1:3
0:4
2:4
- : -
branky (asistence): 02:15 Kryštof Bučok (Karel Šavrda), 56:30 Marek Jiřík (Karel Šavrda), 58:53 Marek Jiřík (Tomáš Mareš)
branky (asistence): 06:36 Marek Chocholoušek (Lukáš Fiala), 08:20 Tomáš Fiala (Karel Klíma), 16:13 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek), 23:21 Lukáš Fiala, 32:10 Vít Andrle (Ondřej Kopp), 36:41 Jakub Štěrba (Marek Selinger), 37:46 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 43:27 Ondřej Bejček (Marek Selinger), 44:48 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 52:09 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 57:28 Ondřej Kopp (Ondřej Bejček)

FbC Strakonice P.A. - Florbal Chomutov 3:11
3. Kryštof Bučok, 57. Marek Jiřík, 59. Marek Jiřík - 7. Marek Chocholoušek, 9. Tomáš Fiala, 17. Lukáš Fiala, 24. Lukáš Fiala, 33. Vít Andrle, 37. Jakub Štěrba, 38. Marek Chocholoušek, 44. Ondřej Bejček, 45. Lukáš Fiala, 53. Tomáš Fiala, 58. Ondřej Kopp; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Josef Macek 19, Jan Jeřábek 8 - Karel Šantora 17; po třetinách: 1:3, 0:4, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Jiříka: "Do zápasu jsme vstoupili ospale. Sice jsme se dostali do vedení, ale to bylo tak vše. Ve třetí třetině jsme se trošku vyrovnali soupeři jen díky tomu, že polevil. Doufám, že jsme si vybrali den blbec a příští týden zabojujeme za tři body. Děkuji fanouškům a pořadatelům."
60:00
Komentář trenéra hostů: "Po předchozím utkání jsme dnes ve všech ohledech zlepšili náš přístup. Za což můžu hráčům poděkovat. Na stejný výkon musí navázat i v příštím utkání. Děkujeme soupeři a pořadatelům."
60:00
59:59
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
59:39
Vyloučen hráč Adam Johanes družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hra na zemi.
58:53
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Marek Jiřík, asistoval Tomáš Mareš (3:11).
58:53
Mára Jiřík využívá přesnou střelou přesilovou hru a dává tak dnes svůj druhý gól. Myslím si, že po zápase bude hostina plná divočáků.
58:21
Vyloučen hráč Tomáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
58:21
Jirka Křesák se teď pokočkoval s protihráči. Nutno říct, že hostující hráč nepředvedl zrovna pěkný zákrok a bude si moc odpočinout na trestné lavici.
57:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (2:11).
57:28
Hosté z protiútoku využili situaci 2 na 1.
56:30
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Marek Jiřík, asistoval Karel Šavrda (2:10).
56:30
Tak přece jenom se domácí prosazují. Mára Jiřík se tak mohl proběhnout směrem k publiku a zaradovat se .
56:12
Hostující hráč s číslem 19 prošel domácí obranou jako nůž máslem branku však míjí.
54:00
Kryštof Bučok se prezentoval pěknou střelou. Hostující golman opět na svém místě.
53:03
Křesák v šanci. Hostující golman na svém místě.
52:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (1:10).
52:09
No je to deset. Chocholoušek si vymíchal domácího obránce a předložil míček do prázdné branky Fialovi, který se nemýlil.
51:24
Další velká šance hostů a opět skvěle Jeřábek.
48:32
Konečně taky šance domácích. Kája Šavrda ovšem branku míjí.
47:37
Hostující Chocholoušek šel sám na branku. Udělal pěknou kličku Honza Jeřábek byl ovšem proti,
44:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (1:9).
44:48
Hostující Fialové si teď udělali z domácí obrany dobrý den a Lukáš Fiala skóruje.
43:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Marek Selinger (1:8).
43:27
Hostující Bejček nabral rychlost, proběhl domácí obranou a střelou k tyči nedal Jeřábkovi šanci.
42:24
Pěknou střelu hostů Honza Jeřábek chytá.
41:37
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
41:37
Pluskal šel teď do souboje tak vehementně až si z toho odpočine na trestné lavici.
41:03
Hosté ve velké šanci. Honza Jeřábek chytá.
40:13
Domácí do třetí části nastoupili aktivně. Střelu Jiříka hosté bohužel zblokovali.
40:00
40:00
39:50
Křesák to teď zkusil ze strany. Golman hostů na svém místě.
39:04
Domácí se snaží ještě něco s výsledkem udělat. To by ovšem museli umět trefit branku.
37:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (1:7).
37:46
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Jeřábek družstva FbC Strakonice P.A.
37:46
Hostující Chocholoušek si teď udělal z domácí obrany dobrý den, vymíchal Pepu Macka a dává gól.
