2:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 15:57 Adéla Mikinová (Iva Váňová), 28:40 Michaela Křivánková (Anna Přibylová), 42:53 Monika Hadrabová (Michaela Křivánková), 44:43 Michaela Křivánková (Sandra Holcová)
branky (asistence): 24:09 Pavla Mikulková (Veronika Bláhová), 36:09 Nikola Bochenská (Veronika Bláhová), 59:11 Nikola Bochenská (Pavla Mikulková)

FBŠ Jihlava - TJ Sokol Jaroměř 4:3
16. Adéla Mikinová, 29. Michaela Křivánková, 43. Monika Hadrabová, 45. Michaela Křivánková - 25. Pavla Mikulková, 37. Nikola Bochenská, 60. Nikola Bochenská; rozhodčí: Libor Štěcha - Jiří Kučera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 31 - Zuzana Andrejsová 20; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácího týmu Milana Trávníka: Soupeř začal velmi pasivně, čemuž jsme se bohužel přizpůsobili a nebyli jsme se schopni prosadit. Vázla střelba a pohyb. Nakonec jsme dotlačili go brány góly a za přispění výborného výkonu gólmanky jsme zvítězili. Děkujeme soupeři.
59:59
Nakonec hráčky jihlavského celku ubránily velmi těžký tlak ke konci utkání a zaslouženě získávají tak tři cenné body. Tímto se s Vámi loučím a hezký zbytek večera.
59:59
Střely na branku ve 3. třetině: Jihlava: 7, Jaroměř: 12.
59:59
Komentář trenéra týmu hostů Jiřího Šedy: Přeji domácím k vítězství, i když naše hráčská krize pokračuje, ikdyž v dnešním zapase k lepšímu výsledku chybělo jenom troška štěstí v koncovce a doufám, že se některé hráčky přes Vánoce uzdraví a domácím přeju hodně úspěchů v dalších zápasech.
59:59
Střely na branku CELKEM: Jihlava: 24, Jaroměř: 34
59:20
Ubíhají poslední sekundy tohohle zápasu.
59:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Pavla Mikulková (4:3).
59:10
Po velkém tlaku nakonec hráčky týmu hostí dorovnávají a skóre je nyní 4:3.
58:10
Tým hostí si vzal oddechový čas, aby se domluvily na taktice a pokusily dorovnat. Mezitím Jihlava jen spokojeně brání a do ničeho odvážného se nepouští.
57:10
Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:00
Hráčky Jaroměře se snaží prorazit obranu jihlavského klubu ale ne a ne se to povést.
53:00
Jihlava se nyní snaží zdržet co nejdéle čas na soupeřově polovině. Pouze si nahrávají a do ničeho riskantního se nehrnou.
49:00
Hra se odehrává na půlce Jihlavy, protože Jaroměř se snaží ze všech svých sil dorovnat skóre.
45:00
Zdá se, že ženy nabraly síly rychleji, než mnozí z nás čekali a zvyšují tak na 4:2.
44:43
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Michaela Křivánková, asistoval Sandra Holcová (4:2).
44:00
Jihlava se ujímá po nádherné střele Moniky Hadrabové vedení a nyní se stahuje do obranných pozic, aby hru uklidnila a nabrala síly na další minuty utkání.
42:53
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Monika Hadrabová, asistoval Michaela Křivánková (3:2).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině: Jihlava: 10, Jaroměř: 16
39:00
Blíží se nám konec druhé třetiny, ve které jsme mohli vidět spoustu nádherných akcí a střel a vypadá to tak, že třetí třetina rozhodne o vítězi, jelikož stav je nerozhodný 2:2.
36:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Veronika Bláhová (2:2).
36:00
Dlouhá nahrávka letěla na Nikolu Bochenskou, která ji bravůrně zpracovala a vymetla levý růžek jihlavské brankářce.
35:00
Nyní měly hráčky Jaroměře pět tutových šancí, které jim ale Veronika Fišerová vychytala.
33:00
Hráčky Jihlavy ubránily oslabení a nyní se snaží udržet míček co nejdéle na soupeřově polovině.
30:24
Vyloučen hráč Michaela Křivánková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:00
Jihlava je teď jasně lepším týmem a drží své soupeřky na své polovině a dostává se do spousty šancí. A jednu ze šancí už proměnila při rychlé rozehrávce z rohu a zvyšuje na 2:1
28:40
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Michaela Křivánková, asistoval Anna Přibylová (2:1).
27:00
Tentokrát jsme měli možnost rychlou kombinaci po mantinelu zakončila Anička Přibylová, ale byla pod velkým úhlem, takže střela těsně minula branku soupeřek.
25:00
Hráčka s číslem 29 sebrala Jihlavě míček a rychlým průnikem zakončila k tyčce a vyrovnává tak a stav je nyní 1:1.
24:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Veronika Bláhová (1:1).
23:00
Zatím to vypadá, že se týmy drží původní taktiky, kombinovat a vyčkávat na soupeřovy chyby.
21:00
Začíná nám druhá třetina a já jsem osobně jsem zvědavý, co nám tato třetina nabídne.
18:00
Blíží se nám pomalu konec první třetiny a tým TJ Sokol Jaroměř se snaží za každou cenu dát vyrovnávací gól, a proto Jihlava musí bránit na své vlastní polovině a přetrpět tento nátlak.
16:00
A máme tu první gól, o který se zasloužily hráčky týmu FBŠ Jihlava nádhernou kombinací a využívají tak svou druhou přesilovku v tomto utkání.
15:57
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Adéla Mikinová, asistoval Iva Váňová (1:0).
14:27
Vyloučen hráč Veronika Bláhová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
14:00
Sotva tým Jaroměř ubránil úspěšně oslabení, dopustila se znovu hráčka Bláhová Veronika přestupku a jde si sednout znovu na dvě minuty.
12:00
Tým FBŠ Jihlava se dopustil velké chyby při rozehrávce a málem touto chybou byl potrestán a mohli jsme tak vidět první gól utkání. Ale spolehlivá brankářka střelu vychytala, a tak si na první gól budeme muşet ještě chvíli počkat.
11:12
Vyloučen hráč Veronika Bláhová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
10:00
Konečně jsme mohli vidět první velmi nebezpečnou střelu od Aničky Přibylové, kterou ale spolehlivě vychytala nepřátelská gólmanka.
08:00
Po pár nudných minutách se týmy začínají dostávat do zápasové tempa a snaží se vyvinout co největší tlak na nepřátelskou branku.
05:00
Hra se odehrává ve velmi pomalém tempu a týmy ohrožují branky pouze rychlými brejky.
03:30
Hra se odehrává ve středním pásmu, kde týmy bojují o míček.
02:00
V úvodních minutách oba týmy hrají spíše obranně a čekají na to, co soupeř vymyslí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Zuzana Andrejsová; hráči v poli: Nikola Jůzová, Jaroslava Bálintová, Kristýna Šanderová, Veronika Bláhová, Pavla Mikulková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Iva Váňová, Sandra Holcová, Adéla Mikinová, Anna Přibylová, Kristýna Pokorná