3:2
0:1
3:2
- : -
branky (asistence): 04:14 Ondřej Toman (Milan Buřič), 06:34 Matěj Doubek, 19:30 Matěj Doubek (Milan Buřič), 42:06 Jan Tomšů (Matěj Doubek), 52:22 Milan Buřič (Zdeněk Kounek), 52:37 Ondřej Novotný (Petr Diviš)
branky (asistence): 01:34 Jan Světlík (Filip Geisler), 14:29 Martin Haklička (Jakub Davidík), 23:06 Tomáš Matoulek (Jan Světlík), 49:59 Martin Haklička (Vojtěch Pop), 53:10 Jan Světlík (Daniel Němeček)

Pacovští Honzíci - Florbal Primátor Náchod 6:5
5. Ondřej Toman, 7. Matěj Doubek, 20. Matěj Doubek, 43. Jan Tomšů, 53. Milan Buřič, 53. Ondřej Novotný - 2. Jan Světlík, 15. Martin Haklička, 24. Tomáš Matoulek, 50. Martin Haklička, 54. Jan Světlík; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Máca 6, Jaroslav Mareš 30 - Daniel Němeček 24; po třetinách: 3:2, 0:1, 3:2;
60:00
Dnes jsme mohli sledovat zápas, který nepostrádal jediný aspekt moderního florbalu. Diváci rozhodně neprohloupili, že dali přednost Honzíkům před nedělními povinnostmi a mezinárodním florbalem. Utkání dokázali domácí přetavit ve 3 veledůležité body, a tak si do ranečku z Babiččina údolí přidali další 3 body proti tomuto nepříjemnému soupeři. Nechť žije PACOVSKÝ HONZÍK!
60:00
Vyjádření hostí: Utkání jsme si prohrály vlastními chybami. V závěru jsme již utkání neotočili. Děkujeme domácím za hru.
60:00
Já Vám děkuji za pozornost, přeji pohodový zbytek radostné neděle adventní a doufám, že Honzíkům budete držet palce i nadále. Klub Vám přeje šťastné Vánoce a bohatou florbalovou nadílku.
60:00
Vyjádření pod vousy se usmívajícího trenéra domácích: Vyrovnané bojovné utkání, které rozhodlo zlepšení v útoku a výborný výkon brankáře. Děkuji soupeři za zápas a hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
59:59
OLE! Honzíci to zvládají!
59:35
Diviš nahrazuje Copperfielda a zapisuje si důležitý zákrok.
59:21
Souček svým něžným vojenským hlasem pobízí hráče k aktivitě.
59:20
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:20
Posledních 40 sekund zápasu a Náchod si bere oddechový čas.
58:50
Kde se vzala, tu se vzala hůl M. Buřiče a zabránila jistému gólu.
58:20
Doubek je zasažen vysokou holí a hra je přerušena... Hra však pokračuje bez trestu hříšníka.
58:00
Poslední 2 minuty utkání a Copperfield vytahuje králíka z klobouku. What a wonderful safe by J.C.Mareš.
57:30
Buřič si teď zatancoval tango a poslal hostujícího útočníka k zemi. Tomšů se poté prodral přes dva obránce, přičemž jednoho poslal k zemi, míček mu však uniká.
56:35
je vidět, že Paták je původně úročník, který zaskakuje v obraně, ale teď dokázal skvěle zabránit nebezpečné situaci. Poté generál Souček chrání svatyni vlastním tělem... U hráčů je vidět velké nasazení a sebeobětování.
56:00
Instrument rozhodčích je dnes velmi dobře naladěn. Umělecké A se ozývá halou a důkazem je i počet hráčů poslaných do nápravného zařízení.
54:50
Zapisovatel není schopen popsat situaci na hřišti. Toto italské drama nabírá ohromné obrátky a každý souboj může dopadnout čistým zákrokem nebo čistou frakturou.
53:30
Tak tyhle lístky se vyplatily koupit! Nejprve dva rychlé góly Honzíků, následně další magické číslo Mareše, tentokrát však podcenil přípravu a míček se mu vyšoural z nohavice.
53:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Daniel Němeček (6:5).
52:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Petr Diviš (6:4).
52:22
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Zdeněk Kounek (5:4).
52:20
Hrubý dělá čest svému jménu a jde si odpočinout do VIP boxu.
51:45
"Bez střely góla nedáme, pánové," pravil kapitán Honzíků a natáhl ke střele... Velmi povedená, ale hlavní cíl této mise nesplnila.
50:08
Vyloučen hráč Jan Hrubý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
50:00
Jak bych tak asi popsal tento gól.. Obávám se ,že podobné slovo ani ve slovníku nenajdeme.. Zkrátka taková nepěkná věc.
49:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Haklička, asistoval Vojtěch Pop (4:4).
47:05
Tak co se tedy teď děje na hřišti, tomu se říká divadelní drama. Faul, nájezd, faul a najednou se hraje 4 na 4....