37:46
Pepa Macek opouští branku a přenechává v ní místo Honzovi Jeřábkovi.
36:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Marek Selinger (1:6).
36:41
Nedáš, dostaneš a hosté tak vedou o 5 gólů.
36:27
David Chvosta sám před brankou střílí do spojnice.
36:02
Pavel Kužel teď zkusil vystřelit. Zařízení ovšem míjí.
35:27
Opět pěkná kombinace hostů. Pepa Macek na svém místě.
33:53
Je za náma polovina zápasu a domácí na hřišti působí jak leklé ryby.
32:31
Pěkná střela Honzy Staňka. Golman hostů se vytasil přesným zákrokem.
32:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Kopp (1:5).
32:10
Nádherná akce hostů končí v brance domácích.
31:10
Mára Jiřík v obrovské šanci. Tohle se dává Máro!!
30:47
Teď si málem Tom Mareš hodil míček do své branky. Naštěstí v poslední chvíli míček směřující do branky stihl ještě odvrátit.
29:32
Krásná kombinace hostů. Hostující hráč už byl před brankou sám a snažil se vymíchat Pepu Macka, ten se však nedal.
28:50
Konečně šance domácích. Káju Šavrdu ovšem hostující golman vychytal.
27:35
Nádherná akce hostů, která naštěstí nekončí gólem. Hostující hráč trestuhodně branku míjí.
27:05
Hosté svírají domácí. Domácí obrana zatim odolává.
26:31
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
26:31
Tlak hostů zastavuje Tomáš Mareš pouze za cenu faulu. Domácím se vůbec nedaří.
25:51
Hosté v další šanci. Pepa Macek však chytá.
25:37
Hra nyní postrádá tempo.
24:15
Jirka Křesák se řítil na branku, tu však trestuhodně minul.
23:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala bez asistence (1:4).
23:21
Hosté se dokázali vytočit z rohu a hostující Lukáš Fiala nedal Mackovi šanci.
22:49
Hostující hráč s číslem 7 šel sám na branku. Pepa Macek chytá.
21:48
Další pěkný pokus hostů. Naštěstí střela míjí branku domácích.
20:49
Hosté opět aktivnější a domácí první lajna byla teď jak na kolotoči.
20:00
20:00
18:54
Kája Šavrda tečoval pokus Honzy Staňka bohužel pro domácí tečovaná střela šla vedle branky.
18:20
Nádherná střela Tomáše Mareše končí bohužel na postranní síti.
17:44
Aktivního Lukáše pluskala nyní zastavuje hostující Selingr za cenu faulu. Domácí si zahrajou druhou přesilovku.
17:14
Vyloučen hráč Marek Selinger družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
16:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (1:3).
16:13
Chytrou nahrávkou z poza branky hostující 97 našla před brankou Lukáše Fialu, který ze vzduchu zametl míček do branky domácích.
15:53
Pěkný pokus Honzy Staňka hostující obrana zablokovala.
14:22
Adam Johanes se nyní prodral hostující obranou. Zařízení ovšem míjí.
12:12
Pepa Macek teď domácí zachránil od inkasovaného gólu. Obrovská šance hostů.
11:14
Domácí šli nyní 3 na 1, bohužel akce jim vůbec nevyšla.
10:21
Domácí si nyní musí připadat jak na kolotoči. Hosté jsou nyní lepší.
09:15
Nebezpečným pokusem se nyní prezentoval hostující hráč s číslem 64. Naštěstí pro domácí a kousek míjí branku Macka.
08:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Karel Klíma (1:2).
08:20
Hosté se ovšem prosazují po hezké kombinaci.
08:01
Domácí nyní aktivnější.
06:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Lukáš Fiala (1:1).
06:36
Domácí udělali trestuhodnou chybu a hostující Chocholoušek vymetl pravý roh Mackovi branky.
05:59
Hostující 97 se pokoušel vytočit z poza branky. Pepa Macek však na svém místě
04:31
A znovu aktivní Jiřík. Před brankou však nikdo nebyl a hostující gólman neměl s jeho pokusem problém.
03:35
Mára Jiřík se odhodlal ke střele, která dala hostujícímu brankáři zabrat.
03:04
Vyloučen hráč Tomáš Břešťan družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
03:04
Špatné střídání hostů a domácí si zahrají přesilovou hru.
02:45
Hosté jsou však aktivnější a domácí obraně dávají zabrat.
02:15
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Karel Šavrda (1:0).
02:15
Krásná akce domácích po trase Jiřík, Šavrda, Bučok a domácí borec se nemýlí.
01:15
Hosté stále aktivnější. Domácí se zatim jen brání.
00:25
První šanci zápasu měli hosté Pepa Macek si však střelu hostujícího hráče pohlídal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Marek Chocholoušek, Karel Klíma