3:1
1:1
2:3
- : -
branky (asistence): 01:01 Ondřej Glogar (Tomáš Kozlík), 04:23 Pavel Kožušník (Ondřej Glogar), 14:42 Vojtěch Mžyk, 27:11 Hynek Plášek (Tomáš Třaska), 52:24 Vojtěch Mžyk, 54:29 Tomáš Kozlík (Tomáš Vlach)
branky (asistence): 04:59 Jan Kopecký (Jan Bauman), 39:38 Jakub Renčín (Tadeáš Velechovský), 47:28 Lukáš Nekola (Jakub Renčín), 53:45 Tadeáš Velechovský (Dan Moravec), 56:40 Jan Kopecký (Jan Bauman)

Florbal PEGRES Havířov - BLACK ANGELS 6:5
2. Ondřej Glogar, 5. Pavel Kožušník, 15. Vojtěch Mžyk, 28. Hynek Plášek, 53. Vojtěch Mžyk, 55. Tomáš Kozlík - 5. Jan Kopecký, 40. Jakub Renčín, 48. Lukáš Nekola, 54. Tadeáš Velechovský, 57. Jan Kopecký; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4 + Vojtěch Mžyk 10:2; využití: 2:2; diváků: 164; zásahy brankářů: Jan Piško 26 - Daniel Körber 30; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: Nám vyšla 1. třetina, což nám asi možná pomohlo k tříbodové výhře. Musíme ale uznat, že nás v těžkých momentech podržel náš brankář. Upřímně si myslím, že se divákům utkání muselo líbit.
60:00
Pokračování komentáře domácích: Děkujeme soupeři za věcné ceny pro děti z havířovského domova a také bych chtěl poděkovat za velmi pěkný atraktivní zápas. Děkujeme fantastickým divákům za podporu. Všem přeji krásně prožité vánoční svátky a do Nového roku pevné zdraví.
60:00
Komentář trenéra hostů Pajera Petra: Nedůrazná první třetina a nedostatečný tlak v závěru zápasu nás připravil o body. Bohužel kluci dneska neproměnili mraky šancí. Musím pochválit za 2. a 3. třetinu našeho golmana, který nás celý zápas držel na dostřel. Díky za fantastickou atmosféru v hale a klobouk dolů před veterány domácího týmu.
60:00
59:01
Hosté odvolali brankáře a hrajou v 6 .
58:40
Timeout BLACK ANGELS
56:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jan Bauman (6:5).
56:02
Hra nabírá obrátky a oba celky se navzájem napadají.
54:29
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Tomáš Vlach (6:4).
54:02
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Dan Moravec (5:4).
53:24
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 10 minut za nesportovní chování.
53:24
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
52:24
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (5:3).
52:24
Mžyk běží na bránu a tahem střílí pravý horní roh.
51:43
Nachtmann střílí břevno.
49:21
Bezděčík promachuje míček, který skáče.
47:56
Kloza běží sám na brankáře, kterého nedokázal vykoupat.
47:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jakub Renčín (4:3).
45:21
Velká většina hry se odehrává na půlce hostů.
43:23
Holeš po vybojovaném souboji nahrává na Bezděčíka, který střílí příklepem.
43:03
Glogar vyráží dlouhý nahoz na Sluka.
41:44
Výborná akce Mžyka, který nahrává na Klozu a ten se pokouší o střelu z první.
40:50
Domácí mají rozehrávku z rohu, která letí přes bránu a je vyražená.
39:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Tadeáš Velechovský (4:2).
39:34
Domácí drží míček v rohu soupeře.
38:32
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za vražení zády.
37:12
Mžyk nahrává na Klozu, který se pokouší nahrávku vrátit, ale míček mu ujíždí.
34:21
Hosté neustále provádějí útočné akce na domácí.
32:53
Bezděčík nahrává na Pláška, který střílí tahem.
31:30
Mžyk střílí přímo do brankáře, který ihned vyhazuje míček na útočníka hostů.
29:34
Kloza si vyjíždí, střílí tahem, ale neúspěšně.
27:46
Piško skáče po míčku a uklidňuje situaci.
27:11
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek, asistoval Tomáš Třaska (4:1).
25:32
Melíšek nahrává do běhu Kopeckého, který nahrávku nedokázal zpracovat.
24:32
Benešova střela končí mezi rukama brankáře.
22:54
Sluka se pokouší o střelu jednou rukou, bohužel neúspěšně.
21:32
Bauman dostává nahrávku a střílí z první, naštěstí Piško rychle zareagoval a skočil proti střele.
20:01
První buly 2. třetiny vyhrává Havířov a připravují se na útok.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: domácí - 11, hosté - 9
20:00
19:44
Míček skáče kolem branky hostů, naštěstí byl vyhozen.
16:23
Hosté nenechávají domácí v klidu rozehrát a vytváří tlak.
14:42
13:24
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Tadeáš Melíšek.
13:24
Vyloučen hráč David Beneš družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
12:34
Domácí si drží náskok a pomalu se cpou do útoků a zkoušejí akce.
10:12
Glogar se pokouší o nahrávku na volného Kožušníka, ovšem obránce hostů nepouští.
08:56
Havířov po úspěšném bránění se vrhá do útoku a Bezděčík ihned zkouší střelu z první.
07:19
Domácí mají rozehrávku z jejich rohu a Beneš nahazuje na Glogara, aby získal čas.
06:53
Havířov se stáhnul a odolává tlaku hostů.
06:25
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
04:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jan Bauman (2:1).
04:59
Kopecký s Baumanem udělují rychlou pomstu a bez problému otáčejí skóre na 1:2 .
04:23
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Ondřej Glogar (2:0).
04:23
Glogar nahrává na Kožušníka, který si našel místo v pravém horním rohu brány a zakončuje úspěšně.
03:55
Vyloučen hráč Ondřej Vaculík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
03:21
Havířov má výhodu a odvolává brankáře.
01:21
Sluka střílí na Piška, který bez problému vychytává.
01:01
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Glogar, asistoval Tomáš Kozlík (1:0).
00:01
Úvodní buly utkání vyhrává Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Tadeáš Velechovský, Ondřej Sluka, Martin Halama, Jakub Nachtmann, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Jakub Holeš, Hynek Plášek, Pavel Bezděčík, Tomáš Třaska, Dominik Folwarczný