47:00
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil Martin Haklička.
47:00
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
46:54
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:35
Copperfield opět v akci.. Zřejmě slušný oddíl, ze kterého vzešla tato vysoká hvězda.
44:50
Pacov brání destruktivním chaosem, nutno podotknout, že zatím úspěšně.
43:55
Směs těl před brankou mága v masce. Divný zvuk mohl nasvědčovat zlomené holi nebo fraktuře kosti, naštěstí se ale nic z toho nenaplnilo.
42:06
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Matěj Doubek (4:3).
42:06
To byla tedy ohromná školácká chyba! Geisler sudí nepotěšil a ani štírek Tomšů nepotěší Náchod. Doubek poslal milimetrový pas na hůl "Jence" a ten se s tím nepáral a zavěsil. Kdyby chtěl , mohl přidat vzápětí i gól s pořadovým číslem 2, akci se však rozhodl nevyužít.
41:34
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:02
25 diváků sleduje , jak Pacov ubránil oslabení. Co je ale důležitější, autobusy nacpané fanoušky již přijíždějí k pacovské přespolní aréně.
40:00
40:00
Kvalitní hra se projevila i na návštěvnosti místního stadionu. Zvěsti se šíří celým krajem a lid na volání odpovídá a přichází podpořit florbalovou smetánku. Návštěvnost místní moderní haly se v průběhu druhé třetiny zvýšila o celých 357 %, z čehož je vidět, že pacovský předseda zvládá svoji funkci znamenitě.
40:00
Atmosféra již tak bláznivá není. Sem a tam zakašle jeden postarší fanoušek, občas se i kýchnutí šíří stadionem, ale žádné chorály ani hlasité povzbuzování neslyšíme. Slavíkem dnešního "matche" tedy je pouze trenér hostí.
40:00
39:59
Honzík se ubránil a bude následovat velmi zajímavá poslední perioda.
38:27
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
38:27
Poměrně zbytečný faul, ale paradoxně mají více ze hry domácí.
38:02
Mareš je vskutku velmi dobře připraven. Jeho osobní realizační tým si zaslouží obrovskou pochvalu.
37:04
Doubek si opět přivlastnil míček a proběhl hřiště. Následný protiútok zneškodnil Copperfield Mareš Jaroslav.
35:30
Hráči ze severu začínají komentovat výroky sudích a oni jim důrazně domlouvají, že si to nenechají líbit.
35:00
Kounek předvedl životní sprint a 5 centimetrů ho dělilo od výhry zlaté florbalky za akci roku.
34:20
Pacov již srovnal krok a stává se více nebezpečným.
33:20
Že se dá mantinel využít i jako pohovka, to jsme se právě dozvěděli díky estrádě beka hostů.
32:30
Armádní generál Souček dnes hraje vydařené utkání. Tvrdé ale čisté.
31:25
Na hřišti se objevuje žolík , Tomšů Jan, a Pacov trefuje brankovou konstrukci.
30:17
Vyloučen hráč Martin Haklička družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
30:17
Kompozit zapraskal a vytvořil chmurné zátiší při pochodu Hakličky do trestného boxu.
29:07
Mladý a ohebný Krátoška se natáhl na velkém brankovišti a zneškodnil pokus hráče z Milánu.
28:18
Domácí drží balónek, avšak nemohou zakončit. Tohle je může stát zápas.
26:55
Mareš byl nyní zadržen na hranici svého brankoviště při výhozu. Sudí již domlouvá hříšníkovi, ale píšťalka mlčí.
26:10
Náchod přebírá iniciativu. Honzíci potřebují nějaký světlý moment, od kterého by se odrazili.
25:00
Hra se přelévá sem a tam. Místy pěkné akce, většinou však systematický chaos.
24:20
Co se děje v Rize, to se děje na hřišti v městě rekordů. Honzíci by tedy měli nepřímo podporovat Švýcarsko, jelikož pro dnešek mají společnou barvu dresů.
23:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Světlík (3:3).
23:06
Doslova a do písmene domácí celek daruje Náchodu vyrovnání. Asi chtějí, aby to bylo drama.
22:25
Hrabica nabádá k většímu pohybu. Svíčková a gulášek se šesti jsou však proti.
21:40
Dle odborníků zatím průběh kopíruje vystoupení našeho národního týmu v Rize. Je vidět, že si Česká televize uměla vybrat, neboť na Pacovsku se holt hraje světový florbal.
20:30
První šanci řeší Mareš s ledovým klidem.
20:01
"Jdem hrát," pravil sudí a jeho slovo se stalo skutkem.
20:00
20:00
Ochránce domácí svatyně, brankář Máca, naštěstí nebude muset být odvezen na vyšetření. Je škoda, že má takovou smůlu, jelikož rozchytal utkání velmi dobře. Nyní leží tíha na staronovém kouzelníkovi Marešovi.
