3:0
0:3
2:1
- : -
branky (asistence): 04:35 Vojtěch Pavlíček (Jan Pavlíček), 07:12 Jan Vyskočil (Marek Vachoušek), 07:44 Radim Slunečko (Miroslav Svoboda), 31:11 Radim Slunečko, 38:16 Adam Bouček (Jan Pavlíček)
branky (asistence): 19:11 Lukáš Bárta (Filip Záveský), 26:32 Jakub Jestříbek (Kryštof Malý), 28:49 Kryštof Malý (Jakub Jestříbek), 44:25 Jakub Jestříbek (Jiří Wolajnyk)

SK Florbal Benešov - Panthers Praha 5:4
5. Vojtěch Pavlíček, 8. Jan Vyskočil, 8. Radim Slunečko, 32. Radim Slunečko, 39. Adam Bouček - 20. Lukáš Bárta, 27. Jakub Jestříbek, 29. Kryštof Malý, 45. Jakub Jestříbek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Šimon Zídek 18 - Jan Kobza 16; po třetinách: 3:0, 0:3, 2:1;
45:00
Komentář hostí : Podceněná první třetina se podepsala významnou měrou na celkovém výsledku utkání. Se zlepšeným výkonem ve zbylých dvou třetinách jsme ze zápasu udělali drama jako vždy. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář Domácích : Zápas jsme si zbytečně zdramatizovali ale tři body se počítají. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
střely domácí 7, střely hosté 10
45:00
44:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Jiří Wolajnyk (5:4).
38:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Adam Bouček, asistoval Jan Pavlíček (5:3).
31:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Radim Slunečko bez asistence (4:3).
30:00
30:00
střely domácí 6, střely hosté 9
30:00
28:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kryštof Malý, asistoval Jakub Jestříbek (3:3).
27:34
Vyloučen hráč Lukáš Bárta družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
26:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Kryštof Malý (3:2).
19:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Bárta, asistoval Filip Záveský (3:1).
15:00
15:00
střely domácí 5, střely hosté 8
15:00
11:23
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil Radim Slunečko.
11:23
Vyloučen hráč Matthias Eška družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
07:44
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Radim Slunečko, asistoval Miroslav Svoboda (3:0).
07:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Vyskočil, asistoval Marek Vachoušek (2:0).
04:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Jan Pavlíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Jiří Wolajnyk, Filip Záveský, Martin Mattes, Zdeněk Šejvl, Matyáš Halász
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Marek Vachoušek, Jan Vyskočil, Tomáš Zeman, Adam Bouček, Radim Slunečko