2:1
0:1
3:1
- : -
branky (asistence): 04:41 Patrik David (Marek Šmída), 17:28 Patrik David (Marek Čížek), 48:19 Roman Oborák (Marek Čížek), 50:36 Dominik Chvastek, 51:20 Petr Kašpar (Jan Daubner)
branky (asistence): 10:43 Jan Videman (Jiří Bořecký), 33:04 Lukáš Jalový (Dominik Pleska), 43:58 Adam Konečný (Rostislav Riger)

Z.F.K. Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:3
5. Patrik David, 18. Patrik David, 49. Roman Oborák, 51. Dominik Chvastek, 52. Petr Kašpar - 11. Jan Videman, 34. Lukáš Jalový, 44. Adam Konečný; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 7:3; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Rataj 17 - Martin Zapletálek 20; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Deuse: Zvláštní zápas, který vlivem spousty vyloučení postrádal tempo, tím trpěla celá hra. Hru v nestandardním počtu na hřišti jsme zvládli lépe než hosté a zaslouženě vyhráli. Kluci prokázali odhodlání za nepříznivého stavu a za to si tu výhru zaslouží. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Počet střel na brnaku ve třetí třetině: P. 9: B. 6.
60:00
Komentář trenéra hostů Romana Jandy: Krásný a těžký zápas, které rozhodlo naše neuvěřitelné selhání v přesilových hrách. Díky kterým jsme mohli dojít pro relativně klidné vítězství. Jenže opak se stal pravdou a zápas nám prohrály. I přesto jsem maximálně spokojený s předvedenou hrou 5 na 5. Děkuji soupeři a pořadatelům za férový zápas.
57:20
Pleska to zkoušel zpoza branky k tyčce, ale Rataj se včas přesunul.
56:03
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
56:03
Další přesilovka pro hosty. Přesilovky dneska patří k silným stránkám obou týmu s 0% využitím na obou stranách.
53:53
Domácí dva góly vstřelené v oslabení viditelně nakoply.
52:56
Veverka tečuje další Chvastkovu gólovku mimo.
51:36
Domácí hrají v plném počtu.
51:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Jan Daubner (5:3).
51:20
A domácí se v jednom oslabení prosazují podruhé. Kašpar si naběhl před Zapletálka a dostal nádherný nához od Daubnera a po zem ipřekonal Zapletálka z bezprostřední blízkosti.
50:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (4:3).
50:36
Narozdíl od přesilovek to domácím v oslabení jde, ze samostatného úniku se prosazuje Chvastek krásnou střleou an vzádálenejší roh.
49:38
Po rozehrávce z rohu to zkoušel u tyčky Dřevěný, ale ani nadvakrát na Rataje nevyzrál.
49:36
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marek Čížek (3:3).
48:19
Po skrumáži přewd domácí brankou se z protiútoku prosazuje Oborák a srovnává.
47:45
Házy promrhal šansi zvýšit vedení po hrubce domácího Plonky.
46:26
Jalový v tutovce těsně vedle.
44:37
Kašpar unikal po pravém křídle a zkusil na Zapletálka bekendovku, branku však netrefil.
43:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Rostislav Riger (2:3).
43:58
Konečný se prosazuje od manitnelu po rozehrávce volného úderu.
43:58
Hosté se tak poprvé dostávají do vedení.
40:00
40:00
Počet střel na brnaku ve 2. třetině: P 8, B 8.
40:00
39:47
Szweda místo prázdné branky akorát trefil protihráče.
38:30
38:00
Konečného střelu zblokoval Oborák, jinak by šel míček do prázdné branky.
36:30
36:30
10 hráčů v poli je zkrátka moc, další vyloučení domácích a přesilovka pro hosty.
36:27
Konečný zachytil přihrávku, ale v úniku ho Rataj vychytal.
35:45
Z druhé strany Kašparův pokus vyražen mimo hřiště.
35:15
Šmída z úhlu snad ani nemohl Zapletálka překvapit.
34:30
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
34:30
Další přesilovka pro domácí.
34:12
Daubner zachraňuje situaci po útoku formace Bořeckého.
33:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Dominik Pleska (2:2).
33:04
Jalový v signalizované výhodě přkeonává Rataje.
31:28
Videman nedokázal využít luxusní nabídku od domácího Oboráka, který mu nechtěně nahral na velké brankoviště.
29:52
Bílkova střela tečována domácícm obráncem mimo.
28:27
Hosté hrají v plném počtu.
28:15
Konečně kloudnou střelu předvedl Kašpar, ale Zapletálek ji vyrazil ramenem.
27:20
Domácí byli nastěhováni na polovině hostů, ale nakonec to skončilo jen střleou Oboráka mimo.
26:27
Vyloučen hráč Jakub Kovařík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
25:40
Šmída nejdříve pokazil rozehrávku, aby pak mohl zachránit situaci a obrat v souboji Bořeckého o míček.
24:45
Pěkný útok domácích končí u Davida, kterému sjel míček při střele z čepele.
22:31
Kopelec navracející se z trestné si křikl o nához do útočného pásma, ale nedokázal ho dobře zpracovat a vystřelit.
22:30
20:30
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
20:30
A další vyloučení na straně domácích.
20:00
20:00
Počet třel na brnaku v 1. třetině: P. 8, B. 6.
20:00
19:05
18:35
Jak se domácím nevydařila poslední přesilovka, tak teď zase pro změnu hosté tahají ve své přesilovce za kratší konec.
17:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval Marek Čížek (2:1).
17:28
Čížek vyslal do úniku Davida, který přehodil vybíhajícího brnakáře hostů a vrací domácí do vedení v oslabení.
17:05
16:20
14:46
Hosté hrají v plném počtu a mají přesilovku.
14:20
14:20
A končí i přesiovka domácích.
14:08
Je to celkem bída ze strany domácích. Na míčku jsou po většinu doby hosté.
13:32
Oborák se pokoušel protlačit míček mezi tyčku a brnakáře, ale tma prostor nebyl.
12:46
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
12:46
Trochu školácká chyba přináší přesilovku pro domácí.
10:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Jiří Bořecký (1:1).
10:43
Bořecký dával nejdříve na Hazyho na mantinel ten mu vrátil trochu s problémy na střed. Bořecký pak nic neuspěchal a nahrál Videmanovi, který číhal u pravé tyčky domácí branky a trefil se pod padajícího Rataje.
10:03
Jalový střílel do břevna.
07:50
Jalový měl před Ratajem hodně prostoru, ale ke střele se nakonec nedostal.
07:31
06:40
Kvapil z úhlu jen do hrudi Rataje.
05:31
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:31
Kašpar na útočné polovině fauloval a je tu přesilovka pro hosty.
05:20
Michalík téměř od poloviny pěknou střelou překvapil brankáře.
04:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval Marek Šmída (1:0).
04:41
Šmída na levém mantinelu zachytil přihrávku soupeře, potáhl míček až před brnaku soupeře, kde nahrávkou našel Davida, který z otočky překonává Zapletálka.
03:42
Oborák s Prašivkou měli šanci potrestat chybu v rozehrávce hostů, ale druhý jmenovaný netrefil míček.
02:11
Oba týmy se střídají u míčku. Gólmani se zatím celkem nudí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Lukáš Jalový, Martin Veverka, Adam Konečný, Dominik Pleska, Rostislav Riger
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Petr Kašpar, Lukáš Plonka, Patrik Michalík, Bohdan Kopelec, David Friedel