4:3
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 02:33 David Kolář (Sebastian Jakob), 10:59 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 15:58 Martin Kalous (David Kolář), 19:49 David Kolář (Martin Kalous), 27:49 Jaroslav Janoušek (Richard Rexa), 41:09 David Kolář (Patrik Míka)
branky (asistence): 02:42 Petr Hofman (Dominik Emlar), 03:43 Petr Hašek (Petr Hofman), 16:25 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 25:05 Petr Hašek (Jakub Kopecký), 47:50 Dominik Emlar (Vojtěch Výborný)

Panthers Praha - TJ Sokol Jaroměř 6:5
3. David Kolář, 11. Lukáš Pokorný, 16. Martin Kalous, 20. David Kolář, 28. Jaroslav Janoušek, 42. David Kolář - 3. Petr Hofman, 4. Petr Hašek, 17. Petr Hofman, 26. Petr Hašek, 48. Dominik Emlar; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 5:6; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jan Borák 22 - Jiří Alexij 27; po třetinách: 4:3, 1:1, 1:1;
60:00
Nejlepšími hráči zápasu vyhlášeni Patrik Míka a Jakub Kopecký, kteří obdrželi cenu od našeho partnera Mix.it!
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Martin Klapka): "Zase příliš mnoho oslabení, to nás stálo mnoho sil, které jsme potřebovali na otočení zápasu... Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Vyjádření asistenta trenéra domácích (Štěpán Weber): "Jsme rádi za tři body, i když to dnes opět bylo o fous a ubojované, byli jsme lepším týmem na začátku a na konci zápasu, uprostřed to mělo mouchy... stále pracujeme na tom, abychom zápasy zvládali lépe v hlavě. Oba týmy odehrály úplně jiné utkání, než v září v Poháru a rozhodlo i neproměňování přesilovek, kterých bylo zase víc, než jsme si přáli. Díky všem za zápas."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Panthers 9 - Jaroměř 7
60:00
59:59
Na samotném konci ještě Polcar mohl trefit prázdnou branku, nakonec ale raději počkal na závěrečný hvizd :-)
58:58
Kopecký vzal rozehrávku zodpovědně a málem si o Daňka dal vlastňák!
55:58
Výborný Borákův přesun zabránil brance z hokejky Kopeckého!
55:31
Daněk nabízel Kalousovi do prázdné brány, ten nepochopitelně míjí!
54:27
Polcarovi v dobré pozici sjel míček z hokejky!
53:02
Utkání sleduje 45 diváků, děkujeme!
51:21
Jaroměřští dosáhli branky, ale až po odpískání a na hřišti je proto k vidění další dávka zbytečných emocí ze strany hostujícího týmu
51:00
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Jakub Rybka.
51:00
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
51:00
Za faul na Rybku si sice jaroměřští přáli odpuštění u sudích, místo toho ale bylo pro Pantery nařízeno trestné střílení, které Rybka neproměnil a pokračovat se tak bude ve čtyřech na obou stranách
50:05
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:05
Jaroměř je pravděpodobně jediným týmem, který si za faul vedle branky chce vyžádat trestné střílení
49:23
Pokorný tak dlouho koupal, až to přehnal a následnou zpětnou nahrávkou našel místo Koláře mantinel
47:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Vojtěch Výborný (6:5).
47:50
Z nenápadné akce hosté snižují
46:31
Jarda Janoušek není žádný sobec a tak se v úniku rozhodl přenechat balonek obsazenému Kýblovi, který na něj sice nedosáhl, velkorysé gesto domácího střelce ale už nic neodpáře
44:43
Kolář se mohl stát florbalovým Hertlem, jeho čtvrtý gól v utkání ale zastavila tyčka!
42:51
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
42:51
Hrobský něco v souboji utrousil na adresu jednoho z hráčů domácích a i když se o výši trestu přišlo hádat všech 5 jaroměřských kapitánů, přesilovku domácích už nic neodvrátí!
41:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (6:4).
41:09
Fanoušci si hlídají své čepice, na Stodole se slaví hattrick! Míka nejen, že zatím nezlomil hokejku, ale dokonce dokázal nabídnout krátkou přihrávku, kde stál osamocený David Kolář, kteý svým třetím gólem v zápase poprvé přisuzuje domácím dvoubrankový náskok!
