2:2
1:0
2:4
- : -
branky (asistence): 15:02 Daniel Fokt, 19:27 Marek Chocholoušek (Lukáš Fiala), 20:18 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 40:25 Marek Chocholoušek (Ondřej Šarša), 50:29 Michal Šnábl (Ondřej Bejček)
branky (asistence): 16:44 Jan Olšiak (Patrik Svoboda), 19:40 Martin Štěpnička (Dominik Kebrle), 42:55 Patrik Svoboda (Jan Olšiak), 52:40 Michal Kubert (Patrik Svoboda), 54:12 Jan Olšiak (Jan Petrmichl), 57:55 Karel Horký (Tomáš Fait)

Florbal Chomutov - T.B.C. Králův Dvůr 5:6
16. Daniel Fokt, 20. Marek Chocholoušek, 21. Lukáš Fiala, 41. Marek Chocholoušek, 51. Michal Šnábl - 17. Jan Olšiak, 20. Martin Štěpnička, 43. Patrik Svoboda, 53. Michal Kubert, 55. Jan Olšiak, 58. Karel Horký; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 7:1; využití: 0:4; diváků: 160; zásahy brankářů: Karel Šantora 22 - Tomáš Novák 27; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:4;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Chomutov 12 a Králův Dvůr 10.
59:59
Komentáře trenéra hostů Marka Michálka 2/2: Naopak jsem nadšený z nasazení mého týmu, díku kterému jsme se udrželi v zápase a ve třetí třetině jsme si vybrali to štěstí, které se od nás odvrátilo v začátku sezóny. Děkuji soupeři za zápas a přeji jim hodně štěstí do dalších zápasů.
59:59
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: Marek Chocholoušek (Florbal Chomutov) a Svoboda Patrik (T.B.C. Králův Dvůr)
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Zápas jsme si prohráli sami a buď se z toho sami zvedneme a nebo ne. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra hostů Marka Michálka 1/2: V prvních dvou třetinách nás soupeř předčil pěknou aktivní kombinační hrou, ale vyhořel na produktivitě a snaze hrát vše až do prázdné. V poslední části mi přišlo, že se soupeř začal bát o výsledek a to byla voda na náš mlýn. Mrzí mě vstupy do všech třetin, hlavně hloupé góly v druhé a třetí třetině.
59:58
Dnešní utkání domácí hráči nevyhrají.
59:05
Vteřiny utíkají a hráči se hrnou do útoku.
58:51
Timeout Florbal Chomutov
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:55
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Tomáš Fait (5:6).
56:27
Dnes tedy domácí hráči dost snadno darují soupeři přesilové hry, když je umí tak dobře využít.
56:26
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
55:10
Dnešní utkání sleduje ve sportovní hale 160 diváků. Děkujeme všem, kteří si našli čas a zavítali do sportovní haly.
54:13
Domácí hráči si dost dobře komplikují cestu za třemi body.
54:12
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Jan Petrmichl (5:5).
52:40
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Michal Kubert, asistoval Patrik Svoboda (5:4).
52:40
Hosté mají opravdu důkladně propracované přesilové hry. V dnešním zápase využívají svou třetí přesilovou hru.
52:25
Vyloučen hráč Tomáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
50:30
Chomutov se opět ujímá dvou brankového vedení v zápase.
50:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Šnábl, asistoval Ondřej Bejček (5:3).
48:56
Domácí hrají v plném počtu.
46:56
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:26
Pořád máme necelých 15 minut před koncem základní hrací doby o co hrát.
42:55
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Jan Olšiak (4:3).
42:55
Soupeř nám dnes ukazuje, že mu přesilové hry jdou, alespoň v dnešním zápase.
41:23
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
40:26
Tak to je opět rychlý vstup domácích do začátku třetiny.
40:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Ondřej Šarša (4:2).
40:00
40:00
39:59
Dnes v obou dvou přestávka máme k vidění mini zápasy kategorie přípravky.
39:59
Střely na branku po druhé třetině: Chomutov 11 a Králův Dvůr 11
39:55
Oba dva týmy dohrávají třetinu v poklidu.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:43
Zpoza branky přihrával domácí Štěrba, který svou přihrávkou hledal Břešťana. Ten na nic nečekal a rychle vystřelil. Brankař Novák je pozorný.
35:59
Sám se na brankaře Šantoru řítil Štěpnička Martin. Domácí brankař situaci vyřešil krásným a klidným zákrokem.
33:57
Hra je v tuto chvíli je nepřesná na obě dvě strany a pro diváka velmi nezajímavé.
30:25
29:47
Hosté hrají aktivní přesilovou hru, ale zatím bez střely.
28:26
Hosté mají k dispozici další přesilovou hru.
28:25
Vyloučen hráč Tomáš Břešťan družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
25:04
Domácí tým hraje v plném počtu.
23:04
Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil Michal Kubert.
23:04
Vyloučen hráč Karel Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
23:04
Za faul domácího hráče Klímy bylo nařízeno trestné střílení.
23:04
Trestné střílení prováděl hostující hráč Kubert Michal.
20:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (3:2).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině: Chomutov 9 a Králův Dvůr 7.
19:40
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Štěpnička, asistoval Dominik Kebrle (2:2).
19:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Lukáš Fiala (2:1).
19:27
Tak to je odpověď domácích hráči. K míčku se dostal Marek Chocholoušek, který svojí střelou nedal brankaři Novákovi šanci.
19:15
Po obdržené brance se domácí borci dostávají do většího tlaku.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:45
Králův Dvůr úspěšně proměňuje přesilovou hru a domácím hráčům ukazuje, jak by to mělo být.
16:44
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Patrik Svoboda (1:1).
15:37
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
15:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt bez asistence (1:0).
15:02
Domácí hráč Daniel Fokt předvedl správný důraz v souboji ve kterém získal míček a rychlou přesnou střelou otevírá skóre dnešního utkání.
13:01
Krásná spolupráce mezi Koppem a Andrlem, poslední zmíněný krásnou střelou se snažil překvapit brankaře Nováka. Ten bez problému vyrazil.
11:30
Na hřišti se objevuje úderná první lajna domácích.
10:15
Krásnou střelou z půlky hřiště se prezentoval hostující hráč Syrovátko Jáchym.
08:46
Domácí tým během své první přesilovky nic zázračného nevymyslel.
08:44
Hosté hrají v plném počtu.
06:44
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Karel Klíma.
06:44
Vyloučen hráč Martin Chaloupka družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
06:44
Za faul hostující hráče Chaloupky Martina, bylo nařízeno trestné střílení.
06:44
Trestné střílení prováděl domácí hráč Klíma Karel, který jsou střelou mířil mimo branku.
05:49
Poprvé v utkání se snaží ke slovu dostat i hostující hráči, ale střela šla mimo branku.
05:11
Za prvních 5 minut utkání jsou častěji na míčku domácí hráči.
02:35
Oba dva týmy se ze začátku utkání se rozkoukavají.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí hráči.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jáchym Syrovátko, Karel Horký, Tomáš Fait, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Marek Chocholoušek, Karel Klíma
00:00
Krásný podvečer ze sportovní haly v Chomutově, kde je dnes na řadě 11.kolo Národní ligy mužů mezi domácím týmem Florbal Chomutov a hostujícím týmem T.B.C. Králův Dvůr.