0:4
0:0
2:5
- : -
branky (asistence): 46:42 Radim Jílek (Jan Holý), 53:03 Radim Jílek (Pavel Krchňáček)
branky (asistence): 08:02 Lukáš Gregor (Marek Ďopan), 15:50 Ondřej Kunt (Michal Janeček), 19:10 Jan Kourek, 19:29 Patrik Petr (Jan Savický), 42:57 Martin Zozulák (Ivo Teichman), 49:07 Ivo Teichman (Marek Ďopan), 57:35 Martin Zozulák (Marek Ďopan), 58:53 Patrik Petr (Jan Savický), 59:27 Martin Zozulák (Lukáš Gregor)

FBK Spartak Hluk - Sokol Pardubice 2:9
47. Radim Jílek, 54. Radim Jílek - 9. Lukáš Gregor, 16. Ondřej Kunt, 20. Jan Kourek, 20. Patrik Petr, 43. Martin Zozulák, 50. Ivo Teichman, 58. Martin Zozulák, 59. Patrik Petr, 60. Martin Zozulák; rozhodčí: Jan Busínský - Pavel Brückner; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 116; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 57 - Petr Musil 24; po třetinách: 0:4, 0:0, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích: Vzhledem ke kvalitě soupeře jsme se zaměřili hlavně na obranou fázi. To se nám dařilo do poloviny první třetiny, poté se již projevila herní vyspělost soupeře. Přesto si troufnu tvrdit, že jsme odehráli velmi kvalitní utkání. Škoda jen našich neproměněných šancí. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely celkem 26:66
60:00
Komentář trenéra hostů: Dneska dobře bránící soupeř. Trochu déle nám trvalo, než jsme se do toho dostali, ale jsem rád, že se dnes prosadili kluci ze širšího kádru i juniorky.
60:00
Střely ve třetí třetině 8:27.
60:00
59:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Lukáš Gregor (2:9).
58:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Jan Savický (2:8).
57:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Marek Ďopan (2:7).
56:36
Vyloučen hráč Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:03
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Pavel Krchňáček (2:6).
52:35
Neuvěřitelné zákroky předvádí brankář domácího týmu Lukáš Kolečkář.
49:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Marek Ďopan (1:6).
46:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Jan Holý (1:5).
44:34
Vyloučen hráč Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
42:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Ivo Teichman (0:5).
35:35
Družstvo domácích statečně odolává náporu hostů.
28:27
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely po první třetině 9:19.
20:00
19:29
19:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek bez asistence (0:3).
15:50
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ondřej Kunt, asistoval Michal Janeček (0:2).
15:17
Sledujeme velmi vyrovnané utkání, šance můžeme vidět na obou stranách.
08:02
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Marek Ďopan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Busínský a Pavel Brückner.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Marek Ďopan, Daniel Škeřík, Martin Zozulák, Ivo Teichman, Lukáš Gregor
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Dominik Kovář, Pavel Rochovanský, Vojtěch Duda, Marek Šimíček, Radim Jílek