40:01
Na třetí pokus už Jaroměř to buly vyhrála
40:00
40:00
Už tradičně se po dobré první třetině stala z florbalu an Stodole šermovačka, ve které je více vyloučených než zúčastněných... Třetí část začne cca v 17:33
37:06
Vyloučen hráč Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
37:06
Vyloučen hráč Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
37:06
Kvaček se zachoval jako smyslů zbavený a po odpískání sestřelil Krůška, což rozhodčí ocenili dvěma minutami, které se znásobily poté, co jmenovaný vztekle nakopl mantinel = 4 minuty přesilovky pro domácí
36:43
Hezkou ránu z hole Krůška lape Alexij!
36:03
Odstrčený Rybka vypadl až na hostující střídačku, kde trefil stojícího trenéra, což poněkud diskutabilně začali řešit rozhodčí...
35:50
Hašek trefuje břevno!
33:49
Tomeš šikovně hledal volného Krůška, kterému ale v rozhodující chvíli odskočil balonek od čepele
33:12
Jaroměř se místo na florbal začíná soustředit na hádky po drobných faulech... Škoda, byl to hezký zápas
32:14
Rybka nemusel nijak výrazněji kličkovat, přesto se dokázal během čtyř sekund dostat z jedné strany hřiště na druhé a prověřit Alexije!
31:12
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
31:12
Spravedlnosti budiž učiněno zadost oprávněným vyloučením Hofmana, který se i přes protesty musí posadit na trestnou lavici
30:30
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
30:30
Jeden z hostí zakopl o Ptáčníka, který je za to vyloučen..
30:09
Hudec na první pokus nepropálil Nožičku, tak ho alespoň pověsil na mantinel
29:30
Parádní plácanou na jeden dotyk zakončuje osamocený Míka mimo!
27:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Richard Rexa (5:4).
27:49
Rexa donutil svého obránce jen sklepnout nahození do rohu, kde si ho převzal obrozený střelec Jaroslav Janoušek, který překvapil Alexije skrytou ránou na bližší tyč a svým čtvrtým gólem ve dvou zápasech přepisuje kroniku svých životních výkonů!
27:11
Kotrč nám teď názorně ukázal, že i sám před odkrytou bránou nemusíte umět dorazit
25:54
Domácí fanoušci si hlasitě říkají o návrat Martina Šády na plac
25:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jakub Kopecký (4:4).
25:05
První Haškovu ránu srazila domácí obrana mimo, hostující střelec si ale balonek vybojoval znovu a napodruhé překonává Boráka
24:15
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
24:15
Škoda, že poslední souboj před odpískáním přihrál jeden z jaroměřských, který po čistém hitu Pokorného málem vyběhl z haly
23:51
Panthers v 5, ale ne na dlouho
23:35
Rexa teď zkoušel geniálně z backhandu přehodit Alexije, který na poslední chvíli vyráží hlavničkou mimo!
22:21
Hofmanovu ránu vyráží Borák flegmaticky nataženou dlaní
21:51
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
21:30
Odložené vyloučení, Panthers půjdou do 4
20:45
Jaroměř kompletní
20:42
Krásná rána Jakoba do dezorientovaného gólmana hostí!
20:01
Buly znovu pro Pantery, kteří mohou pokračovat v početní převaze
20:00
20:00
Jsme svědky zajímavého florbalu, kde zatím paradoxně celkem dobře fungují obě obrany, přesto je stav takový, jaký je. V souboji s nejlepším útokem ligy se zatím domácí střelci nenechávají zahanbit a Alexijovi zatápí pod kotlem, jak to jen jde! Další třetina začne cca v 16:47.
20:00
Střely na branku v první třetině: Panthers 10 - Jaroměř 9
20:00
19:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Martin Kalous (4:3).
19:49
Krásná akce z hole domácího kapitána a Panteři znovu vedou! David Kolář, ač unaven, se vydal na půlku nepřítele, přehodil si bránícího beka a skákavý nesmysl uklidil počtvrté za Alexijova záda! 4:3!
18:45
18:45
Kölbl to teď udělal parádně! Nejen, že v rohu podržel balonek, ale následně se vymotal ze sevření tří soupeřů a jako třešničku na dortu přidal dvojku pro Haška!
