- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 15:34 Jakub Tejnor (Jakub Vaňásek)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 05:39 Tomáš Paul (Tomáš Kasper), 21:36 René Mikel (Jan Mikeš), 28:44 René Mikel (Tomáš Paul), 32:34 Tomáš Kasper (Ondřej Vyskočil), 52:07 Jan Horský (Marek Dvořák)

FK Slovan Jindřichův Hradec - FBŠ Jihlava 1:5
16. Jakub Tejnor - 6. Tomáš Paul, 22. René Mikel, 29. René Mikel, 33. Tomáš Kasper, 53. Jan Horský; rozhodčí: František Brabec - Miroslav Janošťák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Josef Filip 33 - Radek Kulhan 15; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:1;
60:00
59:00
Začala poslední minuta základní hrací doby. Je již jasné, že FBŠ Jihlava si z Jindřichova Hradce odveze plný počet bodů.
57:45
Josef Filip konečky prstů zabránil jasnému gólu.
57:23
Domácí šli 3 na 1, ale ani z této akci nevstřelili branku.
55:00
Další a další zákroky předvádí brankář domácích. Hosté mají herní i střeleckou převahu.
54:19
Do samostatného úniku se dostal útočník hostí, ale Josef Filip se mu vrhl pod nohy a zabránil tak gólu.
52:14
FBŠ Jihlava přetavila svou převahu v další branku. Rozdíl mezi mužstvy je ten, že hosté mají přesnější mušku.
52:07
Timeout FK Slovan Jindřichův Hradec
52:07
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Marek Dvořák (1:5).
50:19
Slované se snaží, ale obrana hostů je neprostupná. Opravdu jen málo střel se dostane až k brankáři.
45:08
Skvělý zákrok ramenem předvedl brankář domácích.
44:19
Vyloučen hráč Jakub Florek družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:31
Ani dvouminutová přesilová hra nepomohla domácím ke skórování.
40:00
40:00
39:29
Trestné střílení družstva FK Slovan Jindřichův Hradec neproměnil Marcel Šuranský.
39:29
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
39:29
Domácí výhodu trestného střílení již podruhé v tomto zápase. Ale tuto šancí Marcel Šuranský nevyužil.
35:16
Hráči z FBŠ Jihlava prokazují svou kvalitu a mají více ze hry, což dokazuje vedení již o 3 branky.
35:15
Vyloučen hráč Jakub Florek družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
32:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Ondřej Vyskočil (1:4).
28:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Tomáš Paul (1:3).
28:44
Gólem ze standardní situace a zároveň v přesilové hře zvyšují hosté své vedení na 3:1.
28:40
Vyloučen hráč Roman Víta družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:55
Naděje v dnešní utkání drží skvělý Josef Filip. Nyní zabránil střele hostí z bezprostřední blízkosti.
23:00
Do druhé třetiny utkání vlétli hosté z Jihlavy jako uragán a zatím válcují svého soupeře z Jindřichova Hradce.
21:36
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Jan Mikeš (1:2).
20:00
20:00
17:00
Brankář domácích Josef Filip zázračně vytěsnil střelu maskou mimo svou branku.
15:34
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jakub Vaňásek (1:1).
14:41
Trestné střílení družstva FK Slovan Jindřichův Hradec neproměnil Michal Hřebíček.
14:41
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
14:41
Je nařízené trestné střílení. K nájezdu se staví Michal Hřebíček z FK Slovan JH, ten ale nájezd neproměnil.
12:04
Florek z FK Slovan JH se ocitl sám před brankou, když obránce hostí špatně rozehrál. Jeho pokus ale brankář Jihlavy vychytal.
10:40
Utkání má vysoké tempo, hraje se nahoru dolu. Jihlava se snaží překonat obranu Slovanu kombinační hrou.
05:39
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Tomáš Kasper (0:1).
05:39
Máme tu první gól utkání. Jihlava přetavila svůj tlak v první branku utkání. Kombinaci zakončil Tomáš Paul hezkou brankou.
04:00
Jihlava začíná mít více ze hry a nepouštějí domácí na svou obrannou polovinu.
01:50
Úvodní minuty jsou ve znamení postupného útoku z obou stran. Oba týmy se zatím spíše oťukávají a vyčkávají.
00:20
Nedělní utkání začalo náporem domácích FK Slovan JH.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Brabec a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Jan Holoubek, Tomáš Paul, Jan Mikeš, Ondřej Vyskočil, Tomáš Kasper
00:00
Line-up domácích FK Slovan Jindřichův Hradec: brankář: Josef Filip; hráči v poli: Jakub Vaňásek, Kryštof Ille, Jakub Florek, Karel Matějka, Jakub Šmíd