0:2
1:4
5:1
- : -
branky (asistence): 20:42 Michael Kudláček (Lukáš Malý), 46:33 Václav Hejplík (Ondřej Havelka), 47:02 Dominik Vlček, 48:04 Jakub Tomšíček (Lukáš Malý), 48:14 Lukáš Froněk (Ondřej Havelka), 54:11 Lukáš Malý (Václav Hejplík)
branky (asistence): 06:21 Jaroslav Janoušek (Lukáš Pokorný), 13:40 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek), 22:54 Pavel Daněk (Martin Kalous), 27:32 Lukáš Tomeš (David Kolář), 30:26 Lukáš Tomeš (Lukáš Pokorný), 34:55 Jakub Rybka (Pavel Daněk), 56:59 Jiří Krůšek (Lukáš Tomeš)

FBC Štíři Č. Budějovice - Panthers Praha 6:7
21. Michael Kudláček, 47. Václav Hejplík, 48. Dominik Vlček, 49. Jakub Tomšíček, 49. Lukáš Froněk, 55. Lukáš Malý - 7. Jaroslav Janoušek, 14. Lukáš Pokorný, 23. Pavel Daněk, 28. Lukáš Tomeš, 31. Lukáš Tomeš, 35. Jakub Rybka, 57. Jiří Krůšek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 4, Jakub Kunst 13 - Jan Borák 26; po třetinách: 0:2, 1:4, 5:1;
60:00
59:59
Komentář asistenta trenéra hostí: "Dvě třetiny to bylo útkání, kde se nám soupeř nebyl schopen vyrovnat a nic se mu nedařilo, což ale naprosto zlomil ve třetí třetině a my jsme mu to svým absolutně vlažným přístupem umožnili a posadili ho na koně a tři body máme nakonec opět se štěstím, ale v kontextu celého zápasu myslím zaslouženě. Díky všem za zápas."
59:59
Komentář trenéra domácích J. Kratochvíla: "Dnes jsme si nezasloužili vyhrát. Ve třetí třetině jsme předvedli dobrý výkon a stačilo to na vyrovnání. Závěr rozhodla naše nevyužitá přesilovka a následný brejk hostů."
59:59
Tak toto byl velice dramatický konec, který končí dobře pro hostující konec.
57:49
Hrdý zkoušel vyrovnat z dorážky, avšak míček končí v rukou gólmana hostí.
56:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Tomeš (6:7).
56:59
Rychlá akce a hostí se znovu ujímají vedení.
56:24
Hosté v plném počtu. Stav stále 6:6, uvidíme, co přinese konec zápasu.
55:09
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:09
Timeout před standartní situací, uvidíme, co domácí celek vymyslí.
54:24
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
54:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (6:6).
54:11
A JE VYROVNÁNO! Malý po skvělé přihrávce Hejplíka pálí do víka.
53:50
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
53:43
Kunst nyní skvěle podržel domácí!
50:32
Svintek poslal přihrávku zpoza branky na Havelku, který stál před brankou, ten bohužel uklouzl a stav tedy stále 5:6 pro domácí.
49:29
Utkání sleduje 73 diváků, děkujeme!
48:14
Timeout Panthers Praha
48:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Ondřej Havelka (5:6).
48:14
Tohle bude ještě napínavý zápas!
48:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Tomšíček, asistoval Lukáš Malý (4:6).
48:04
CO MINUTA, TO GÓL. Takle to teď vypadá pro domácí hráče.
47:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček bez asistence (3:6).
47:02
Premiéru v mužském "áčku" střílí Vlček!
46:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Ondřej Havelka (2:6).
46:33
Havelka si hezky popošel, poté posílá přes celou šířku hřiště a Hejplík neminul!
44:59
Hostí z přečíslení 3 na 3 nevytěžili.
42:47
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, zatím bez branky na obou stranách.
39:13
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:13
Třikrát řekli rozhodčí dál, ale nepomohlo to a tak si Pokorný jde odsedět trest.
38:00
Vyměněný gólman pěkně podržel domací.
37:20
Vypadá to tady jako na střelnici ve které jsou Panthers lepší.
34:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Rybka, asistoval Pavel Daněk (1:6).
34:55
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kunst družstva FBC Štíři Č. Budějovice
34:30
Malý zkoušel pálit nad ruku, hostující gólman připraven.
32:46
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Jindřich Hrdý.
32:46
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:50
Hosté pálí ze všechno možných situací, Švehla zatím drží.
30:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Lukáš Pokorný (1:5).
29:58
Hejplík hodil vysoký balónek na Havelku před branku, avšak Havelka netrefuje.
28:17
Jakobv zkouší střílet, trefuje pouze domácího Kudláčka.
27:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval David Kolář (1:4).
26:37
Vyloučen hráč Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
26:03
Jako kdyby se s vyloučeními roztrhl pytel.
25:56
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
22:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Martin Kalous (1:3).
22:54
Daněk uplně volný před brankou dostává nahrávku od Kalouse a zvyšuje skóre.
20:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Lukáš Malý (1:2).
20:42
A JE TO TADY! Kudláček střílí z půlky a díky skvělému bránění výhledu od Hrdého míček končí za zády hostujícího gólmana.
20:30
Hoste drží míček za vlastní bránou a nenechavají domací hrát.
20:00
20:00
19:15
Krůšek střílí ze standartní situace, avšak Švehla bez problému vyráží hlavou.
17:20
Podlaha zkoušel od mantinelu po nahrávce Hejplíka, avšak označkoval pouze soupeře.
16:03
Malý zkoušel od mantinelu, trefuje pouze Hrdého.
13:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Krůšek (0:2).
13:40
Krůšek posílá Pokornému před práznou bránu a ten backhandem přidává další branku hostí.
10:31
Kudláček se pokusil vystřelit z výtoče, ke gólu chyběl kousek.
08:25
Domácí se pokouší uzamknout hosty na svojí půlce. Nyní Havelka zkouší od půlky, avšak Borák byl připraven.
06:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Lukáš Pokorný (0:1).
06:21
A první branka je tu. Janoušek z přečíslení 3 na 2 posílá hosty do vedení.
04:08
Malý střílí od mantinelu z otočky, avšak mimo.
02:16
Kolář se pokusil vystřelit ze standartní situace, avšak střela letěla vysoko nad.
01:49
Hostujici Janoušek se pokusil vystřelit z půlky, avšak Švehla zatím stoprocentní.
00:10
Po vyhrane buli domaci tlaci hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Martin Kalous, Sebastian Jakob, Jakub Rybka, Pavel Daněk, David Kolář
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Michael Kudláček, Marek Slepička, Michal Klouda, Jindřich Hrdý, Lukáš Malý
00:00
Krásný večer, vítám Vás u 11. kola Národní ligy kde se utkají domácí Štíři s hostujícími Panthers Praha v přímém boji o 1. místo v tabulce. Máme se tedy na co těšit!