20:00
Zápas zatím mnoho nepřipomíná utkání z dálného severu, kde Pacov tolik nedominoval. Pokud si dá pozor na protiútoky a zlepší efektivitu, tak by neměl mít problém utkání dovést ke zdárnému konci.
20:00
Původně měl být tento veledůležitý zápas vysílán v České televizi, avšak kvůli nedostatku personálu z důvodu mistrovství světa muselo být vysílání zrušeno. I to se projevilo v návštěvnosti, která je mírně pod očekáváním. 4 platící a 3 neplatící diváci zkrátka nedovedou vytvořit atmosféru, jakou by si tento zápas zasloužil.
20:00
19:59
Trenér hostí na konci třetiny začíná ztrácet nervy a přes celou halu se rozléhá jeho mužný hlas.
19:30
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (3:2).
19:30
Akce zpoza branky v podání dua Buřič Doubek končí brankou do šatny.
17:47
Střelci z Pacovska mlátí do hostujícího golmana jako do zdi, on však ne a ne kapitulovat.
17:07
Toman a Doubek předvedli nádhernou kombinaci. Doslova měla parametr národního týmu.
16:45
Na straně Pacova je iniciativa, Náchod vyniká tvrdými souboji a protiútoky.
14:30
Sudí lehce nezvládají usměrňovat hráče. Začíná se tu objevovat čím dál více tvrdých soubojů, o sprostých slovech nemluvě. Náchodsko je zřejmě tvrdý kraj.
14:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Haklička, asistoval Jakub Davidík (2:2).
14:29
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Mareš družstva Pacovští Honzíci
14:29
Bylo vidět, že s Mácou nebylo něco v pořádku. V jednom souboji utržil ošklivý šrám a nyní nebyl schopen zachytit střelu Hakličky.
14:01
Paták posílá pumelici již v plném počtu. Následně obrovská smůla a je vyrovnáno.
13:20
Mladý talent Chaloupka se v oslabení velice snaží a předvedl jež několikátý sprint. Velmi dobrý draft se povedl trenérovi Marešovi.
12:03
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:03
Tvrdý zákrok Krátošky je po zásluze potrestán pobytem v nápravném zařízení.
11:20
Krásná rozehrávka domácích bohužel bez efektu.
10:12
Klidnou pasáž hry zakončila dalekonosná střela Diviše a teč Tomana... Domácí jsou daleko aktivnější!
09:05
Přesilovka nevyužita, ale Honzíci se nemají za co stydět.
07:02
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Matěj Doubek.
07:02
Vyloučen hráč Vojtěch Pop družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
07:02
Zákeřný faul v gólové situaci. Se smůlou neproměněné trestné střílení. Doubek se ale nehodlá smířit s tím, že by nepadl gól a nabádá tým k aktivní hře... Vidíme ukázkovou přesilovku, jen pomyslnou sladkou tečku a bude to kompletní.
06:34
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (2:1).
06:34
Kanonýr domácích se i dnes prosazuje a prvotřídní střelou posílá svůj tým do vedení.
06:00
Doubek právě předvedl krásné tango a zamotal hlavu 4 hráčům hostujícího celku.
05:00
Tyč zvoní za zády domácího muže s maskou. Máca si dnes opravdu velmi poctivě postavil branku.
04:14
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Toman, asistoval Milan Buřič (1:1).
04:14
Po krásné kombinaci se prosazuje domácí Toman. Sudí si stěžuje na tvrdost jeho střely, jelikož doslova zdemolovala "pumlíček". Gól se však počítá a je vyrovnáno.
03:20
Mladé pušky ze severu motají domácí obranu. V důležitém momentu však borci z Pacovska mají chladnou hlavu a střely blokují svými vypracovanými těly.
02:30
Realizační tým udělal slušný kus práce. Maséři se snažili celý večer, aby byli dnešní domácí borci v plné kondici, ale hra je oproti včerejšímu dynamickému utkání poněkud ospalé.
01:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Filip Geisler (0:1).
01:34
Chybu v obranném pásmu nekompromisně potrestala kombinace Světlíka a Geislera.
01:00
První akci uskutečnilo družstvo hostů, Paták však situaci vyřešil... Následně měl velkou šanci domácí Doubek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Daniel Němeček; hráči v poli: Jiří Vlček, Tomáš Matoulek, Jan Světlík, Ondřej Hušek, Vojtěch Pop
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Zdeněk Kounek, Matěj Doubek, Ondřej Novotný, Tomáš Krátoška, Michal Hošek
00:00
Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi Náchodem a Pacovem. Dnes se hraje i paralelní zápas v Rize, kde hraje zklamané mužstvo Čechů a Švýcarů. V české kotlině můžeme sledovat neméně zajímavý zápas, kde Honzíci budou chtít napodobit krasojízdu ze severu a získat další cenné body. Přeji příjemnou zábavu.