5:2
- : -
SK Jihlava
SK Jihlava
branky (asistence): 16:34 Věra Soukupová (Michaela Špulková), 28:51 Eliška Kuczová (Tereza Sedláčková), 29:00 Aneta Kastnerová (Michaela Špulková), 29:59 Kateřina Bednářová (Simona Pálková), 31:44 Martina Svobodová (Eliška Kuczová), 35:35 Kateřina Bednářová (Tereza Sedláčková), 44:17 Jana Pavlicová (Simona Pálková), 48:13 Andrea Urbanová (Michaela Špulková), 49:37 Tereza Sedláčková (Kateřina Bednářová), 53:02 Jana Pavlicová (Kateřina Nováčková), 56:13 Kateřina Bednářová
branky (asistence): 14:57 Pavla Mikulková, 54:21 Nikola Jůzová (Lucie Košková), 58:03 Jaroslava Bálintová (Veronika Bláhová)

SK Jihlava - TJ Sokol Jaroměř 11:3
17. Věra Soukupová, 29. Eliška Kuczová, 30. Aneta Kastnerová, 30. Kateřina Bednářová, 32. Martina Svobodová, 36. Kateřina Bednářová, 45. Jana Pavlicová, 49. Andrea Urbanová, 50. Tereza Sedláčková, 54. Jana Pavlicová, 57. Kateřina Bednářová - 15. Pavla Mikulková, 55. Nikola Jůzová, 59. Jaroslava Bálintová; rozhodčí: Jiří Vrána - Bronislav Návojský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Kateřina Nováčková 22 - Zuzana Andrejsová 21; po třetinách: 1:1, 5:0, 5:2;
60:01
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme na víc neměli. blahopřeji domácím ke gólům i předváděné hře a doufám že série našich zranění již skončí. Děkuji všem za pěkné utkání.
60:01
Komentář trenéra domácích: Po trošku nervózním začátku jsme se po druhé třetině rozjeli, a ve 3. třetině velký náskok drželi.Škoda posledních minut kdy jsme z koncentrace vypadli a přejeme soupeřům úspěch v zítřejším utkání. Děkujeme rozhodčím, soupeřům a divákům.
60:00
Střeli po 3. třetině byli 15 : 15. Celkové střeli byli 52:25.
60:00
59:00
Domácí se i ke konci utkání drží na útočné polovině.
58:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Veronika Bláhová (11:3).
56:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová bez asistence (11:2).
54:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Jůzová, asistoval Lucie Košková (10:2).
53:02
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Kateřina Nováčková (10:1).
52:00
Hosté se začínají dostávat na útočnou polovinu.
51:00
I po timeoutu hostů se drží domácí na útočné polovině.
49:37
Timeout TJ Sokol Jaroměř
49:37
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Kateřina Bednářová (9:1).
49:00
Domácí tým se pořád drží na útočné polovině.
48:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Andrea Urbanová, asistoval Michaela Špulková (8:1).
47:00
Domácí tým si málem dal vlastní gól. Díky bohu odražení od nohy trefilo tyčku.
46:00
Střela Kuczové byla bohužel bez proměnění.
44:17
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Simona Pálková (7:1).
43:27
Domácí tým je v plném počtu.
42:00
Kateřina Bednářová po akci v oslabení nastřelila tyč.
41:27
Vyloučen hráč Tereza Slavíková družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:35
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Tereza Sedláčková (6:1).
34:00
Jihlava drží Jaroměř v šachu na jejich polovině.
31:44
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martina Svobodová, asistoval Eliška Kuczová (5:1).
31:44
Jaroměř začíná hrát unaveně, a proto Jihlava dává další gól.
29:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Simona Pálková (4:1).
29:59
Jihlava dává další rychlí gól. Utkání začíná být jednoznačně nakloněno Jihlavskému týmu.
29:00
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Kastnerová, asistoval Michaela Špulková (3:1).
29:00
Po dlouhé brankové pauze dala Jihlava 2 rychlé góly.
28:51
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Kuczová, asistoval Tereza Sedláčková (2:1).
28:00
Dnešní utkání sleduje 31 diváků. Děkujeme !
26:00
Akce hostů skončila nezdarem a hra se opět vrací na útočnou polovinu domácích.
24:00
Hra se stále drží na polovině hostů.
22:00
Hra se drží na útočné polovině domácích.
20:01
První buly v třetině vyhráli hosté.
20:00
20:00
První třetina byla ukončena. Počet střel: 17:7.
20:00
18:00
Stav je silově i technicky velice vyrovnaný...
16:34
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Věra Soukupová, asistoval Michaela Špulková (1:1).
14:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková bez asistence (0:1).
14:00
Hra se drží na polovině hostů.
12:00
I přes značnou převahu střel domácích, je stav stále vyrovnaný 0:0.
10:00
Hra je stále velice vyrovnaná.
08:00
Pavla Mikulková proběhla celé hřiště, ale Jaroměř opět gól nedala.
07:00
Jaroměř neproměnila útočnou akci.
05:00
Útočná akce Terezy Jedláčkové skončila neúspěchem.
03:00
Domácí mají značnou převahu střel.
02:19
Domácí se drží na útočné polovině.
00:01
Utkání začalo a první buly vyhráli Hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Vrána a Bronislav Návojský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: hráči v poli: Nikola Jůzová, Veronika Bláhová, Pavla Mikulková, Nikola Bochenská, Kristýna Šanderová
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Kateřina Nováčková; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Nikola Jandátová, Jana Pavlicová, Kateřina Bednářová, Simona Pálková