2:2
1:1
2:2
0:1
branky (asistence): 02:43 Ondřej Míka (Petr Liška), 11:51 Tomáš Pešek (Petr Liška), 26:32 Tomáš Pešek (Lukáš Zelenka), 49:39 Radim Vlk (Lukáš Roztočil), 59:32 Petr Liška (Tomáš Rezek)
branky (asistence): 14:43 Daniel Halm (Richard Kafka), 16:59 Petr Kos (Petr Tlustoš), 26:12 Ondřej Melichar (Petr Tlustoš), 57:14 Vojtěch Haman (Ondřej Melichar), 58:20 Vít Petříček (Ondřej Melichar), 61:41 Petr Kos (Petr Tlustoš)

Sokol Erupting Dragons H. Brod - Hippos Žďár n/S. 5:6p
3. Ondřej Míka, 12. Tomáš Pešek, 27. Tomáš Pešek, 50. Radim Vlk, 60. Petr Liška - 15. Daniel Halm, 17. Petr Kos, 27. Ondřej Melichar, 58. Vojtěch Haman, 59. Vít Petříček, 62. Petr Kos; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 55; zásahy brankářů: Zdeněk Tvrdý 17 - Lukáš Kratochvíl 17; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2, 0:1;
61:41
61:42
Komentář trenéra domácích Petra Lišky: Utkání rozhodla zbytečná vyloučení, ze kterých hosté třikrát skórovali, při hře 5 na 5 jsme nebyli špatní. Děkujeme soupeři za utkání. Komentář hostujícího trenéra: Úroveň utkání odpovídala postavení týmů v tabulce, dnes si vyhrát nezasloužil ani jeden tým, my ze štěstím odjíždíme s dvěma body.
61:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Petr Tlustoš (5:6).
61:20
a drží míček na útočné polovině
61:14
Broďáci zatím odolávají
60:18
Vyloučen hráč Jan Dočekal družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za sekání.
59:32
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Tomáš Rezek (5:5).
58:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Ondřej Melichar (4:5).
58:00
Po hřišti nám běhá nervozita a každou chvíli je na holi někoho jiného
57:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Melichar (4:4).
49:39
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Radim Vlk, asistoval Lukáš Roztočil (4:3).
42:40
Zelenka naivně nahazuje před bránu na hlavičku Peškovi, ten však znaje florbalových pravidel nechal míček prolétnout kolem sebe
40:00
40:00
Střely v druhé části 9:9
40:00
38:40
Vlk už chtěl jen zasunout balonek do odkryté brány, ale Kratochvíl je dnes skvělý.
26:32
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Zelenka (3:3).
26:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Petr Tlustoš (2:3).
25:52
Vyloučen hráč Petr Jelínek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za sekání.
24:00
Zelenka vyslal dlouhý nakopávaný balon a Pešek trefil zařízení, ale nemá dnes dostatečně suchý střelný prach
15:51
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
14:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Richard Kafka (2:1).
13:30
Hradba před žďárskou bránou udržela domácí v dostatečné vzdálenosti od branky
11:51
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Petr Liška (2:0).