2:0
1:2
4:0
- : -
branky (asistence): 10:09 Jiří Trávníček, 15:04 Jindřich Kamler (Martin Vašíček), 39:03 Michal Šíma (Michal Vařeka), 45:55 Michal Šíma (Jindřich Kamler), 53:23 Jindřich Kamler, 53:32 Daniel Venouš (Michal Vařeka), 57:32 Jindřich Kamler
branky (asistence): 23:25 Jan Mrázek (Lukáš Toman), 37:38 Dalibor Ondruch (Jan Mrázek)

FbC Asper Šumperk - FBK Letka Ostrava 7:2
11. Jiří Trávníček, 16. Jindřich Kamler, 40. Michal Šíma, 46. Michal Šíma, 54. Jindřich Kamler, 54. Daniel Venouš, 58. Jindřich Kamler - 24. Jan Mrázek, 38. Dalibor Ondruch; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Vašíček 25 - Roman Fučík 9, Martin Hrabáček 3; po třetinách: 2:0, 1:2, 4:0;
60:00
Kapitán domácích Trávníček: V Šumperku se cigi caga nezpívá! Vyhrál jasně lepší tým a hlavně ten, který to chtěl víc. Od začátku až do konce jsme byli lepší a hráli jsme přesně tak, jak jsme potřebovali. Mrzet nás může jen jediné, že jsme s Letkou ztratili dva body v prvním kole. Tři hodně cenné body jsou doma. Přejeme soupeři štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Trenér hostů Gajda: Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme mu k výhře. První třetinu jsme prospali Ve druhé třetině jsme soupeři moc nepovolili a naopak byli jasně lepší. A ve třetí třetině vyhrál tým, který bojoval na hranici pravidel a využil téměř veškeré naše zaváhání a nedůraz.Nicméně my jsme se snažili tvořit, byli jsme určitě florbalovější tým, ale neměli jsme tak kvalitní zakončení jako soupeř. Přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00
57:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler bez asistence (7:2).
57:32
Kamler si střelou z půlky do prázdné brány vystřelil hattrick.
57:02
Hosté se snaží v šesti prosadit, ale domácí hrají tvrdý beton.
56:00
Hosté odvolali gólmana.
53:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Michal Vařeka (6:2).
53:32
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hrabáček družstva FBK Letka Ostrava
53:32
Poté, co si hosté vzali timeout, dostal domácí Venouš přihrávku před bránu a podařilo se mu dostat míček do brány.
53:23
Timeout FBK Letka Ostrava
53:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler bez asistence (5:2).
53:23
Kamler získal míček na půlce, proběhl z pravé strany na levou část hřiště a jeho střela ze zátahu letěla přesně.
50:26
Nebezpečná standardní situace pro domácí kousek před bránou. Hostující hráč obhodil stěnu z těl domácích hráčů a poslal míček na svého kolegu u pravé tyče, ten ihned střílel. Brankář míček ale chytil.
48:55
Míček se opět dlouho dobu držel na polovině domácích, ti hru uklidnili až jeho vyhozením na druhou stranu hřiště.
45:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jindřich Kamler (4:2).
45:55
Hosté drželi domácí pod tlakem, těm se ale podařilo uvolnit ze sevření, Šíma dostal přihrávku k levé tyči od mantinelu z pravé strany a hned zakončoval.
44:04
Přesnou střelu domácí brankář vyráží.
42:38
Hosté opět vletěli do nové třetiny jako uragán.
40:00
40:00
Druhá část skončila. Hostům se podařilo sice vyrovnat, ale domácí se opět se štěstím dostali do vedení, Poměr střel v této části byl 4:8.
40:00
39:03
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Michal Vařeka (3:2).
39:03
Domácí se opět dostávají do vedení. Šíma dostal přihrávku před bránu, chvíli se tam oťukával s brankářem a obráncem, ale na podruhé se mu nějakým způsobem podařilo míček doklepnout do brány.
37:38
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Jan Mrázek (2:2).
37:38
Hosté využívají početní převahu a pěknou střelou mířenou nahoru vyrovnávají skóre.
37:30
Hosté trefili horní tyč.
36:29
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
36:29
Domácí hráč zastavil u mantinelu za půlkou hráče hostí tvrději, než si zasloužil a domácí tak budou hrát ve třech hráčích.
36:02
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
36:02
Po sekání u brány domácích si hosté zahrají přesilovou hru.
33:23
Týmy bojují o každý metr hřiště a nic nevypouští. Ostrava je sice aktivnější, ale Asper stále drží náskok.
30:53
Krásny zákrok domácího brankáře, který chytil míček jednou rukou ve vzduchu těsně před brankovou čárou.
28:30
Brankář domácích vyráží střelu z blízka hlavou.
26:35
Další nebezpečné akce hostů. Nejprve střela, poté dorážka a chvíli na to další střela. Brankář domácích má nyní plné ruce práce.
23:25
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Jan Mrázek, asistoval Lukáš Toman (2:1).
23:25
Zvýšená aktivita hostů přinesla kýžené ovoce v podobě gólu. Hráči hostí se podařilo překonat brankáře z levé části poloviny domácích.
22:51
Hosté se po přestávce pustili do hry v mnohem vyšším tempu a létají po hřišti jak draci.
20:00
20:00
Skončila první část dnešního utkání a více dařilo domácím, kterým přálo více štěstí. Poměr střel v té části byl 8:10 ve prospěch hostů.
20:00
15:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Martin Vašíček (2:0).
15:04
Kamler dostal přihrávku na půlku, obehrál si několik hráčů hostí a poslal na brankáře střelu z větší vzdálenosti, která mu prošla pod tělem.
14:13
Domácí jsou v plném počtu. Ani hostům se nepodařilo využít přesilovou hru.
12:13
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
12:13
Velká šance pro domácí, po souboji za bránou se míček lenivě dokoulel před bránu, kam doběhl domácí hráč, který měl výbornou střeleckou pozici a před sebou pouze brankáře, kterého ale trefil. Následně při pokusu zastavit rozběhnutého hráče hostů byl domácí mnohem tvrdší než bylo potřeba a zaslouženě byl vyloučen.
10:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček z trestného střílení (1:0).
10:09
Domácí mají po protiútoku šanci v podobě trestního střílení. A Trávníček proměňuje střílení, v klidu a pomalu si došel až před brankáře a po blafáku střílí gól z bekhendu.
10:00
Hosté se zkouší prosadit střelami z větší vzdálenosti.
09:00
Hosté z půlky nahodili míček na domácího brankáře, ten střelu vyrazil k hráči soupeře, ale následná dorážka šla vedle.
07:51
Hosté hrají v plném počtu.
07:18
Nebezpečný protiútok hostů - hráč hostí byl sám před domácím brankářem, ale střílel zády k bráně, což mu nevyšlo.
07:00
Domácí drží míček a snaží se dostat hosty pod tlak, ti ale dobře brání.
05:51
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za zdržování hry.
05:51
Domácí měli rozehrávat, ale hráč hostí odpálil míček po odpískání pryč a dostal za to dvouminutový trest, domácí si tak zahrají přesilovou hru.
05:27
Týmy se prozatím oťukávají a zjišťují co si mohou dovolit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Letka Ostrava: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Lukáš Toman, Jan Mrázek, Martin Krupa, Lukáš Kuruc
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Michal Šíma, Filip Jáně, Jakub Hruban, Michal Vařeka, Jiří Trávníček