1:1
4:2
1:1
- : -
branky (asistence): 10:29 Jakub Haša (Michael Kořének), 17:21 Aleš Mokroš (Dominik Halmazňa), 19:59 Jakub Haša (Jan Ptáček), 23:09 Jan Zádrapa (Jakub Haša), 29:13 Martin Bureš (Jan Marančák), 30:06 Jan Marančák (Marek Tkadlec)
branky (asistence): 03:09 Jakub Kostelník, 20:08 Jiří Purmenský (Jakub Kostelník), 29:23 Jan Toman (Jiří Purmenský), 33:00 Jakub Kostelník (Jiří Purmenský)

Florbal Vsetín - FBC Vikings Kopřivnice 6:4
11. Jakub Haša, 18. Aleš Mokroš, 20. Jakub Haša, 24. Jan Zádrapa, 30. Martin Bureš, 31. Jan Marančák - 4. Jakub Kostelník, 21. Jiří Purmenský, 30. Jan Toman, 34. Jakub Kostelník; rozhodčí: Jiří Černý - Radek Nedbal; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Kubíček ? - Jakub Strakoš ?; po třetinách: 1:1, 4:2, 1:1;
45:00
44:49
Tohle už domácí tým dotáhne do vítězného konce.
43:29
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
43:25
Kopřivnice hraje bez brankáře!!
43:00
Vsetínští už delší dobu drží míček za bránou Kopřivnice.
42:03
Vyloučen hráč Ondřej Hývnar družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
42:03
Vyloučen hráč Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
33:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jiří Purmenský (6:4).
30:40
Doslova útočné peklo rozpoutala 1. řada Vsetína, která si s obránci dělá, co se jí zamane.
30:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Marančák, asistoval Marek Tkadlec (6:3).
30:01
2.třetina byla zcela v režii domácího Vsetína. Domácí hru ovládají, Kopřivnice hrozí z nebezpečných protiútoků.
30:00
30:00
29:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman, asistoval Jiří Purmenský (5:3).
29:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Martin Bureš, asistoval Jan Marančák (5:2).
24:40
Vsetínský Mokroš ukázal neuveřitelné individuální dovednosti, nasadil obránci "jesle" a řítil se sám na brankáře, krásné solo však golem neskončilo.
23:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Zádrapa, asistoval Jakub Haša (4:2).
21:02
Zádrapa zastavil přečíslení Kopřivnice hokejovou rybičkou, vše však proběhlo v rámci pravidel.
20:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Purmenský, asistoval Jakub Kostelník (3:2).
19:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Haša, asistoval Jan Ptáček (3:1).
19:00
Domácí parádně napadají, Kopřivnice má s rozehrávkou velké potíže.
17:21
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Aleš Mokroš, asistoval Dominik Halmazňa (2:1).
16:08
Vsetínským hráčům očividně pomohla porada o přestávce, prezentují se zvýšenou aktivitou.
15:01
1. třetina nabídla vyrovnaný florbal, šance byly na obou stranách zhruba stejné.
15:00
15:00
10:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (1:1).
03:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník bez asistence (0:1).