3:4
2:0
1:1
- : -
branky (asistence): 03:09 David Beneš (Dominik Folwarczný), 09:28 Tomáš Kozlík (Pavel Kožušník), 11:43 Vojtěch Mžyk, 23:04 Kamil Peřka (Marián Kloza), 38:38 Vojtěch Mžyk (Marián Kloza), 58:14 Marián Kloza (Kamil Peřka)
branky (asistence): 11:06 Jaromír Ekl (Vojtěch Legner), 13:26 Štěpán Slaný (Vojtěch Legner), 17:47 Jaromír Ekl (Štěpán Slaný), 19:23 Lukáš Mlejnek (Štěpán Slaný), 59:22 Jaromír Ekl (Štěpán Slaný)

Florbal PEGRES Havířov - FBC PULLO TRADE Česká Lípa 6:5
4. David Beneš, 10. Tomáš Kozlík, 12. Vojtěch Mžyk, 24. Kamil Peřka, 39. Vojtěch Mžyk, 59. Marián Kloza - 12. Jaromír Ekl, 14. Štěpán Slaný, 18. Jaromír Ekl, 20. Lukáš Mlejnek, 60. Jaromír Ekl; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jan Piško 4, Pavel Kotula 14 - Ivan Ponomarev 20; po třetinách: 3:4, 2:0, 1:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí - 8, hosté - 11
60:00
Pokráčování komentáře Filipa Kubíčka: A můžeme být rádi, žee Lípa nevyužila nabídnuté přesilové hry. V závěru při nás stálo velké štěstíčko. Děkujeme soupeři za kvalitní hru a divákům za návštěvu a podporu.
60:00
Komentář trenérky hostů Bartošové Lenky: Nepovedl se nám vstup do zápasu, když jsme inkasovali 2 góly. Ale pak jsme se srovnali a třetinu jsme vyhráli. Ale hlavně kvůli nepovedené 2. třetině, tento zápas skončil vítěžně pro domácí. I když jsme měli ve 3.třetině tlak, ale místo brány jsme trefovali tičky, a tak si body neodvážíme.
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: Nám se vyvedl vstup do utkání. Musíme zapracovat na lepší koncentraci, protože Lípa toho využila a otočila 1. třetinu ve svůj prospěch. Nám se herně moc vyvedla 2. třetina. Bylo škoda jen, že jsme nedali více branek. Tlak ve 3. třetině nám zkomplikovalo časté vylučování.
60:00
59:22
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Slaný (6:5).
58:14
Timeout FBC PULLO TRADE Česká Lípa
58:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Kamil Peřka (6:4).
58:14
Peřka nahrává na volně běžícího Klozu, který si říká o přihrávku a tahem střílí gól.
57:27
Folwarczný blokuje střelu Slaného.
56:11
Vach zachraňuje situaci a odstřeluje míček soupeři, který běží sám na bránu.
54:18
Holeš nahrává na střed, kde nikdo nestojí.
52:46
Kožušník nahrává na Kozlíka, kterému nahrávka skočila a nemohl zakončit.
49:31
Mlejnek střílí tyč.
48:01
Mžyk běží podél mantinelu a zkouší střelu, která neskončila v bráně.
47:54
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:57
Mlejnek střílí z první na Kotulu, který vyráží střelu helmou.
44:52
Kožušník se pokouší o střelu ze vzduchu, kterou míjí.
44:22
Slaný nahrává na Legnera, který míjí.
42:36
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
41:40
Kloza posílá nahrávu na střed, do které vbíhá Vlček.
38:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Marián Kloza (5:4).
38:38
Kloza nahrává na střed, kde stojí volný Mžyk a ten umisťuje jeho střelu.
37:57
Ponomarev vybíhá z brány a vyráží výhoz Kotuly, který směřoval na Kožušníka.
37:13
Ekl střílí na Kotulu, který střelu bez problému vychytává.
36:47
Mžyk drží míček za bránou soupeře.
35:45
Peřka vyráží nahrávku soupeře, která směřovala na střed.
34:59
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:02
Kotula zabránil přihrávce, která šla na soupeře.
31:46
Peřka nahrává na Vlacha, který netrefuje prázdnou bránu.
30:38
Česká Lípa zlepšila obranu a nepouští Havířov ke střelám, které by je mohly ohrozit.
26:52
Mlejnek dostává nahrávku na střed, ale jeho střela postrádá zakončení.
25:25
Vlach krásně proběhl celé hřiště, ale jeho střela tahem je vyražena obráncem České Lípy.
23:47
Vlček promachuje nahrávku od Matějíčka.
23:04
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Marián Kloza (4:4).
22:02
Beneš střílí tahem, ale Ponomarev střelu vyráží.
20:01
První buly 2. třetiny vyhrává Havířov.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí - 9, hosté - 8 .
20:00
19:23
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Štěpán Slaný (3:4).
19:23
Slaný nahrává na Mlejnka, který střílí tahem do levého horního rohu branky.
17:47
15:30
Kožušník se pokouší o nahrávku před bránu soupeře, ale neúspěšně.
13:26
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Vojtěch Legner (3:2).
11:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (3:1).
11:43
Mžyk běží přes střed a umisťuje jeho střelu do levého horního rohu.
11:06
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Vojtěch Legner (2:1).
11:06
Legner běží podél mantinelu a posílá nahrávku před bránu na Enkla, kteřý střílí do prázdné bránky.
09:28
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Pavel Kožušník (2:0).
08:46
Vlach se pokouší o střelu z první, bohužel Ponomarev střelu vyráží kolenama.
07:08
Česká Lípa zatím krouží na havířovské půlce, ale nedokáže najít vhodnou příležitost ke střele.
06:19
Kučera zabránil crossu od Legnera a získává tak míček.
05:12
Legner nahrává na střed, kde bohužel stojí Beneš, který vyráží soupeřovu nahrávku do svého rohu.
03:09
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Dominik Folwarczný (1:0).
03:09
Folwarczný posílá nahrávku na Beneše, který stojí na středu hřiště a ten z první střílí gól.
02:41
Vyloučen hráč Radek Matějíček družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za vražení zády.
02:13
Kraus posílá prudký cross na Pláška, který přihrávku nedokázal zpracovat.
00:32
Slaný střílí z první, ale Piško vyráží.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrává Česká Lípa a připravuje první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PULLO TRADE Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Vojtěch Legner, Štěpán Slaný, Jakub Novák, Jan Hřebřina, Jaromír Ekl
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Jiří Krečmer, Tomáš Kozlík, Pavel Kožušník, David Beneš, Dominik Folwarczný