1:2
4:3
1:4
- : -
branky (asistence): 14:41 Pavel Krchňáček (Jiří Petlan), 28:22 Radim Jílek (Jan Holý), 29:36 Pavel Krchňáček (Jiří Petlan), 31:37 Martin Tuhý (Jiří Petlan), 34:59 Radim Jílek (Marek Šimíček), 46:37 Pavel Koželuha
branky (asistence): 00:21 Aleš Fafílek (Jaroslav Spáčil), 16:05 Jaroslav Spáčil (Lukáš Kaďorek), 30:50 Lukáš Kaďorek (Jaroslav Spáčil), 32:22 Ondřej Haliak (Lukáš Kaďorek), 37:06 Aleš Fafílek (Jaroslav Spáčil), 40:42 Ondřej Haliak (Lukáš Kaďorek), 44:17 Jakub Hnila (Petr Malina), 45:59 Jiří Loucký (Jakub Hnila), 59:41 Jaroslav Spáčil (Lukáš Kaďorek)

FBK Spartak Hluk - FBC Spartak MSEM Přerov 6:9
15. Pavel Krchňáček, 29. Radim Jílek, 30. Pavel Krchňáček, 32. Martin Tuhý, 35. Radim Jílek, 47. Pavel Koželuha - 1. Aleš Fafílek, 17. Jaroslav Spáčil, 31. Lukáš Kaďorek, 33. Ondřej Haliak, 38. Aleš Fafílek, 41. Ondřej Haliak, 45. Jakub Hnila, 46. Jiří Loucký, 60. Jaroslav Spáčil; rozhodčí: Radek Nedbal - Jiří Černý; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 20 - Pavel Ceh 29; po třetinách: 1:2, 4:3, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostů (Ceh P.): "Kdybych chytil o 6 střel navíc vyhráli bychom 9:0. Zdravíme nemocného trenéra. Vezeme domů 3 body."
60:00
Střely celkem 35:29.
60:00
Komentář trenéra domácích (Rochovanský): "Platíme daň za dlouhou cestu pohárem, jsme unavení jak fyzicky, tak psychicky. Poslední zápasy hrajeme v desíti lidech a náročný program je na nás znát. Dnes vyrovnané utkání, ale úplně stejně jak jsme mohli utkání vyhrát, tak jsme jej prohráli. Hosty podržel brankář a na druhé straně jsme kupili nesmyslné chyby při bránění."
60:00
Nejlepší hráč domácích - Pavel Rochovanský. Nejlepší hráč hostů - Aleš Fafílek.
60:00
Střely ve třetí třetině 11:10
60:00
59:41
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Lukáš Kaďorek (6:9).
57:03
Vyloučen hráč Lukáš Kaďorek družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
55:43
Timeout FBK Spartak Hluk
53:16
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
52:00
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:36
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
46:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Koželuha bez asistence (6:8).
45:59
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Jiří Loucký, asistoval Jakub Hnila (5:8).
44:17
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Jakub Hnila, asistoval Petr Malina (5:7).
43:58
Sledujeme napínavé utkání.
40:42
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Ondřej Haliak, asistoval Lukáš Kaďorek (5:6).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 9:10.
40:00
37:06
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Jaroslav Spáčil (5:5).
35:30
Radim Jílek předvedl fantastický únik a střílí branku na 5:4 v oslabení.
34:59
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Marek Šimíček (5:4).
33:45
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
33:34
V posledních minutách sledujeme brankové hody.
32:22
31:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Jiří Petlan (4:3).
30:50
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Jaroslav Spáčil (3:3).
30:20
Hráči domácího týmu předvádějí pohledné akce a díky nim sestav utkání obrací v jejich prospěch.
29:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Jiří Petlan (3:2).
28:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Jan Holý (2:2).
26:02
Kolečkář předvádí opět fantastické zákroky.
24:30
Sledujeme velmi dramatické utkání, šance na obou stranách.
22:37
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
06:10
Utkání má od samého začátku vysoké tempo, hraje se nahoru a dolů.
00:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Nedbal a Jiří Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Radim Dvořák, Jaroslav Spáčil, Lukáš Kaďorek, Ondřej Haliak, Aleš Fafílek
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Pavel Krchňáček, Ondřej Hubáček, Jiří Petlan, Jan Holý, Martin Tuhý