1:2
1:1
- : -
FBC Texas
branky (asistence): 13:33 Natálie Janouchová (Jitka Beránková), 22:29 Tereza Prošková (Lenka Láryšová), 53:21 Simona Chodurová
FBC Texas
branky (asistence): 18:35 Jana Kadlecová (Klára Kozlová), 32:14 Veronika Bašová (Dominika Kračunová), 39:36 Aneta Toulová, 45:51 Aneta Toulová (Veronika Bašová)

Florbal Chomutov - FBC Texas 3:4
14. Natálie Janouchová, 23. Tereza Prošková, 54. Simona Chodurová - 19. Jana Kadlecová, 33. Veronika Bašová, 40. Aneta Toulová, 46. Aneta Toulová; rozhodčí: Petr Neumaier - Jitka Píšová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martina Lerchová 17 - Karolína Rysová 17; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Stanislava Kuchaře: Bohužel zápas ovlivnily znovu hloupé góly a neproměněné šance. Troufám si říct, že jsme byly lepším týmem do půlky zápasu, ale po vyrovnávající brance se soupeř dostal do zápasu. Začal být důraznější, aktivnější a hladovější po vítězství. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
59:59
Nejlepšími hráčkami utkání jsou: Prošková Tereza (Florbal Chomutov) a Toulová Aneta (FBC Texas).
59:59
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Velechovského: Jsme rádi, že i ve slepené sestavě máme z víkendu 6 bodů. Děkuji soupeři za fair-play gesto, které jsme bohužel pro něj přetavili v důležitou třetí branku. I dnes to byly ošklivé góly, ale díky za ně. Děkuji divákům a týmu, soupeři přeji hodně štěstí do dalších bojů.
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Chomutov 7 a Texas 6
59:41
Domácímu týmu čas utíká, ale nedaří se mu získat míček pod svou kontrolu, aby se mohl pokusit o vyrovnání.
59:39
Timeout Florbal Chomutov
58:25
Dnešní utkání sleduje 35 diváků, kterým děkujeme, že si našli cestu do sportovní haly.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:58
Timeout FBC Texas
53:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová bez asistence (3:4).
53:21
Tak ještě tady máme snížení ze strany domácího týmu. Hráčka Simona Chodurová se dostala do střeleckého prostoru, zavřela obě oči a vystřelila. Výsledek je branka, která je velmi důležitá pro domácí tým. Naděje umírá poslední.
52:45
Domácí hrají v plném počtu
50:47
Plán o vyrovnání se domácímu týmu komplikuje.
50:45
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
50:45
Máme tady první vyloučení utkání, když si na trestnou lavici jde odpočinou domácí Eliška Šidlochová.
45:51
Branku družstva FBC Texas vstřelil Aneta Toulová, asistoval Veronika Bašová (2:4).
45:51
Chvilkami to vypadalo, že by domácí hráčky mohly vyrovnat, ale hostující hráčky jsou proti a zvyšují svůj náskok na rozdíl dvou branek.
42:55
Tak to byla velká šance na vyrovnání. Helena Cimrmanová se v předbrankovém prostoru odpoutala od své protihráčky a snažila se dorážkou vyrovnat. Brankařka Rysová na poslední chvíli vytasila krásný zákrok.
40:35
Začátek je z obou stran opatrnější.
40:01
Máme před sebou poslední třetinu. Na míčku jsou hráčky hostujícího týmu.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: Chomutov 6 a Texas 8
39:58
Máme u konce druhou třetinu ve které na začátku byly aktivnější domácí hráčky, ale od druhé půlky třetiny převzaly iniciativu hostující hráčky, které se můžou radovat z jednobrankového vedení.
39:36
Branku družstva FBC Texas vstřelil Aneta Toulová bez asistence (2:3).
39:36
Tak to je pro domácí hráčky smůla. Těsně před koncem třetiny inkasují branku do šatny.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
35:20
Domácí hráčky marně hledají recept na hostující obranu, která jim nedá pořádný prostor na střelbu.
32:55
Hostující hráčky jsou po vyrovnávající brance plné energie.
32:14
Branku družstva FBC Texas vstřelil Veronika Bašová, asistoval Dominika Kračunová (2:2).
32:14
Hosté opět v dnešním utkání vyrovnávají. O vyrovnávající branku se postarala Bašová Veronika, která překvapila domácí brankařku Lerchovou, když z prostoru za brankou se pokusila o rychlé zasunutí míčku na bližší tyč.
31:14
V hledišti se poprvé objevuje fandění "Chomutov" z řad rodin domácích hráček.
30:00
Máme za sebou půlku zápasu, tak snad druhá půlka zápasu bude pro diváky atraktivnější.
22:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Prošková, asistoval Lenka Láryšová (2:1).
22:29
Tak to byl teď před hostující brankářkou chumel hráček. Míček po zákroku Rysové zůstal stát na brankové čáře a domácí hráčka Prošková ukázala svou důraz a zavěsila míček do branky. Domácí hráčky se znovu ujímají vedení v utkání.
21:25
Domácí hráčky se snaží něco vymyslet na útočné půlce hřiště, ale akce končí nepřesnou přihrávkou.
20:01
Začíná nám druhá třetina ve které vyhrály buly domácí hráčky.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: Chomutov 7 a Texas 7
19:59
Máme tady konec první třetiny, která je na skóre vyrovnaná 1:1.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:35
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Klára Kozlová (1:1).
18:35
Jednoduchou střelu na branku Kozlové tečovala kapitánka Kadlecová a vyrovnává.
17:19
Nebezpečnou střelu vyslala Simona Chodurová, ale brankářka Rysová si i s touto střelou poradila.
16:30
Po vstřelené brance domácích hráček jsou aktivnější hráčky hostujícího týmu. Domácí hráčky mi přijdou po vstřelené brance spíše zaražené.
13:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Jitka Beránková (1:0).
13:33
Skóre dnešního utkání otevřela domácí hráčka Natálie Janouchová, která po střele Jitky Beránkové se nejlépe zorientovala v předbrankovém prostoru a kvalitním důrazem dostala míček za záda brankářky Rysové.
13:18
Domácí hráčky na své půlce zakládají postupný útok. Domácí Fišerová našla přesnou přihrávkou Kamilu Egermaierovou, která udělala tři kroky a střelou z dálky zkouší pozornost brankářky Rysové, která byla připravená.
11:23
Rozhodčí musel přerušit hru z důvodu prasklého míčku.
09:55
Máme za sebou prvních 10 minut zápasu. Hraje se nahoru a dolu, ale všechny akce končí střelou mimo branku nebo nepřesnou přihrávkou.
06:40
I hostující hráčky se probouzejí a zkoušejí pozornost domácí brankařky Lerchové.
04:10
Domácí hráčky jsou o trošku aktivnější a jsou častěji na míčku.
02:39
Simona Chodurová vybíhala z pravého rohu a snažila se o rychlou střelu, ale její pokus skončí na tyči brankářky Rysové.
01:25
Hráčky obou mužstev se pomalu rozkoukávají a dostávají se optimální teploty.
00:01
Úvodní buly vyhrály hráčky hostujícího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Jitka Píšová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas: brankář: Karolína Rysová; hráči v poli: Veronika Bašová, Dominika Kračunová, Nikola Křemenáková, Aneta Toulová, Michaela Bednářová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Barbora Fišerová, Simona Chodurová, Lenka Láryšová, Tereza Prošková, Kamila Egermaierová
00:00
Vítám Vás u sledování 13. kola 1. ligy žen mezi domácím týmem Florbal Chomutov a hostujícím týmem FBC Texas.