18:20
Rexa osvobozuje domácí
17:52
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
17:52
První úlovek rozhodčích, Jakob potrestán za nedovolené bránění při průniku jednoho z jaroměřských
16:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (3:3).
16:25
Ale místo přidání dalšího fíku Panteři inkasují, podruhé v zápase se ze stejné pozice jako předtím prosazuje Hofman...
15:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval David Kolář (3:2).
15:58
Velká paráda dovezena až z Ostravy! Martin Kalous udělal všechny, které udělat mohl, dvakrát sebral odražený balonek a nakonec v pádu překonal bezmocného Alexije! 3:2!
15:35
Ptáčníkova střela měla šmrnc, škoda že ne také o něco lepší směr, kulatá meruna prolétla jen těsně vedle šibenice!
14:11
Rexa z otočky do tyče!
12:53
Krůšek běžel společně s Tomešem a Pokorným tři na jednoho, místo přihrávky ale volil střelbu, kterou blokuje poslední hostující obránce
11:33
Krásný ťukec na jeden dotyk zakončoval Daněk, hostující brankář raději rozsedl míček!
10:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (2:2).
10:59
Rozehrávku z kategorie "absolutní fatál" ukázala fanouškům hostující Jaroměř a po souhře Lukášů postřeluje Alexije Lukáš Pokorný, který srovnává skóre zápasu!
10:03
Hodně aktivní je dnes Rexa, který zkusil vystřelit z otočky, Alexij chytá!
09:40
Kolář to zkusil z podobné pozice, odkud ve třetí minutě skóroval, střela to nebyla špatná, ale byla mimo
08:56
Velkou šanci teď spálil Pokorný, který dostal perfektní nahrávku od Tomeše, svou ránu ale poslal vysoko nad!
08:35
...a nic
07:36
Domácí stupňují tlak...
07:19
Jakobovu ránu chtěl tečovat Kolář, udělal to ale tak šikovně, že jí srazil na mantinel
05:59
Emlar vypíchl rozehrávku Panterů a běžel sám na Boráka, ten se ale natáhl a rukou vyráží mimo!
05:48
Hofman zůstal nehlídaný na malém brankovišti, Borák i s trochou štěstí kryje!
04:39
Šanci znovu srovnat stav zápasu měl Pokorný, ze zmatku před hostující klecí ale vytěžil jen nesouhlas ze strany hráčů Jaroměře
03:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Petr Hofman (1:2).
03:43
Dvě střely = dvě branky v Borákově síti. Haškovi jeho pokus vůbec nesedl, přesto skákavý balon doputoval po zemi až za záda domácího gólmana - 1:2!
02:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (1:1).
02:42
Emlar nahazoval od mantinelu na střed, kde si domácí beci nepohlídali nabíhajícího Hofmana, který okamžitě srovnává stav zápasu na 1:1!
02:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Sebastian Jakob (1:0).
02:33
Na první gól jsme dlouho nečekali! Jakob nabízel zpoza branky Pokornému, jeho přihrávku ale zblokoval jeden z obránců hostí přímo k Davidu Kolářovi, který propálil všechny soupeře a otevírá skóre!
01:25
A první pobyt zapisuje na hřišti také čerstvá posila Richard Rexa, taktéž ovšem bez výraznějšího úspěchu
00:39
První střídání Martina Šády oceněno bouřlivým aplausem náhradníka Slavaty!
00:01
Úvodní buly pro Panthers
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Alexij; hráči v poli: Jan Škola, Pavel Kotrč, Jan Hrobský, Michal Nožička, Petr Hašek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Jakub Rybka, Pavel Daněk, Martin Kalous, Sebastian Jakob, Martin Šáda
00:00
Zdravíme všechny příznivce florbalové plácané! V dnešním utkání v tabulce dvou sousedících týmů proti sobě stanou dva výběry, které už letos měly možnost poměřit své síly v Poháru. Domácí Panthers Praha budou chtít svému sokovi, Sokolu Jaroměř, oplatit dva měsíce staré vyřazení z této soutěže. Jak dopadne souboj nejlepší obrany s nejproduktivnějším útokem? Čtěte a odhalte s námi pravdu!
00:00
Téměř zaplněné spodní patro Stodoly vítá za znělky z fotbalové Ligy Mistrů oba dnešní soupeře na ploše!