2:2
1:3
2:2
- : -
branky (asistence): 07:19 Lukáš Žurek (Vojtěch Gřundel), 17:27 Vojtěch Gřundel (Lukáš Žurek), 39:10 Lukáš Žurek (Václav Štrbák), 44:39 Vojtěch Gřundel (Vít Kahánek), 58:54 Radek Měrka (Lukáš Žurek)
branky (asistence): 09:36 Ondřej Mrázek (Jiří Trávníček), 18:02 Jiří Trávníček (Daniel Chladil), 20:28 Ondřej Mrázek (Jiří Trávníček), 27:01 Jindřich Kamler (Michal Vařeka), 29:00 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 43:13 Jindřich Kamler, 51:42 Jiří Trávníček (Michal Šíma)

FbC Frýdek-Místek - FbC Asper Šumperk 5:7
8. Lukáš Žurek, 18. Vojtěch Gřundel, 40. Lukáš Žurek, 45. Vojtěch Gřundel, 59. Radek Měrka - 10. Ondřej Mrázek, 19. Jiří Trávníček, 21. Ondřej Mrázek, 28. Jindřich Kamler, 30. Jiří Trávníček, 44. Jindřich Kamler, 52. Jiří Trávníček; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Michal Zápalka 29 - Antonín Byvan 27; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácího celku, Petra Řehy: Od začátku vyrovnané utkání. Dokázali jsme se dostat do vedení, na které soupeř rychle odpověděl. Škoda druhé třetiny, kterou jsme takticky nezvládli. Ve třetí třetině už se nám nepodařil obrat jako včera. Soupeři gratuluji k vítězství a týmu děkuji za celý víkend.
60:00
V poslední třetině byli konečně střelecky aktivnější domácí. Poměr střel na bránu byl 10:5.
60:00
Komentář kapitána hostujícího celku, Jiřího Trávníčka: Od soupeře jsme nevěděli co máme očekávat. Ze začátku, tomu obraz hry odpovídal. Hráli jsme ze zajištěné obrany a snažili se nepřipouště zádné chyby. Utkání jsme většinu hry kontrolovali, ale i tak s dnešním výsledkem nejsme spokojeni. Bereme 3 body a děkujeme soupeři za dobrý zápas.
60:00
59:02
Frýdek hraje bez brankáře.
58:54
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Radek Měrka, asistoval Lukáš Žurek (5:7).
58:40
Gřunděl v brejku proti samotnému golmanovi. Ten však vyběhl a nedal střele šanci.
58:22
Také Frýdek již hraje v plném počtu.
57:18
Šumperk hraje v plném počtu a tak následuje přesilová hra.
56:22
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
56:15
Frýdek si nahrává míček okolo mantinelu, ale zatím to nikam nevede.
55:18
Timeout FbC Frýdek-Místek
55:18
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:16
Šumperk hraje v plném počtu.
55:06
Frýdek bude hrát další přesilovku.
53:55
Křižná přihrávka na Gřunděla jemně nad zemí, ale ten bohužel promáchl na prázdno.
53:16
Vyloučen hráč Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (4:7).
51:42
Šumperk má své přesilovky opravdu smrtící.
50:50
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:48
Frýdek už se raduje z gólu, rozhodnčí jej však neuznává z důvodu hry v brankovišti.
48:30
Kováč si kleká do střely a vypadá to, že to hodně bolelo.
47:56
Frýdek nedává soupeři moc prostoru. Vypadá to, že konečně začli hrát florbal, který má v tomto zápase naději na úspěch.
46:42
Při svých akcích Frýdek stále hodně spoléhá na brejky, kdy v nečekaných situacích přichází nához na vybíhajícího hráče. Ten pak má rychlost a obránci dělá větší problém ho zastavit.
44:39
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Vít Kahánek (4:6).
44:29
V podstatě zkouší stejnou strategii jako nastolil Šumperk už na začátku.
44:14
Frýdek se snaží rychleji napadat soupeře a nedávat mu tak prostor už od začátku.
43:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler bez asistence (3:6).
42:39
Korbáš střílí z dálky na zacloněného Byvana. Ten si však malý průhled našel a míček chytil.
41:53
Oba týmy se pomalu probouzejí z přestávkové pohody.
40:00
40:00
V druhé třetině byli rovněž střelecky aktivnější hosté. Poměr střel na bránu byl 9:13.
40:00
39:10
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Václav Štrbák (3:5).
38:18
Oba týmy předvádí nádherný florbal. Hodně se běhá, vidíme spousty šancí i krásných zákroků...
