1:2
3:4
1:0
- : -
branky (asistence): 01:31 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 22:18 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 30:41 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 32:26 Radovan Kubek (Oldřich Pecha), 59:03 Kryštof Kůs (David Černý)
branky (asistence): 04:01 Jiří Žák (Štěpán Švec), 16:41 Štěpán Švec (Petr Kuchta), 22:59 Jiří Žák (Šimon Vopařil), 35:09 Ondřej Háp (Martin Klusoň), 37:55 Štěpán Švec (Šimon Vopařil), 38:57 Šimon Vopařil (Jiří Žák)

TJ Centropen Dačice - FBC Peaksport Litomyšl 5:6
2. Kryštof Kůs, 23. Kryštof Kůs, 31. Radovan Kubek, 33. Radovan Kubek, 60. Kryštof Kůs - 5. Jiří Žák, 17. Štěpán Švec, 23. Jiří Žák, 36. Ondřej Háp, 38. Štěpán Švec, 39. Šimon Vopařil; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 17 - Tomáš Doubek 19; po třetinách: 1:2, 3:4, 1:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: bez komentáře Komentář trenéra hostů: Za víkend máme 4 body, posunuli jsme se v tabulce nahoru a rok končíme vítězstvím. Děkuji svým hráčům za výborně zvládnuté utkání. Doufáme, že formu potvrdíme ve 4 dalších zápasech v domácím prostředí.
59:53
Timeout FBC Peaksport Litomyšl
59:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval David Černý (5:6).
56:55
Dačice hrají v 6
52:55
Timeout TJ Centropen Dačice
47:52
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:30
Hráč Dačic nastřelil svou tvrdou ránou soupeře do nejmenovaných partií. V bolestech se neustále svíjí na hřišti.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu Dačice x Litomyšl 6:11
38:57
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Šimon Vopařil, asistoval Jiří Žák (4:6).
37:55
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Štěpán Švec, asistoval Šimon Vopařil (4:5).
35:09
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Ondřej Háp, asistoval Martin Klusoň (4:4).
32:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (4:3).
30:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (3:3).
22:59
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Žák, asistoval Šimon Vopařil (2:3).
22:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (2:2).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku Dačice:Litomyšl 5:8
16:41
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Štěpán Švec, asistoval Petr Kuchta (1:2).
09:57
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády.
04:01
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Žák, asistoval Štěpán Švec (1:1).
01:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Peaksport Litomyšl: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Ladislav Štancl, Jiří Žák, Tomáš Novák, Štěpán Švec, Petr Kuchta
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner