0:1
0:2
0:3
- : -
branky (asistence): 03:53 Mikuláš Plášek (Vojtěch Pfaur), 22:48 Vojtěch Pfaur (Mikuláš Plášek), 26:17 David Makovička (Vojtěch Pfaur), 35:14 Mikuláš Plášek (Vojtěch Pfaur), 37:30 Lukáš Molhanec, 44:58 Mikuláš Plášek (Daniel Šternberg)

Panthers Praha - Kanonýři Kladno 0:6
4. Mikuláš Plášek, 23. Vojtěch Pfaur, 27. David Makovička, 36. Mikuláš Plášek, 38. Lukáš Molhanec, 45. Mikuláš Plášek; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Ptáček 17 - Daniel Šternberg 12; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:3;
45:00
střela na branku: domácí 3:7 hostí
45:00
Komentář hostí: Zápas byl rozhodnutý tím ze jsme rozhodovali naše šance a asistence našeho gólmana byla jen třešničkou na dortu.
45:00
Komentář domácích : Asi nejhorší zápas v probíhající sezóně. Kluci nebyli schopni plnit základní taktické pokyny. Prohra byla zasloužená.
45:00
44:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Daniel Šternberg (0:6).
39:25
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
37:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Molhanec bez asistence (0:5).
35:53
Vyloučen hráč David Burda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Vojtěch Pfaur (0:4).
30:00
30:00
Střela na branku: domácí 4:7 hostí
30:00
26:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Makovička, asistoval Vojtěch Pfaur (0:3).
22:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Mikuláš Plášek (0:2).
15:47
Vyloučen hráč Filip Záveský družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
Střela na branku: domácí 5:9 hostí
15:00
03:53
02:05
Vyloučen hráč Kryštof Malý družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.