5:2
1:3
0:1
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 28:05 Pavel Gellner (Radovan Kubek), 29:38 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 31:01 Daniel Holeček (Michal Krejčí), 33:43 Oldřich Pecha (Petr Stejskal), 38:05 Tomáš Kubek, 51:25 Miloš Procházka (Pavel Stejskal)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 17:59 Ondřej Vyskočil, 27:40 Ondřej Vyskočil (Jan Mikeš), 38:43 Jan Horský (René Mikel), 44:50 Jaromír Vávrů (Jan Horský), 46:33 Jan Horský (Jaromír Vávrů), 57:04 Jan Mikeš (Jan Holoubek), 61:10 Ondřej Vyskočil (Jan Horský)

TJ Centropen Dačice - FBŠ Jihlava 6:7p
29. Pavel Gellner, 30. Radovan Kubek, 32. Daniel Holeček, 34. Oldřich Pecha, 39. Tomáš Kubek, 52. Miloš Procházka - 18. Ondřej Vyskočil, 28. Ondřej Vyskočil, 39. Jan Horský, 45. Jaromír Vávrů, 47. Jan Horský, 58. Jan Mikeš, 62. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Michal Krejčí 15 - Jan Pražák 17; po třetinách: 0:1, 5:2, 1:3, 0:1;
61:10
61:10
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Horský (6:7).
59:58
Ani jeden tým možnosti zisku tří bodů nevyužil, a tak se jde do prodloužení.
59:29
Zbývá půl minuty na vstřelení rozhodující branky v základním čase hry, aby mohl někdo získat 3 body.
57:04
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Jan Holoubek (6:6).
57:04
A Jihlava opět dorovnává.
55:38
Pěkné pokusy týmů končí neslavně.
51:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Pavel Stejskal (6:5).
51:25
Příležitost čapli dačičtí.
50:20
Hráčům zbývá necelých 10 minut, aby změnili skóre. Záleží, který tým to využije ku prospěchu svému.
46:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jaromír Vávrů (5:5).
46:33
Jihlava během chvilky dorovnává.
44:50
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jaromír Vávrů, asistoval Jan Horský (5:4).
41:51
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Tomáš Paul.
41:51
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: Dačice - 10; Jihlava - 7
38:43
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval René Mikel (5:3).
38:43
Dačice se dlouho z tří gólového náskoku neradují.
38:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek bez asistence (5:2).
38:05
Kubek Tomáš vyslal svou dělovou ránu na jihlavskou bránu a vymetl pravý horní vingl.
33:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Petr Stejskal (4:2).
33:43
Dačičtí si pojišťují náskok.
31:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Michal Krejčí (3:2).
31:01
Jihlavským trvalo 10 minut než vstřelili 2 góly, za to Dačicím stačí 3 minuty, aby skóre obrátily ke svému prospěchu.
29:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (2:2).
28:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (1:2).
28:05
Dačice v krátkém čase zareagovali.
27:40
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Mikeš (0:2).
27:40
Jihlavští šli 2 na 1 a padl z toho krásný gól.
25:40
Míček lítá od domácích k hostům a zase zpátky, ale skóre se pořád nezměnilo.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: Dačice - 7; Jihlava - 6
17:59
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil bez asistence (0:1).
17:59
Pěknou střelu Kůse jen tak tak vychytal gólman Pražák, na to Jihlava zareagovala převzetím míčku a následným gólem Vyskočila.
16:35
I po přesilovce domácích a poté hostů je stav na hřišti stále 0:0.
15:49
Situace na hřišti se otočila a nyní Jihlava zkouší prolomit domácího gólmana Krejčího.
14:12
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:10
Dačičtí zkouší prolomit hostujícího golmana, zatím bohužel bez úspěšně.
12:40
Vyloučen hráč Jaromír Vávrů družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
09:50
Hráči domácích i hostů zkouší pozornost golmanů, avšak ti stále drží své čisté konto.
05:30
Dačice stále kombinují na jihlavské straně, ale Jihlava pořád odolává, betonuje a zkouší se prosazovat z breaku, ale ani Jihlavě to nevychází.
03:50
Hra se pohybuje více na jihlavské straně, ale skóre je stále 0:0.
02:25
I jihlavští hráči se snaží dostat k míčku, ale Dačice jim to moc neumožňují.
00:45
Zápas byl zahájen a už od prvních vteřin hráči Dačic ukazují svou dravost a vrhají se tvrdě po míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Jan Pražák; hráči v poli: Jan Holoubek, Tomáš Paul, Jan Mikeš, Ondřej Vyskočil, Tomáš Kasper
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner