3:2
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 10:47 Štěpán Matěcha (Jan Havlín), 11:24 Adam Buriánek (Vojtěch Palatínus), 33:46 Daniel Měkota (Štěpán Matěcha), 42:12 Štěpán Matěcha, 43:41 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha), 55:26 Vojtěch Rondoš (Vojtěch Palatínus)
branky (asistence): 06:44 Ondřej Kopp (Ondřej Bejček), 12:53 Miloš Šulc (Ondřej Bejček), 16:02 Tomáš Fiala (Karel Klíma), 41:31 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 54:47 Miloš Šulc (Ondřej Bejček)

TJ Turnov - Florbal Chomutov 6:5
11. Štěpán Matěcha, 12. Adam Buriánek, 34. Daniel Měkota, 43. Štěpán Matěcha, 44. Antonín Palatínus, 56. Vojtěch Rondoš - 7. Ondřej Kopp, 13. Miloš Šulc, 17. Tomáš Fiala, 42. Tomáš Fiala, 55. Miloš Šulc; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 28 - Karel Šantora 29; po třetinách: 2:3, 1:0, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích pana Markse: Odveta se soupeři za první zápas nepovedla, přestože k tomu mnoho nescházelo. Byl to oboustranně bojovný a rychlý zápas ve kterém rozhodla naše lepší koncovka. Děkuji soupeři za kvalitní utkání a divákům za podporu.
59:59
Střely ve třetí třetině: TUR - 14, CHOM - 12
59:59
Komentář trenéra hostů pana Bociana: Jako tradičně v Turnově vyrovnaný a bojovný zápas. Rozhodlo, že jsme po vyrovnávací brance na 5:5 hned vzápětí inkasovali. Děkuji soupeři, pořadatelům, divákům a všem přejeme hezké Vánoce.
58:43
Hosté to po poradě zkusí v šesti.
58:42
Timeout Florbal Chomutov
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:46
Domácí Bursa si u mantinelu zjednal respekt, bohužel za cenu faulu.
55:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Vojtěch Palatínus (6:5).
55:26
Znovu rychlá turnovská odpověď v podobě přesného bekhendu Vojty Rondoše.
54:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Bejček (5:5).
54:47
Osamocený střelec Chomutova prostřelil vše, co mu stálo v cestě a srovná skóre zápasu.
53:04
Hrozí také Chomutov, Švec je však pozorný
51:39
Přečíslení 2 na 1 nedokázali domácí dotáhnout do zakončení.
46:47
Hala ztichla po Matěchově nezaviněném pádů, turnovský kapitán se však zdá v pořádku.
45:39
Vitásek se uvedl dalekonosnou střelou.
43:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (5:4).
43:41
Tradiční přesilovková kombinace končí střelou turnovské 88 od pravého mantinelu a domácí vedou.
43:05
Vyloučen hráč Karel Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
43:05
Po řadě zákroků na hraně pravidel se k radosti domácích fanoušků konečně vylučuje.
42:13
Kapitán Matěcha dokázal rychle odpovědět a milimetrovou střelou srovnává krok.
42:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (4:4).
41:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (3:4).
41:31
Po řadě chyb se jedna ze střel prostě musela ujmout a hosté se znovu dostávají do vedení.
40:39
Po chybě v rozehrávce se do slibné šance dostali chomutovští.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TUR - 13 , CHOM - 9
37:00
O slovo se znovu hlásí také hosté. Turnovská obrana musí být pozorná.
35:40
Měkota v další šanci, tentokrát však minul.
33:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Štěpán Matěcha (3:3).
33:46
Dan Měkota se ocitl u odraženého míčku a ze vzduchu jej poslal pod horní tyčku.
33:25
Turnovští sice drží míček na půlce soupeře, ale do střeleckých pozic se nedostávají.
32:22
Zákrok na Štěpána Matěchu nemohl dopadnout jinak, než vyloučením. Výhodu přesilové hry tak mají domácí.
32:21
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:54
Dan Bursa byl důrazný v brankovišti hostů, což se jejich obráncům samozřejmě nelíbilo.
29:03
Podobně se ochránce turnovské svatyně vytáhl také o minutu později. Těch chyb jeho spoluhráčů začíná být povážlivě mnoho.
27:55
Brankář Švec se nyní vytáhl fantastickým zákrokem proti osamocenému střelci a nadále drží svůj tým.
27:03
Věrní fanoušci Turnova dnes konečně mohou vidět Dana Bursu od úvodních minut a v pravidelném rytmu střídaní.
26:25
Nyní se o střelbu starají rovnoměrně oba soupeři.
25:02
Matěchův projektil ze střední vzdálenosti jen těsně minul branku.
24:01
Domácí své oslabení zvládli.
23:22
Domácí se braní úspěšně, nyní dokonce na polovině Chomutova.
22:46
Hosté v přesilovce kombinují, ale zatím bez zakončení.
22:01
Adam Buriánek v pádu nešťastně zasáhl míček a byl vyloučen.
22:00
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra na zemi.
20:25
Druhé dějství začali lépe domácí a hned v první minutě sahali po vyrovnání.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TUR - 8 , CHOM - 12
17:47
Brankář Švec sérii zákroků podržel svůj tým. Antonín Palatínus hecuje své spoluhráče k pozornějšímu výkonu.
16:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Karel Klíma (2:3).
15:50
Do slibné pozice se dostal Buriánek, ale brankáře nepřekonal. Z protiútoku navíc hosté znovu udeřili a ujímají se vedení.
12:53
12:53
Stejně rychle však domácí o vedení přicházejí. Chomutovu k vyrovnávací brance přispěl také nešťastný zákrok brankáře Švece.
11:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Buriánek, asistoval Vojtěch Palatínus (2:1).
11:24
Obrat dokonán, střelu Vojtěcha Palatínuse dorazil na brankovišti Adam Buriánek a to přímo před zraky šéfů svého bývalého zaměstnavatele z Koberov.
10:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jan Havlín (1:1).
10:47
Až nyní se domácím podařila dobrá rozehrávka, která hned vyústila ve vyrovnávací gól, o který se střelou od levého mantinelu postara Matěcha.
10:07
K povedené střele se dostal Měkota, brankář hostí byl však úspěšný.
09:09
Domácím se zatím nedaří najít recept na překonání obrany Chomutova.
06:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (0:1).
06:44
Z protiútoku naopak udeřili hosté.
06:23
Vojtěch Palatínus svým klasickým průnikem trefil pouze boční síť.
04:43
Oba celky hrají v plném počtu.
02:43
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Antonín Palatínus.
02:43
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
02:43
Řada zajímavých okamžiků se vměstnala do třetí minuty. Přesilovku hostí ukončil brejk domácích, který byl zastaven rovněž faulem. Antonín Palatínus však svoji forhendovou kličku v nařízeném trestním střílení neproměnil.
02:35
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
01:25
Po úvodním náporu hostí se hra vyrovnala.
00:25
Dobrý večer z Turnova, vítáme vás u 14. kola Národní ligy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Tomáš Fiala, Marek Chocholoušek, Karel Klíma
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Daniel Bursa, Vojtěch Palatínus, Antonín Palatínus, Štěpán Matěcha, Jan Havlín