2:5
2:3
3:3
- : -
branky (asistence): 13:29 David Zítka (Petr Zavadil), 15:10 Miloš Prášil (David Zítka), 28:16 Jaromír Chocholáč (Miloš Prášil), 34:05 Jaromír Chocholáč (Michal Mazánek), 42:12 Tomáš Trentin (Pavel Procházka), 50:31 Petr Zavadil (Pavel Procházka), 53:45 Roman Mach (Miloš Prášil)
branky (asistence): 00:41 Vojtěch Janata, 05:40 Matěj Kuželka (Štefan Furdan), 11:28 Petr Molák (Marek Papoušek), 14:03 Petr Molák (Marcel Pospíšil), 17:46 Lukáš Macálka (Lukáš Vlach), 35:10 Lukáš Macálka (Lukáš Mátl), 35:53 Štefan Furdan (Vojtěch Janata), 37:53 Petr Molák (Marcel Pospíšil), 41:40 Petr Štěpánek (Jaroslav Dlabač), 53:24 Štefan Furdan (Matěj Kuželka), 58:16 Vojtěch Janata (Lukáš Mátl)

ASK Bystřice n.P. - Snipers Třebíč 7:11
14. David Zítka, 16. Miloš Prášil, 29. Jaromír Chocholáč, 35. Jaromír Chocholáč, 43. Tomáš Trentin, 51. Petr Zavadil, 54. Roman Mach - 1. Vojtěch Janata, 6. Matěj Kuželka, 12. Petr Molák, 15. Petr Molák, 18. Lukáš Macálka, 36. Lukáš Macálka, 36. Štefan Furdan, 38. Petr Molák, 42. Petr Štěpánek, 54. Štefan Furdan, 59. Vojtěch Janata; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 3:1 + Lukáš Vlach 5; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Radek Šejnoha 6, Filip Létal 17 - David Štos 23; po třetinách: 2:5, 2:3, 3:3;
60:01
Komentář trenéra Snipers Třebíč Michala Pazderníka: Utkání jsme měli po většině zápasu pod kontrolou až na pasáž z kraje II.třetiny . Po vyloučení a hře ve 4 jsme opět zapli na vyšší stupeň a utkání jsme si pohlídali. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář vedoucího týmu ASK Bystřice n.P. Miloše Prášila: Zase rozhodly naše chyby ve II.třetině, kdy jsme nedokázali využít 5 minutové přesilovky a udržet balonek. Děkujeme soupeři za hru a divákům za fandění.
60:00
59:59
Střely po III.třetině : ASK Bystřice n.P. 13 : Snipers Třebíč 12
59:59
Střely celkem ASK Bystřice n.P. 30 : Snipers Třebíč 33
59:40
Nádherná akce Mazánek, Prášil a ke střele přistupuje Chocholáč, trefuje pouze golmana.
59:00
Zahlášena poslední minuta dnešního utkání
58:17
Janota utekl bystřické obraně a trefuje prázdnou branku.
58:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Lukáš Mátl (7:11).
58:03
Dvořák promáchl těsně před prázdnou brankou
57:42
Bystřičáci v 6ti
56:48
Papoušek zabránil jasnému gólu těsně na brankové čáře.
56:05
Nyní zůstává ležet Furdan - tady to zase vypadá na poranění kotníku.
56:02
Trentin poslán až na střídačku hostí - poráží všechny volné židličky.
55:43
Na palubovce zůstává ležet Mácalka, uklouzl a vypadá to na zranění svalu.
54:55
Ale věrní bystřičtí diváci stále ženou vlastní tým do nových a nových útoků
54:15
Zítka střílí - prudká rána zůstává Štosovi pod nohama.
53:46
Mach trefuje z velkého , skoro nehrajícího, úhlu
53:45
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Roman Mach, asistoval Miloš Prášil (7:10).
53:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Štefan Furdan, asistoval Matěj Kuželka (6:10).
53:24
Rychlý protiútok, střela z dálky a Létal bezradný.
