3:1
1:0
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 02:41 Pavel Sekyra (Martin Hejduk), 12:51 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 15:39 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 53:03 Pavel Sekyra (Antonín Palatínus), 55:05 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 56:59 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 62:10 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 01:41 Jiří Křesák (Pavel Kužela), 13:19 Tomáš Vitásek (vlastní branka), 19:21 Marek Jiřík (Kryštof Bučok), 31:57 Kryštof Bučok (Karel Šavrda), 36:14 Karel Šavrda, 57:35 Kryštof Bučok (Marek Jiřík)

TJ Turnov - FbC Strakonice P.A. 7:6p
3. Pavel Sekyra, 13. Tomáš Vitásek, 16. Štěpán Matěcha, 54. Pavel Sekyra, 56. Štěpán Matěcha, 57. Pavel Sekyra, 63. Vojtěch Palatínus - 2. Jiří Křesák, 14. Tomáš Vitásek, 20. Marek Jiřík, 32. Kryštof Bučok, 37. Karel Šavrda, 58. Kryštof Bučok; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Lukáš Rudolf 26 - Josef Macek 29; po třetinách: 3:3, 0:2, 3:1, 1:0;
62:10
62:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (7:6).
62:10
Palatínus se na brankovišti zorientoval nejrychleji a získává pro domácí druhý bod.
62:10
Střely v prodloužení: Turnov-1 Strakonice-2
61:17
Turnov má míček na hokejkách a může kombinovat.
59:59
Komentář trenéra Kováře: Soupeř by dvě třetiny lepším týmem a měl větší vůli po vítězství. Naopak my jsme za ním zaostávali v nasazení a důslednosti. Až ve třetí třetině se náš výkon rapidně zlepši, škoda že jsme neudrželi vedení až do konce. Pro nás těžce vybojované vítězství. Děkujeme soupeři a divákům
59:59
Komentář trenéra hostů: PO dobrém výkonu ve dvou třetinách jsme ve třetí třetině začali hrát úplně zbrkle, což nás stálo celý zápas. I přesto bod z Turnova je dobrý výsledek. Kvalitní bojovný výkon s hodně zblokovanými střelami. Posílám Ivetě bod do nebe. Děkuji soupeři, divákům a hlasateli
59:59
Střely ve třetí třetině: Turnov-14 Strakonice-9
59:57
V posledních sekundách obrovská šance Matěchy!
59:12
Turnov by rád dál útočil, ale nemá míček na svých hokejkách.
58:47
Timeout TJ Turnov
58:39
Opět skvělý domácí brankář.
58:13
Sekyra je střelecky při chuti, tentokrát ale míček za brankovou čáru neposlal.
57:36
Opět nepřesnost v domácím brankovišti a hosté ukazují, že se ještě nevzdávají.
57:35
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Marek Jiřík (6:6).
57:01
Obrat je dokonán, stále ale není konec.
57:00
Čepice na palubovku, je to hattrick! Sekyra snad prostřelil i síťku branky.
56:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (6:5).
56:19
Turnov tlačí na Strakonice a vypadá to ještě na velký zvrat.
55:26
Sekyrova střela lízla nohu brankáře hostů.
55:06
Matěcha situaci 3na2 vyřešil přesnou střelou k tyči, která bude zvonit snad ještě zítra.
55:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (5:5).
54:39
Timeout FbC Strakonice P.A.
54:25
Neuvěřitelné! Matěchova rána nespadla do sítě, brankář hostů vyrazil nohou.
53:34
Gólová situace ale i na druhé straně, útočník Strakonic ale přestřelil.
53:04
Tak že by turnovští protrhli střeleckou smůlu?
53:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Antonín Palatínus (4:5).
52:44
Domácí už se radovali, ale rozhodčí ukazuje, že míček mířil jen do brankové konstrukce.
52:08
Domácí brankář po zákroku ztratil helmu.
51:15
Další střela domácích, ale opět chyběl hráč na dorážku.
49:25
Ani situace 3na2 v podání turnovských nekončí gólem.
48:49
Opět "Rudův" zákrok, dnes jediné, co drží naděje zelenočerných.
48:32
Turnovským pravděpodobně dnes nedorazila dodávka se střelným prachem, ve třetí části to je zatím bída s nouzí.
46:43
Buriánkova střela byly jako časovaná bomba, knot ale uhasil hostující brankář.
45:38
Rudolf haškovsky zasahuje a stále drží domácí naděje na dobrý výsledek.
43:55
Velká šance hostů po ztrátě míčku na středu, ale Rudolf nemusel zasahovat.
42:58
Vypadá to, že domácí nechali štěstí ve střelbě v šatně.
41:25
Další šance domácích, ale opět nic z toho.
40:19
Dobrý Sekyrův pokus končí jen v rukou brankáře hostů, následně nebezpečně pálil Vitásek.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Turnov-9 Strakonice-9
39:57
Bohužel nic z toho, hosté jdou do další třetiny s náskokem dvou gólů.
39:25
Turnov drží balonek a pomalu se posouvá k bráně soupeře.
37:51
Strakonice momentálně jen čekají na další chyby domácích. Ti se musí vzchopit, pokud chtějí s tímto utkáním ještě něco udělat.
36:15
Do zelenočerné rakve přibývá další hřebík, tento zatlouká dorážkou Karel Šavrda.
