1:3
0:1
3:2
- : -
branky (asistence): 08:50 Kamila Egermaierová (Lenka Láryšová), 44:31 Petra Bratschaedlová (Lenka Láryšová), 55:01 Kamila Egermaierová (Viktorie Schoberová), 59:42 Lucie Kopýtková (Lenka Láryšová)
branky (asistence): 09:29 Veronika Bartošová (Barbora Hubrová), 11:27 Jana Micková, 13:43 Andrea Postolková (Veronika Bartošová), 21:19 Leona Kovaříková, 44:13 Barbora Hubrová (Andrea Postolková), 45:33 Daniela Semencová (Barbora Hyková)

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 4:6
9. Kamila Egermaierová, 45. Petra Bratschaedlová, 56. Kamila Egermaierová, 60. Lucie Kopýtková - 10. Veronika Bartošová, 12. Jana Micková, 14. Andrea Postolková, 22. Leona Kovaříková, 45. Barbora Hubrová, 46. Daniela Semencová; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Martina Lerchová 16 - Lucie Siskosová 37; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Stanislava Kuchaře. Těžko komentovat. Neplnily jsme věci, které jsme měly. Zbytečnými chybami jsme ztráceli míčky a to nás stálo výsledek. Soupeř byl dnes důraznější a i přesto, že jsme byli aktivnější a více na balonku a měli více brankových příležitostí, tak jsme nedávali góly. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: Chomutov 14, Kladno 8.
60:00
Komentář trenérky hostí Elišky Moulisové: I když se nám nepodařilo vytvořit si hodně šancí, konečně jsme ale alespoň nějaké proměnily. Naopak nás podržela skvěle gólmanka, díky které se soupeř nedostal do kontaktu, i přes svoji jednoznačnou převahu na balonu.
60:00
59:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Lenka Láryšová (4:6).
59:30
Blíží se konec utkání, tohle už Kladenské odbrání...
58:06
Obrovský závar před brankou hostí gólem nekončí. Domácí znovu v šesti....
56:44
Kladenské hráčky v pěti na velkém brankovišti odolávají tlaku Chomutova.
55:40
Kamila Egermaierová ještě vrací domácí do hry o výsledek. Brankářka Lerchová je připravena na několik krátkých sprintů z branky na střídačku a zase zpět.
55:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Viktorie Schoberová (3:6).
54:40
Domácí v šesti...
54:30
Timeout Florbal Chomutov
52:04
Ach ta střelba. Spoustu míčků létá Pánu Bohu do oken...
50:10
Posledních deset minut třetí třetiny. Chomutov se nadechuje k poslednímu náporu.
47:50
Tempo zápasu teď trochu pokleslo. Domácí zaskočila šestá branka a hra se trochu vyrovnává.
45:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniela Semencová, asistoval Barbora Hyková (2:6).
45:33
A je to znovu o čtyři branky! Střela Semencové skončila v síti Chomutovských.
44:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Bratschaedlová, asistoval Lenka Láryšová (2:5).
44:31
Petra Bratschaedlová nadvakrát protlačila míček za gólmanku a dávám domutovským ještě šanci vrátit se do zápasu.
44:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Barbora Hubrová, asistoval Andrea Postolková (1:5).
43:30
Obraz hry se nemění ani v začátku třetí třetiny. Domácí jsou v tlaku, chybí jim však důraz v zakončení.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Chomutov 13, Kladno 6.
39:28
Bratschaedlová v další stoprocentní šanci střílí do masky Siskosové. To už je velký střelecký zmar!
37:50
Beránková a Šidlochová v obrovských šancích. Neúspěšně.
36:14
Chomutovské hráčky bojují, hrají více na míčku, snaží se být aktivní, ale něco tomu chybí.
33:18
Egermaierová ve velké šanci netrefuje bránu. Těch neproměněných šancí na straně Chomutovských je už opravdu hodně.
30:24
Kladenské hráčky už nebyly za půlící čarou s balonkem ani nepamatují, hrají jen to, co jim za tohoto stavu stačí.
28:30
Blíží se polovina zápasu a na straně vstřelených branek domácích stále svítí velká jednička, byť herní obraz vyznívá lépe pro Chomutov.
27:42
Zblokovaná střela Chodurové vysoko nad bránu hostí.
25:43
Dvě na jednu šli Klímová se Schoberovou, ani tentokrát to není gól.
24:24
Láryšová se skvěle proháčkovala až ke střele, ale v rozhodující chvíli ji sjel míček z čepele a netrefila branku. Škoda, velká šance.
22:40
Hostující hráčky příkladně brání a blokují všechny střely.
21:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Leona Kovaříková bez asistence (1:4).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Chomutov 14, Kladno 8.
19:59
Hosté přesilovou hru nevyužívají a první třetina končí výsledkem 1:3.
19:12
V oslabení si domácí připravili skvělou střeleckou pozici pro Šidlochovou.
17:52
Vyloučen hráč Martina Pilařová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
17:30
Domácí hráčky buší do soupeřek jako hluché do vrat, ale už dlouho bez brankového úspěchu.
16:10
A znovu stejný souboj. Opět úspěšnější žena s maskou.
15:52
V obrovské šanci Kopýtková, ale gólmanka Kladna předvedla výborný zákrok.
13:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Andrea Postolková, asistoval Veronika Bartošová (1:3).
13:43
A znovu stejný obrázek. Domácí dvě minuty na míčku, ale na druhé straně utíká do brejku Postolková a zvyšuje na 1:3.
11:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jana Micková bez asistence (1:2).
11:27
Hosté zatím pozorně brání a z brejků střílí góly. Po dvouminutovém tlaku domácích střílí na druhé straně branku Micková.
11:00
Po ojedinělém brejku se znovu oči diváků otáčí spíše na útočnou polovinu domácích.
09:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Veronika Bartošová, asistoval Barbora Hubrová (1:1).
09:29
Rychlá odpověď! Bartošová vyrovnává na 1:1.
08:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Lenka Láryšová (1:0).
08:50
A je tu první gól! Kapitánka Láryšová zpoza branky přihrává Kamile Egermaierové, která otevírá skóre zápasu!
07:45
Beránková výborným napadáním získala míček pro Schoberovou, ale gólmanka Siskosová je zatím velmi pozorná.
06:51
Další a další střely na branku hostů. Tu poslední vyslala Chodurová.
04:55
V krátkém sledu velké šance Kopýtkové a Láryšové. Skóre se zatím nemění.
04:04
První zápas si připisuje Lerchová po střele kladenské Mackové z výběru od mantinelu.
03:40
Chomutov v úvodu zápasu aktivnější, zatím probíhá hra převážně před kladenskou brankou.
01:50
Chodurová a Láryšová utíkaly na jedinou obránkyni, ale střelu druhé jmenované brankářka skvěle vykryla.