, 59:01 Jan Svoboda (Jan Kolísko)
branky (asistence): 09:30 Milan Bína (Michal Kareš), 30:20 Lukáš Ujhelyi (Marek Koščo)

Tatran Střešovice - AC Sparta Praha 7:2
2. Jakub Kolísko, 8. Jakub Kolísko, 31. Jan Svoboda, 32. Tomáš Váňa, 46. Milan Meliš, 54. Jakub Kolísko, 60. Jan Svoboda - 10. Milan Bína, 31. Lukáš Ujhelyi; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 26 - Michal Kotouček 21; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostů p. Berky: Rozhodně lepší utkání než včera, nicméně své šance proměnil soupeř chladněji a nám se nedařilo v zakončení. Gratulujeme soupeři k vítězství v poháru.
60:00
Střely po třetině: 9:9
60:00
Komentář trenéra domácích p. Beneše: Jsem rád, že máme tohle ragby za sebou, a že to odnesli pouze tři zranění.
60:00
59:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jan Kolísko (7:2).
58:40
Bína přestřeluje prázdnou branku.
58:16
Vyloučen hráč Jakub Švejkovský družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
57:52
Meliš zablokoval sparťanskou přihrávku do prázdné branky.
55:22
Beneš ze strany těsně netrefuje branku Kotoučka.
55:15
Další šance Prunera končí na helmě Kafky.
54:29
Pruner těsně minul domácí branku.
53:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko z trestného střílení (6:2).
53:30
Kolísko se prosazuje po krásně provedeném nájezdu.
48:30
Jan Kolísko zabránil nebezpečné Svatošově střele z výběhu.
47:13
Vyloučen hráč Jakub Slavík družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
45:59
Krejča opět minul prázdnou branku.
45:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Jan Kolísko (5:2).
45:07
Vyloučen hráč Adam Tlapák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
45:07
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
45:07
Strkanice před bránou končí vyloučením na obou stranách.
43:33
Nahození Němečka skončilo v rukou Kotoučka.
42:20
Svoboda od mantinelu trefuje pouze pravou nohu Kotoučka.
41:29
Bína netrefil prázdnou branku po krásné nahrávky od Krejči.
36:56
Hartman ze středu zahřál svou střelou ruce Kafky.
35:40
Ujhelyi překvapil Kafku střelou z první, ale na zkušeného tatranského brankáře si nepřišel.
31:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Jan Svoboda (4:2).
31:31
Premiérový gól za tatranské áčko si připsal Tomáš Váňa, když prostřelil Kotoučka na bližší tyč.
30:20
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Marek Koščo (3:2).
30:20
Ujhelyi se prosazuje střelou z první na bližší tyč.
30:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Marek Deutsch (3:1).
30:02
Svoboda doklepl střelu Deutsche.
29:15
Kafka rychlou levou rukou vyrazil Časarovu střelu od mantinelu.
28:08
Švejkovský v samostatném úniku trefil pouze dobře připraveného Kotoučka.
26:31
Zouzalovu ve výborné střelecké pozici sjel míček z čepele.
25:11
Meliš zkoušel překvapit Kotoučka střelou z velkého úhlu, bohužel jeho střela skončila na blokujícím hráči.
22:30
Jakub Kolísko s Brautfergerem nyní celé střídání zatápěli hostující obraně.
21:17
Zouzal těsně přestřeluje branku krásnou střelou ze vzduchu.
21:11
Pruner tahanou střelou trefuje Kafku do břicha.
20:19
Rebro přestřeluje Kafkovu branku asi o parník.
20:00
20:00
Střely po třetině: 10:8
20:00
19:06
Rebro od mantinelu trefil připraveného Fořta v bloku.
18:24
Jakub Kolísko teď útočil na hattrick, bohužel pro něj přestřelil prázdnou branku.
16:23
Tlapák zablokoval Hartmanovo nahození na branku.
15:32
Marvánek srazil a poté zalehl unikajícího Wojnara.
13:48
Meliš v poslední chvíli vypíchl Svatošovi balónek z čepele a zabránil tak pravděpodobně vyrovnání.
11:12
Koščo odpálil míček z brankové čáry.
10:02
Krejča tvrdou střelou zápěstím trefil levou ruku Kafky.
09:30
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Bína, asistoval Michal Kareš (2:1).
09:30
Bína se prosmýkl na střed a střelou na bližší tyč překonal Kafku.
08:47
Jan Kolísko zablokoval Svatošovu střelu z mezikruží.
07:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Petr Brautferger (2:0).
07:39
Kolísko zkušeně zasunul míček pod padajícím Kotoučkem.
06:08
Sparta od začátku zápasu hraje důrazný florbal.
04:32
Svačinka nepříjemnou střelou od mantinelu minul branku hostů.
03:09
Deutsch tvrdou střelou z první netrefuje branku.
02:53
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
01:14
01:14
Kolísko dostal krásnou přihrávku do střelecké pozici a střelou nad nohu se nemýlil.
00:34
První střela zápasu mířila z Marvánkovy čepele do tyče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Martin Rebro, Luka Časar, Michal Zeman, Milan Bína, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Deutsch, Jan Kolísko, Milan Meliš, Jan Wojnar, Jan Svoboda