37:50
Kahánek střílí a Valigura ještě zkouší dorážet vyražený míček, ale letí mimo.
36:15
Žurek nahodil míček z rohu útočné části na druhou stranu brány, kde stál Gřunděl. Ten míček ve vzduchu trefil, ale ne zrovna ideálně a proto směřoval mimo bránu.
34:45
Domácí si zkusí standardní situaci. Přihrávka na obránce a ten míček zatahuje na svou půli. Velká škoda nevyužít této šance alespoň ke střele.
33:30
32:52
Střílíme, držíme míček, ale ke gólu to má docela daleko.
31:30
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
31:00
Frýdek bude hrát přesilovku.
30:03
Šance na obou stranách, ale brankáři svou funkci plní skvěle.
29:00
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (2:5).
28:53
Dnes v hale diváky neslyšíme. Na zápas se přišlo podívat pouze 5 lidí.
27:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Michal Vařeka (2:4).
27:01
Šumperk svou přesilovku rozehrál velmi dobře. Rozpohybovali obránce a Frýdek prakticky neměl šanci gólu zabránit.
25:45
Uvidíme jak si s první přesilovou hrou oba týmy poradí. Včera Frýdek své oslabení zvládal.
25:43
Vyloučen hráč Lukáš Žurek družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:20
Frýdek hodně zrychlil hru a Šumperku to očividně moc nevyhovuje.
22:19
Žurek si obešel 3 hráče, ale střelu poslal přímo do brankáře.
21:27
Frýdek zkouší držet míček a dlouhýma přihrávkama rozpohybovat soupeře.
20:28
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jiří Trávníček (2:3).
20:28
První střela nevyšla, ale tlak Šumperku neustal a míček do brány dotlačili.
20:09
Kalivoda přerušil přihrávku Šumperku a ihned střílí. Míček však letí nad bránu.
20:00
20:00
Střelecky aktivnější byl v první třetině Šumperk se svými 18 střelami oproti 13 střelám Frýdku.
20:00
19:24
Hráči se nikam neženou a jen v poklidu dohrávají třetinu.
18:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Chladil (2:2).
18:02
Trávníček střílí z poloviny hřiště "zapadáček" a Zápalka nečekajíc střelu míček pouští do své brány.
17:27
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Lukáš Žurek (2:1).
17:27
Žurek s Gřundělem v brejku, křižná přihrávka a golman se nestihl přesunout.
16:28
Šumperk se staží hráče provokovat a pošťuchovat. Čekají, kdy soupeř odpoví faulem.
14:21
Střílí Žurek a Byvan vyráží... obrana pak vyhazuje míček ze své poloviny.
13:38
Šumperk pro vstřelení gólu volí intenzivní nátlak, kdežto Frýdek spíše výběhy do brejku.
13:11
Ve střele opět Chladil, ale mířil mimo 3 tyče.
12:34
Frýdek uklidňuje situaci a postupuje pomalu dopředu.
11:55
Frýdecký golman zachytává stále více střel.
10:52
Zápalka teď vychytal obrovskou šanci. Chladil už viděl míček v bráně, ale golman se nesmírně rychle přesunul k druhé tyči a míček zalehl.
10:00
Dva hráči Šumperku a samotný Nenička v obraně. Před střelou však následovala přihrávka, kterou obránce zachytil.
09:36
09:00
Standardní situace Šumperku. Nához na nabíhajícího Palouška a střela mimo bránu.
08:23
Do neuvěřitelné šance se teď dostal Kalivoda, ke kterému se dostal míček od Valigury až před bránu soupeře. Rozběhnut však nedokázal ideálně zakončit.
07:19
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Vojtěch Gřundel (1:0).
06:21
Ke střele se odhodlal Chladil, ale Zápalka měl bránu pokrytou.
05:30
Do brejku se dostal Štrbák s Žurkem ovšem golman Byvan se stihl přemístit a střelu spacifikovat.
04:04
Hra se nyní trochu vyrovnala a bojuje se převážně na středu hřiště.
02:12
Frýdek se konečně dostal z tlaku a rozehrává na polovině hřiště.
01:40
Frýdek se stále ještě nedotkl míčku. Ovšem ke střele na bránu zatím nedošlo.
01:00
U míčku stále Šumperk. Hráči si hledají prostor ke střele.
00:02
Utkání začalo a míčku se ujal Šumperk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jiří Trávníček, Michal Šíma, Ondřej Mrázek, Matyáš Zapletal, Ondřej Kováč
00:00
Line-up domácích FbC Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Martin Nenička, Vít Kahánek, Ivan Valigura, Martin Kalivoda, Tomáš Tobola