52:21
Štěpánek si chce zastavit na půlce balonek, ale ten mu přeskakuje nohu a utíká mu až za vlastní branku.
51:54
Mazánek s přehledem na svém místě
50:32
Procházka z rozehrávky nachází nabíhajícího Zavadila, ten z dálky trefuje
50:31
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval Pavel Procházka (6:9).
49:18
Pospíšil bere domácím přihrávku a okamžitě žena na naši branku. Mazánek sice pomalejší, ale pokus a střelu vyráží
48:22
A opět se lítá nahoru domu.
47:58
Snipers v plném počtu.
47:45
Mácalka z trestné žene spoluhráče k rychlé hře.
45:58
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:58
Prášil bere přihrávku hostů a před brankou je poslán k zemi
44:29
Rychlá střela hostů končí na hrudi Létala.
44:20
Vyloučen hráč David Zítka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:00
A ve hře se objevuje i naše profesionálka zdravotnice Mirka. Molák pravděpodobně vyvrknutá noha - uvidíme s čím se vrátí Mirka z ošetření.
43:47
Dnešní utkání sleduje 103 diváků, 1 buben a 2 trumpety
42:13
Trentin z první trefuje Štose, ale na druhý pokus je již balonek v síti.
42:12
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Pavel Procházka (5:9).
41:41
Štěpánek zpoza brány o golmana
41:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Štěpánek, asistoval Jaroslav Dlabač (4:9).
41:03
První střela III.třetiny šla z hokejky domácího týmu - Prášil trefuje pouze Štose.
40:01
V čase 19:21 zahájili rozhodčí III.třetinu dnešního utkání
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po II.třetině : ASK Bystřice n.P. 8 : Snipers Třebíč 10.
37:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Molák, asistoval Marcel Pospíšil (4:8).
36:40
Bystřice v plném počtu
35:54
Tak to se domácím vůbec nepovedlo
35:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Štefan Furdan, asistoval Vojtěch Janata (4:7).
35:11
Mátl se asi naštval a posílá balonek správnou razancí a Mácalka trefuje
35:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Mátl (4:6).
34:41
Chochna zastavuje Mátla před brankou - Mátl končí po tomto zákroku v brance domácích.
34:40
Vyloučen hráč Jaromír Chocholáč družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za držení.
34:06
Rychlé nahrávky mezi oběma a střela Chocholáče z první
34:05
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Michal Mazánek (4:5).
33:07
Vlach si odpočine chviličku déle, jeho trest je na 5 minut. šlo o faul vysokou hokejkou do obličeje Procházky.
33:06
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva Snipers Třebíč na 5 minut za sekání.
32:53
Chocholáč hrudí posílá balonek do útočného pásma
32:08
Střelu Trentina, opět Štos v perfektním postavení a balonek putuje za mantinel.
31:43
Přihrávka od Dvořáka na Prošila, Prášil zkouší z otočky, ale nic z toho.
30:57
Další úspěšný zákrok Štose, tentokrát po střele Dvořáka.
29:59
hráči Snipersu přiznávají teč a bystřičáci rozehrávají, sklízení potlesk hlasitého publika
28:57
procházka od vlastní branky nachází na půlce hostů Zítku a ten z první zkouší. Obránci Třebíče stojí na správném místě
28:17
Chocholáč si křikl na půlce a dostává přesnou nahrávku od Prášila. Další signál ? Okamžitě zavěšuje
28:16
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Miloš Prášil (3:5).
27:34
Naši hráči nyní pobavili stolek, Fryšavský křičí ne ne ne, a přeci na něj jde nahrávka od Procházky - že by signál ? :-)
26:27
Bystřičáci se trochu zmátořili a snaží se střílet z každé pozice. Nyní Dvořák po rychlé přihrávce Prášila, bohužel jeho rána letí opět nad.
25:08
Mazánek nachází v dobré střelecké pozici Chocholáče, ten střílí a Štos opět pozorný.
23:58
Chocholáč zkouší další střelou ohrozit branku Štose, ale trefuje pouze jeho tělo.
