0:6
3:1
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 06:13 Ondřej Kalát (Stanislav Zbyněk), 46:28 Adam Vejrych (Jakub Majer), 46:56 Ondřej Kalát (Stanislav Zbyněk), 54:16 Jakub Noha (Jan Pudich)
TJ Turnov
branky (asistence): 20:06 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 23:35 Daniel Měkota, 33:10 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra), 35:49 Daniel Měkota (Vojtěch Palatínus), 37:07 Adam Buriánek (Pavel Sekyra), 39:17 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 59:40 Vojtěch Palatínus

TJ Sokol Mukařov - TJ Turnov 4:7
7. Ondřej Kalát, 47. Adam Vejrych, 47. Ondřej Kalát, 55. Jakub Noha - 21. Vojtěch Palatínus, 24. Daniel Měkota, 34. Vojtěch Palatínus, 36. Daniel Měkota, 38. Adam Buriánek, 40. Štěpán Matěcha, 60. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 1:3 + Pavel Sekyra 5; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Josef Bína 10, Karel Mrkos 6 - Jaroslav Švec 25; po třetinách: 1:0, 0:6, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Velechovského: Koncentrovaně jsme nastoupili do první třetiny,nedali jsme nájezd, neproměnili přesilovku, kterou hold úplně překopeme, ve druhé třetině kamarádi Koncentrace, Zodpovědnost, Důraz a Vůle zůstaly v šatně a soupeř nemilosrdně trestal.
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 7 - Trutnov 6
60:00
Pokračování komentáře domácího trenéra: Ve třetí třetině jsem chtěl, aby se hráči vyždímali a odměnili diváky, pořadatele a vzali s sebou svoje kamarády na hřiště. Měli jsme štěstí, ale byli jsme alespoň částečně zpátky ve hře. Díky hráčům za to, příští týden to bude od nás stejně energické a každý přispěje k co nejlepšímu výkonu. Děkuji divákům, soupeři a pořadatelům.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu (TJ Turnov) pana Jaroslava Markse: Myslím si, že dnes jsme odehráli velmi kvalitní utkání, které jsme rozhodli ve druhé třetině. Nástup do třetí třetiny se nám vůbec nepodařil, přesto jsme utkání dotáhli do vítězství. O výsledku též rozhodla naše ubráněná oslabení.
60:00
59:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (4:7).
59:29
Timeout TJ Turnov
58:39
Vyloučen hráč Stanislav Zbyněk družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:39
Stando, Stando.. To byla velká a zbytečná klukovina
57:30
Velká příležitost pro domácí, musí ovšem prolomit dnešní neúspěšnou přesilovkovou bilanci
57:21
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:30
Mukařov teď šlape na plné obrátky a zkouší vykřesat ještě nějakou naději
55:30
EIN, ZWEI, DREI - TRA - VER - ZA! By se neslo halou, kdyby dnešnímu utkání přihlíželo o něco více diváku v hale
54:16
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Jan Pudich (4:6).
53:40
Mukařovu již mnoho času do konce zápasu nezbývá a pokud pomýšlejí v dnešním zápase na nějaké body, musí ještě zabrat
52:30
Teď tedy bylo zaděláno na pořádný malér, domácí obránce se příliš nedohodli při bránění a málem darovali soupeři branku
51:15
I domácí brankář Mrkos má ovšem dost práce a musí být ve střehu proti rychlým výpadům hostujícího týmu
49:00
Zdá se, že je zaděláno ještě na pořádné drama, domácí povzbudily dva rychlé góly a rázem je jich plné hřiště. Uvidíme jak na to zareagují hosté
46:56
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Stanislav Zbyněk (3:6).
46:56
Že by nádech ještě k obratu.? Druhou branku v rychlém sletu střílí Ondra Kalát po přihrávce Standy Zbyška
46:28
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Jakub Majer (2:6).
46:28
Adam Vejrych!!! Po přihrávce od Kuby Majera prostřeluje hostujícího brankáře Adam Gož Vejrych
45:10
Dvě 100% šance teď spálili domácí útočníci, nejprve Kalát netrefil prázdnou branku a následnou dorážku nedokázal správně usměrnit Zbyšek
44:16
Další gól domácích! Kuba Noha znovu stahuje nepříznivé skóre po dorážce středu hřiště
42:30
Mohlo by se zdát, že hosté mají nahráno a nemusí již nikam hnát, ale opak je pravdou a stále se hraje ve vysokém tempu
40:01
Hosté opanovali prostřední dějství naprosto jasným výsledkem 6:0 a uvidíme jak se s touto nelehnou situací vypořádají domácí hráči
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Mukařov 11 - Trutnov 10
40:00
39:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (1:6).
39:00
Hosté naprosto ovládli tuto třetinu a nyní zcela dominují utkání
37:07
Timeout TJ Sokol Mukařov
37:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Buriánek, asistoval Pavel Sekyra (1:5).
37:07
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Mrkos družstva TJ Sokol Mukařov
37:07
Zaváhání domácího brankáře Bíny využívá hostující Adam Buriánek
35:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Vojtěch Palatínus (1:4).