36:14
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda bez asistence (3:5).
35:53
Domácí zatím narážejí jen na Velkou strakonickou zeď.
34:47
Další nebezpečná střela hostů, tentokrát zachycena jedním z bránících hráčů.
34:10
Domácí by potřebovali nějakou šanci, nějaký střet, něco, co by je vzchopilo. Momentálně mají Strakonice navrch.
32:40
Turnov zatím v obraně velmi nejistý a svému brankáři obránci moc nepomáhají.
31:58
Teď byl ale na střelu jednoho ze strakonických Rudolf krátký.
31:57
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Karel Šavrda (3:4).
31:32
Protiútok hostů mohl být smrtící. Fantastický Lukáš Rudolf ale skvěle zareagoval a drží domácí.
30:16
Hostující brankář opět úspěšný proti pokusům první turnovské formace.
29:24
Vitáskova rána pravděpodobně soupeři ustřelila nohu.
26:46
Obránci soupeře zbořili Marka Palu, což není nejlehčí úkol. Je to něco mezi objetím zeměkoule za jeden den a výhrou v souboji argumentů s Jiřím Ovčáčkem. Následně dvě velké šance domácích, Sekyra ale trefil jen konstrukci.
25:53
Východoněmecký legionář v turnovských službách Daniel Bursa vyslal jednu dělovku, ale brankář hostů byl proti.
25:24
Další velká šance hostů! Domácí mají se v obraně točí jak vítr v bedně!
23:49
Hosté v obrovské šanci přestřelují a neváhají situaci nazvat jadrnějším slovíčkem. Pan prezident by jen koukal.
23:29
Palatínusova střela mířila moc na tribunu.
22:58
První formace Turnova nadvakrát dorážela míček do branky, ale jak by řekli fyzikové, míček nezměnil svoji polohu ani se nevydal po trajektorii směřující od branky hostů.
22:06
Hejduk si pomohl faulem a je to šance por hosty.
20:42
Matěcha dovezl míček až před branku a po jeho pokusu zvoní tyč!
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Turnov-12 Strakonice-12
19:22
Kapitán hostů s přesností snipera vybílil terč v domácí brance.
19:21
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Marek Jiřík, asistoval Kryštof Bučok (3:3).
18:24
Vypadalo to na koberovskou souhru Hejduk-Buriánek, ale druhý jmenovaný nedostal balonek do branky.
17:56
Buriánek rychlou přihrávkou hledal Matěchu, ten ale nestihl zamířit a míček tak letěl sejmout nějakou z družic na oběžné dráze.
17:12
Proti Seidlově chytré střele skvěle hostující brankář!
15:40
Jakmile se míček v předbrankovém prostoru dostane na hůl Štěpána Matěchy, znamená to jediné. Domácí znovu vedou.
15:39
14:38
Skvělý Rudolf proti střele hostujícího uprchlíka před brankou.
13:20
Vitásek se ale prosazuje znovu, tentokrát bohužel do vlastní branky.
13:19
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek (2:2).
12:52
Vitásek s výrazem a švihem Tigera Woodse obrací vývoj utkání.
12:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (2:1).
12:19
Ale historie, jak víme, se opakuje a je tu znovu přesilová hra domácích.
12:18
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:15
Hosté s notnou dávkou štěstí oslabení přežili.
11:07
Vitáskův baseballový pokus neúspěšný.
10:27
Domácí roztáčejí kola stroje zvaného přesilová hra.
10:14
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
10:10
Znovu náročné chvíle pro domácího brankáře, ale opět to vyřešil bez problémů.
09:47
Další Rudolfův skvělý zákrok, který si jistě rád zařadí do svého video archivu.
08:42
Hosté to zkoušeli nebezpečně vzduchem ,ale Bursa a fantastický Rudolf drží zelenočerné nad vodou.
07:30
V atmosféře v publiku zatím převažují domácí fanoušci, hostující strakoničtí dudáci mají nejspíš navlhlé a nenaladěné dudy a není nic slyšet.
07:01
Od hole Seidla teď vyletěly jiskry, jak se cpal s balonkem před bránu a soupeř se mu v tom snažil zabránit.
06:12
Hosté mají v útočném pásmu poměrně dost prostoru.
05:08
Kvůli Hejdukově střele si musel brankář hostů udělat menší protažení.
03:53
Kovář Seidl začíná zažehávat výheň. Jeho bekhendový pokus málem skončil za zády brankáře hostí.
02:42
Přesně minutu po gólu hostů ale vyrovnává přesnou ranou Pavel Sekyra, který se prostě nebál, natáhl na střed a rázem je vyrovnáno.
02:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Martin Hejduk (1:1).
01:42
Lépe ale začínají hosté a hned v druhé minutě jdou do vedení.
01:41
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Pavel Kužela (0:1).
00:59
Premiéru si dnes odbývají v turnovském dresu hned dva hráči, oba v zahajovací sestavě. Adam Buriánek z koberovské farmy a domácí talent Lukáš Rudolf.
00:54
Turnov začíná rozvážně, ale přesně a bez chyb.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Marek Jiřík, Karel Šavrda, Kryštof Bučok
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Lukáš Rudolf; hráči v poli: Daniel Bursa, Adam Buriánek, Pavel Sekyra, Antonín Palatínus, Štěpán Matěcha