23:41
Další zákrok Létala. Skokem zastavuje útok Snipersu.
22:46
Ze standartky - Prášil na Chocholáče, ten z dálky , bohužel nad branku
20:35
První střela této třetiny na Létala. Filip pozorně drží balonek ve svých rukách.
20:01
Domácí nastoupili do II.třetiny s novým golmanem . Tak jsme zvědaví co Filip předvede.
20:00
20:00
19:59
Střely po I.třetině: ASK Bystřice n.P. 9 : Snipers Třebíč 11
19:36
Převážná část hry se odehrává na půlce domácích.
19:00
Zahlášena poslední minuta I.třetiny.
18:54
Mazánek bere Molákovi a posílá své spoluhráče do dalšího útoku.
18:22
Mach vyráží další nebezpečnou střelu Papouška, která mířila mezi tyčky.
17:47
Zato na druhé straně - střela končí v naší síti.
17:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Vlach (2:5).
17:18
Prášil s přehledem obehrává Macálka a další jeho střelu vyráží Štos.
16:42
Zítka v souboji s Homolkou. Homolka končí na zemi, ale hra pokračuje beze změn na hřišti
15:52
Na hřišti je to v rychlém sledu nahoru dolu, Je to fakt fofr
15:11
Zítka nahrává po mantinelu a Prášil bekendem z otočky
15:10
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval David Zítka (2:4).
14:04
Křižná nahrávka a z první - jako přes kopírák s druhým gólem
14:03
13:30
Rychlé přihrávky ze strany na stranu mezi Zítkou a Zavadilem , končí konečně v té správné bráně.
13:29
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil David Zítka, asistoval Petr Zavadil (1:3).
11:29
Molák trestá další chybu domácích, zůstal úplně sám před brankou.
11:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Molák, asistoval Marek Papoušek (0:3).
10:38
Po chybě Furdana, Zítka zkouší prostřelit Štose, ten vyráží a posílá balonek nazpět do hry.
09:46
Chocholáč zkouší nalézt před brankou hostí Prášila, ale jeho nahrávka míří přesně do ruk Štose.
08:48
Šejnoha vychytává další střelu - Homolka zkouší z dálky a ztečovaná střela poskakovala těsně před Ráďou.
08:16
Prášil přeběhl obranu hostí, ale střelu usazuje příliš vysoko, do fotbalové branky akorát.
08:06
07:08
Snipers si to pěkně dávají před brankou domácích , Papoušek zkouší prostřelit naší obranu, ale Zítka vyráží.
06:07
Michal nedovoleně zastavil hráče - ale není čas na odpočívání.
06:06
Vyloučen hráč Michal Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
05:41
Absolutně nehlídaný hráč - od půlky křižná nahrávka a z první - když to někdo umí...
05:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Štefan Furdan (0:2).
05:26
Štěpánek z těsné blízkosti do těla Šejnohy po přihrávce z poza branky.
03:50
Zítka sám od poloviny, ale poslední přihrávku nezvládá a balonek odevzdává hostům.
02:50
Další střela na branku domácích končí vyražením mimo
01:54
První vážné ohrožení branky Štose, ale pozorná obrana Snipersu Chocholáče odzbrojuje.
00:42
Procházkova chyba - přihrávka přímo na střed a Šejnoha je proti střele bezradný.
00:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata bez asistence (0:1).
00:06
První střela na domácí branku, ale gólman střelu vyráží.
00:02
Hlasatel dnešního utkání představuje line-upy a hráči se již chystají k dnešnímu utkání.
00:01
Rozhodčí zahájili dnešní utkání.
00:01
Na hřišti právě probíhá slavnostní nástup týmů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Lukáš Vlach, Lukáš Macálka, Marek Papoušek, Jan Homolka, Lukáš Mátl
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Radek Šejnoha; hráči v poli: Michal Mazánek, Jaromír Chocholáč, Tomáš Trentin, Miloš Prášil, Ondřej Dvořák