35:49
Znovu Vojtěch Palatínus, tentokráte v roli asistujícího hráče a zakončující Měkota, využili zaváhání domácích obránců a navyšují skóre
34:40
Ondra Piskalík teď vyslal pěknou jedovku, turnovský brankář byl však včas na svém místě a připraven
33:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (1:3).
33:10
Z dorážky se nyní prosazuje hostující Vojtěch Palatínus a zvyšuje tak náskok hostů
32:20
turnovský Nezdara teď vyslal velmi nebezpečný backhend, který domácí brankář jen tak tak vyškrábnul
31:15
Pěkný zákrok teď předvedl domácí brankář, když se mu podařilo zkrotit povedenou střelu hostujícího Antonína Palatínuse
29:55
Uuu, domácí teď předvedli dvě nebezpečné kombinace před brankářem hostů a především ta druhá byla velmi blízko vyrovnávacího gólu
27:50
Slibná rozehrávka domácích z velkého brankoviště skončila zblokovaná v nepropustné obranné zdi
26:30
Prozatím se Mukařovu přesilová hra v dnešním zápase příliš nedaří
25:30
Domácí mají velkou šanci na vyrovnání skóre, ale zatím se jim nedaří najít recept na hostující obránce
24:15
Rychlý sled událostí teď nastal. Nejprve se prosadil hostující Daniel Měkota a následně byl vyloučen hostující hráč Pavel Sekyra na 2 minuty
24:12
Vyloučen hráč Pavel Sekyra družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
23:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota bez asistence (1:2).
23:24
Teď zahrozil také domácí tahoun a farmář v jedné osobě, Jan Pudich, dlouhým vyvezením až před branku soupeře
22:00
Vypadá to, že hostující hráči se o přestávce polili nejspíš živou vodou a do úvodu druhé třetiny přímo vlétli
20:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (1:1).
20:06
To byl nástup do třetiny, z úvodního buly si to namířil hostující Vojtěch Palatínus rovnou na domácího brankáře a nekompromisním zakončením nad jeho ruku srovnává skóre
18:30
Nyní vytáhl pěkný zákrok domácí brankář Bína, kdy vyrazil střelu hostů ze středu hřiiště
17:25
Utkání je teď velmi vyrovnané a vážnější šance jsou k vidění na obou stranách hřiště
16:23
Početní výhoda domácích je pryč a skóre na světelné tabuli je stále stejné
14:40
Hosté srdnatě brání a znepříjemňují tak domácím jakýkoli kontakt s míčkem
13:22
2 minutky pryč a krom jedné vážnější akce nebylo nic k vidění
12:50
Uvidíme nakolik ji dokáží domácí využít
11:23
Hosté nabízejí domácím dlouhou početní výhodu po zásahu hostujícího Sekyry hokejkou do obličeje domácího forvarda Otta.
11:22
Vyloučen hráč Pavel Sekyra družstva TJ Turnov na 5 minut za sekání.
09:40
Trestné střílení družstva TJ Sokol Mukařov neproměnil Stanislav Zbyněk.
09:40
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
09:40
Po nedovoleném zásahu hostujícího Matěchy na unikajícího domácího hráče bylo nařízeno trestné střílení, které ovšem Standa Zbyněk nepromněňuje
09:15
Hosté jsou obdrženou brankou trochu zaskočeni a nyní se snaží o nalezení pohody z úvodu utkání
07:00
Pomalejší rozjezd domácích už je ta tam a jsou to právě oni, kdo mají více ze hry
06:13
06:13
Gooool! Standa Zbyněk zachytil útok hostů, vyvezl balonek do středu hřiště a naservíroval ho spoluhráči Ondrovi Kalátovi jako na zlatém podnosu, ten pohodl zavěsil nad ležícího brankáře hostů
06:00
Tak už se osmělují i domácí borci, jsou k vidění první příležitosti
05:00
První velká příležitost mukařovských, Karel Svatoš svojí typickou táhlou střelou prověřil pozornost hostujícího brankáře, ten střelu vyrazil mimo svojí branku.
04:05
Domácí mívají pomalejší začátky, na to jsme si již zvykly. Uvidíme, jak rychle se zorientují v začátku tohoto zápasu
02:40
Hosté mají v začátku zápasu více ze hry a míče drží spíše na svých hokejkách, domácí se zatím spíše brání
01:30
Začátek utkání je v poměrně vysokém tempu a soupeř z Turnova se již pokusil 2x zahrozit
00:01
Utkání bylo právě zahájeno a míčku se ihned zmocňuje soupeř
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Antonín Palatínus, Štěpán Matěcha, Jan Havlín, Vojtěch Palatínus, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Ondřej Piskalík, Jakub Majer, Adam Vejrych, Jakub Noha, Karel Svatoš
00:00
Dobrý večer Vážení diváci, vítejte na zápase 13. kola Národní florbalové ligy. Obě družstva se již zahřívají na palubovce domácí MIFASO arény na pražské Děkance. Uvidíme, co přines dnešní střetnutí domácího Mukařova s nevyzpytatelným soupeřem z Turnova. Předchozí vzájemné střetnutí na palubovce Turnova vyznělo lépe pro hosty a Mukařov tak má svým soupeřům co vracet.