0:2
2:4
0:2
- : -
branky (asistence): 33:54 Vojtěch Duda (Robin Kollár), 36:19 Vojtěch Duda (Tibor Zábrana)
branky (asistence): 10:39 Jiří Besta (Ondřej Firda), 10:57 David Matúš (Josef Rýpar), 20:17 Adam Delong (Josef Rýpar), 24:22 Jiří Besta (Patrik Němec), 27:14 Josef Rýpar, 37:02 David Matúš (Patrik Němec), 56:40 Lukáš Pešat (Radim Ivan), 58:09 David Matúš (Adam Delong)

FBK Spartak Hluk - 1. SC Vítkovice 2:8
34. Vojtěch Duda, 37. Vojtěch Duda - 11. Jiří Besta, 11. David Matúš, 21. Adam Delong, 25. Jiří Besta, 28. Josef Rýpar, 38. David Matúš, 57. Lukáš Pešat, 59. David Matúš; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 357; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 9, Richard Podškubka 7 - Petr Gurkovský 12; po třetinách: 0:2, 2:4, 0:2;
60:00
Komentář hostů (Pavel Brus, trenér): Důrazně bránící soupeř. Dlouho nám trvalo usadit se v útoku. Časem se naše hra trošku zvedla, ale i tak žádná hitparáda. Soupeř měl dobré brejky, ze kterých mohl skórovat, ale výborný Gurkovský dnes podržel. Děkujeme soupeři, že nás nutí být lepší.
60:00
Střely v závěrečné třetině 5:9. Celkem 14:24.
60:00
Komentář domácích (David Vlachopulos, vedoucí družstva): Proti extrémně silnému soupeři jsme dokázali odehrát velmi dobrý zápas. Hlavně díky nasazení jsme neobdrželi více branek. V první třetině jsme mohli proměnit vyložené šance a výsledek mohl vypadat ještě příznivěji. Zápas nám dal hodně zkušeností, pevně věřím, že se nám toto nasazení podaří udržet i v dalších zápasech sezóny. Díky soupeři za zápas.
60:00
58:09
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil David Matúš, asistoval Adam Delong (2:8).
57:01
Vyloučen hráč Jan Gajzur družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
56:40
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Radim Ivan (2:7).
51:31
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 5:8.
40:00
37:02
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil David Matúš, asistoval Patrik Němec (2:6).
36:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tibor Zábrana (2:5).
33:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Robin Kollár (1:5).
27:14
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Josef Rýpar bez asistence (0:5).
24:22
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Patrik Němec (0:4).
20:30
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:17
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Josef Rýpar (0:3).
20:00
20:00
Střely v první části 4:7.
20:00
16:46
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Jiří Petlan.
16:46
Vyloučen hráč Patrik Němec družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
13:53
10:57
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil David Matúš, asistoval Josef Rýpar (0:2).
10:39
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Ondřej Firda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Petr Jankulár, Josef Rýpar, David Matúš, Adam Delong, Martin Nehera
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Adam Štěrba, Dominik Kovář, Jiří Petlan, Martin Tuhý, Pavel Krchňáček
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vítáme vás u textového přenosu utkání osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny mezi domácí senzací FBK Spartak Hluk a obhájcem pohárové trofeje 1. SC Vítkovice
00:00
Domácí FBK Spartak Hluk se jako jediný divizní tým probojoval do osmifinálových skupin. Účastník Divize D v letošní sezóně podává nevyrovnané výkony a aktuálně se nachází na třetí příčce. V prvním utkání osmifinále prohráli na domácí palubovce s prvoligovým Znojmem vysoko 9:19.
00:00
Hosté 1. SC Vítkovice jsou obhájci pohárové trofeje. Superfinalista posledního ročníku Superligy se aktuálně nachází na třetí příčce. V prvním utkání skupinové části osmifinále zvítězili v Pardubicích 8:2. Ač tým dorazí bez českých a slovenských reprezentantů, tak se dá očekávat velmi atraktivní florbal plný gólů.