1:3
0:2
1:2
- : -
branky (asistence): 04:46 Ondřej Melichar (Petr Tlustoš), 55:11 Petr Kos (Vojtěch Haman)
branky (asistence): 08:00 Martin Musialek, 08:26 Marek Dzierža, 12:31 Václav Šimčík (Vít Gattnar), 21:59 Vojtěch Repček (Štěpán Kostolány), 23:29 Karel Boželník (Filip Kocur), 50:04 Marek Dzierža (Lukáš Rychlý), 50:46 Marek Dzierža (Karel Balnar)

Hippos Žďár n/S. - S.K. P.E.M.A. Opava 2:7
5. Ondřej Melichar, 56. Petr Kos - 9. Martin Musialek, 9. Marek Dzierža, 13. Václav Šimčík, 22. Vojtěch Repček, 24. Karel Boželník, 51. Marek Dzierža, 51. Marek Dzierža; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2 + Filip Dvořák 5:3; využití: 1:2; diváků: 53; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 22 - Matěj Martínek 12; po třetinách: 1:3, 0:2, 1:2;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: 3:10
60:00
Komentář trenéra domácích pana Filipa Dvořáka: Zasloužené vítězství pro soupeře z Opavy. Po dvě třetiny nás zdobilo hodně nepřesností a ve třetí třetině nám možnost o obrat v zápase sebralo devět trestných minut. Děkujeme divákům.
60:00
Počet střel celkem: 14:29
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli: Vojtěch Haman (Žďár n/S.) a Lukáš Rychlý (Opava)
60:00
Komentář trenéra hostů pana Roberta Segeti: Zápas postrádal tempo, naštěstí jsme byli produktivní. Soupeři jsme nedovolili mnoho šancí a postupně jsme si vypracovali náskok, který vedl ke třem bodům.
60:00
59:59
Je tu konec utkání a body putují na sever Moravy.
59:40
Výborný zákrok Kratochvíla. Po samostatném úniku vychytal Vojtěcha Repčeka. Je škoda, že Lukášovi Kratochvílovi dnes spoluhráči příliš nepomohli.
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
57:59
Až nyní dobře vybojoval Melichar a je z toho závar před bránou Opavy. Zkoušíme střílet z každé pozice, ale bez úspěchu.
57:12
Opava kombinuje a Hippos se nemůže dostat k míčku.
55:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Vojtěch Haman (2:7).
55:11
Po nahrávce od Vojty Hamana se trefil přesně Petr Kos, který od pravého mantinelu rozvlnil síť Martínka.
54:46
Sedm minut uteklo jako voda a Filip Dvořák je opět na hřišti. Bohužel Hippos obdržel v tomto oslabení dva góly a bude to mít do závěru utkání těžké.
53:09
Staněk dobře přikryl balon a hosté faulují. Trenér Opavy za to své hráče nepochválil.
52:30
Dvořák O. dobře vyvezl balonek a byl faulován. Cenné vteřiny.
50:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Marek Dzierža, asistoval Karel Balnar (1:7).
50:46
A opět se prosazuje kapitán Opavy a přidává druhý gól v této dlouhé přesilovce.
50:04
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Marek Dzierža, asistoval Lukáš Rychlý (1:6).
50:04
A přeci jen střela prošla až do sítě domácích. Přesně trefuje kapitán Opavy Marek Dzierža.
49:41
Hosté pouze kombinují a šetří tím čas. Po dvou minutách přišel pokus o první střelu, která byla zablokována.
47:46
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 5 minut za hrubost.
47:46
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
47:35
A bude tu další přesilovka a vypadá to na větší trest pro Dvořáka F.
46:55
Přesilová hra zůstala nevyužita.
44:55
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:55
Dvořák O. přehnal důraz v obranné činnosti a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
44:30
Omlouváme se za krátký výpadek onlinu.
41:24
Kos trefuje pouze břevno branky Opavy.
40:59
Začátek třetiny vypadá, jako by byly týmy ještě v šatně.
40:00
40:00
Počet střel v druhé třetině: 6:8
40:00
39:54
Poslední šance Hipposu ze standartní situace. Košík branku opět minul a tak mají domácí v šatně o čem přemýšlet.
39:00
Je tu poslední minuta druhé třetiny.
36:56
Po dlouhé době vidíme slibnou šanci Hipposu. Košík se vyhnul obránci a z otočky zakončil.
36:13
Filip Dvořák se pokoušel o rychlou rozehrávku na Hamana, celou situaci zastavil rozhodčí a rozehrávat se bude znovu.
34:00
Domácím se přesilovka nedaří. Ve hře je příliš nepřesností, a proto jsme gól neviděli. Hosté v plném počtu.
33:02
Dobrá kombinace Hipposu, Melichar vyslal slušnou střelu, ale golman Opavy byl opět připravený.
32:39
Vyloučen hráč Václav Šimčík družstva S.K. P.E.M.A. Opava na 2 minuty za blokování hokejky.
31:48
A je tu opět vyloučení. Hippos bude hrát po přerušení další přesilovku.
30:45
Střelu Balnara zablokoval Halm, ale míček nezískal a je tu další šance Opavy. Naštěstí z toho nic nebylo.
29:02
Petr Kos mířil jen do hrudi Martínka a u míčku jsou hosté.
28:32
Filip Dvořák přišel za brankou o balon, je ale potřeba dodat, že to bylo s faulem, který nebyl odpískán.
27:25
Kafka měl na starosti další střelu, tentokrát chybělo trochu štěstí, protože střela skončila jenom na horní tyči.
25:49
První střela Hipposu v druhé třetině. Kafka provětral kalhoty brankáře Opavy.
25:02
Kratochvíl vytáhl parádní zákrok po střele Gattnara. Hosté zůstávají na balonku.
23:57
Dobrá kombinace po trase Košík - Dvořák O. - Melichar. Střela kapitána domácích se mezi tři tyče nevešla.
23:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Karel Boželník, asistoval Filip Kocur (1:5).
23:29
A je tu další gól v síti domácích. Z malého brankoviště se prosazuje Karel Boželník.
21:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Štěpán Kostolány (1:4).
21:59
Opava se prosadila i po čtvrté. Krásnou křižnou přihrávku trefuje Vojtěch Repček na zadní tyč.
21:15
Máme tu přerušení hry pro zranění. Kapitán Opavy bude v pořádku.
20:30
Hippos začal aktivně a snaží se dostat k zakončení.
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: 5:11
20:00
19:45
Kapitán Opavy osekal Kratochvíla v brance a hned se mu za to omlouvá.
19:22
Hippos je opět na balónu, ale Tlustoš má problém s rozehrávkou a o míček přišel.
19:11
Po dobré sehrávce minul poloprázdnou branku Melichar.
17:55
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. Opava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:55
A je tu další přesilovka pro Hrochy po faulu Oldřicha Sovy na Kafku. Hezky se nám to tu slétlo :-)
16:38
Hippos kombinuje za bránou hostů, ale bez většího úspěchu.
15:17
Hosté kombinují kolem bránicí pětice domácích a nakonec se dostali k zakončení. Z půlky prověřil Kratochvíla Lukáš Rychlý.
14:23
Opava opět v šanci. Vojtěch Repček tentokrát bránu netrefil.
12:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Václav Šimčík, asistoval Vít Gattnar (1:3).
12:31
Hosté odskakují do dvoubrankového vedení. Gattnar se protáhl mezi křídly Hipposu a předložil Šimčíkovi, který se z otočky nemýlil.
11:03
Kafka měl před sebou odkrytou klec, ale nedokázal srovnat mířidla a míček končí za mantinelem.
09:58
Schovaná střela Filipa Dvořáka z půlky hřiště doletěla až na tělo Martínka. K dorážce se Hippos nedostal.
09:12
Domácí se dostali pod mírný tlak, a proto se snaží získat míček a uklidnit situaci.
08:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Marek Dzierža bez asistence (1:2).
08:26
A máme tu dva góly, které padly v rozmezí 26 vteřin a hosté otáčejí vývoj utkání.
08:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Martin Musialek bez asistence (1:1).
07:12
Filip Dvořák se protáhl kolem bránícího hráče Opavy a rozdal kolmici až na brankoviště Martínka, kde tečoval výborně Staněk. Hostující golman byl ovšem pozorný.
06:34
Hostující kapitán krouží v obraně Hipposu, ale nedaří se mu zakončit.
05:49
Sova se uvolnil z rohu a střelou z vykroužení trefuje Kratochvíla do ramene.
04:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Petr Tlustoš (1:0).
04:46
A je to tady! První gól utkání dává v přesilové hře kapitán Ondřej Melichar. Propálil vše co mu v cestě stálo.
04:18
Vyloučen hráč Filip Kocur družstva S.K. P.E.M.A. Opava na 2 minuty za hra na zemi.
03:02
Staněk výborně forčekuje a je z toho příležitost pro Petra Tlustoše. Jak sám prohlásil: "Moc tomu nechybělo."
02:20
První střela utkání pro hosty, Kratochvíl pozorný.
01:57
Melichar vyháčkoval hostující obránce, ale nezakončil přesně.
01:11
Opava kontroluje balon na vlastní polovině. Zatím jsme žádnou gólovou příležitost neviděli.
00:01
Na úvodní buly se postaví Petr Tlustoš a proti němu Karel Boželník. Tlustoš úspěšnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. Opava: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Marek Dzierža, Karel Boželník, Lukáš Rychlý, Filip Kocur
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Petříček, Michal Staněk, Petr Tlustoš, Daniel Halm
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítejte u online přenosu 12. kola Národní ligy. Domácí Hippos se nachází na desátém místě v tabulce, a proto je třeba v domácím prostředím získat body. Opava v půlce sezony okupuje čtvrtou pozici s 21 body.