2:1
2:2
4:5
1:0
branky (asistence): 10:55 Karel Klíma (Marek Chocholoušek), 16:17 Daniel Fokt (Tomáš Fiala), 20:24 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 38:57 Vít Andrle (Michal Šnábl), 46:39 Daniel Fokt (Ondřej Šarša), 48:05 Daniel Fokt (Tomáš Fiala), 49:44 Ondřej Kopp, 54:19 Daniel Fokt (Marek Chocholoušek), 61:14 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek)
branky (asistence): 08:30 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 26:14 Michal Skibko (Jan Obermann), 34:02 Tomáš Szabo (Michal Skibko), 41:23 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 46:00 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 46:55 Jiří Špak, 55:34 Jiří Špak (Jan Burkoň), 58:16 František Novák (Tomáš Szabo)

Florbal Chomutov - FBC PANTHERS LIBEREC  9:8p
11. Karel Klíma, 17. Daniel Fokt, 21. Ondřej Bejček, 39. Vít Andrle, 47. Daniel Fokt, 49. Daniel Fokt, 50. Ondřej Kopp, 55. Daniel Fokt, 62. Tomáš Fiala - 9. Jiří Špak, 27. Michal Skibko, 35. Tomáš Szabo, 42. Tomáš Szabo, 47. Jiří Špak, 47. Jiří Špak, 56. Jiří Špak, 59. František Novák; rozhodčí: Jakub Matějka - Michal Tichý; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Karel Šantora 18 - Stanislav Kolomazník 37; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:5, 1:0;
61:14
61:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (9:8).
61:14
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Daniel Fokt (Florbal Chomutov) a Jiří Špak (FBC PANTHERS LIBEREC).
61:14
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Szaba: " Z naší strany povedený zápas. Škoda, že si to kazíme lacinými brankami. Děkujeme soupeři za povedené utkání."
61:14
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: "Soupeř předvedl zkušenou hru podpořenou výbornými individuálními výkony. Pro nás to byl nesmírně psychicky náročný zápas. Hodně jsme chtěli i ve chvílích, kdy to úplně nešlo a jsem moc rád, že jsme ho dotáhli do vítězného konce. Díky hráčům, soupeři a divákům."
58:16
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil František Novák, asistoval Tomáš Szabo (8:8).
58:12
Dnešní utkání ve sportovní hale sleduje 135 diváků.
55:35
Tak to je třetina plná branek a zajímavých akcí.
55:34
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Burkoň (8:7).
54:20
Domácí tým sice přesilovou hru nevyužil, ale zvyšuje své vedení.
54:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Marek Chocholoušek (8:6).
54:04
Hosté hrají v plném počtu.
52:02
Vyloučen hráč Michal Skibko družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za sekání.
49:45
Domácí hráči se berou vedení na svojí stranu, ale ještě je bude čekat dost práce.
49:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp bez asistence (7:6).
48:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Tomáš Fiala (6:6).
48:05
Krásná akce domácího týmu. Karel Klíma našel přihrávkou na středu hřiště Tomáše Fialu, který posunul míček do strany na volného Daniela Fokta a ten nedal brankaři Kolomazníkovi šanci.
46:56
Tak to byla minuta během které jsme ve sportovní hale viděli tři vstřelené branky.
46:55
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jiří Špak bez asistence (5:6).
46:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Ondřej Šarša (5:5).
46:00
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (4:5).
45:57
Hra u mantinelu je velmi ostrá. Sám se o tom přesvědčil domácí hráč Tomáš Břešťan.
43:53
Úplně samotný se před brankařem ocitl domácí hráč Fokt, ale Kolomazník předvedl výborný zákrok.
41:25
Začátek třetiny začali lépe hosté.
41:23
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (4:4).
40:10
Máme před sebou 20 minut a uvidíme, jestli po základní hrací době budeme vědět vítěze.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí hráči.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetiny: Chomutov 10 a Liberec 6
39:34
Domácí jsou po vstřelené brance velmi při chutí.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Michal Šnábl (4:3).
38:57
Tak to byla krásná přihrávka od Michala Šnábla za obranu Liberce, kde se nacházel Vít Andrle. Ten nedal brankaři hostů šanci.
38:27
Michal Šnábl vyslal na Kolomazníka nebezpečnou střelu z dálky. Ten na poslední chvíli vyrazil dlaní.
36:34
34:34
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za hra bez hokejky.
34:02
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Michal Skibko (3:3).
33:16
Vyloučen hráč Marek Selinger družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
32:25
Na hřišti se nám to začíná pomalu přitvrzovat.
30:00
Máme za sebou půlku zápasu a oba týmy mají pořád o co hrát.
26:14
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Michal Skibko, asistoval Jan Obermann (3:2).
26:14
Tak to byla krásná akce hostujícího týmu. Jan Obermann krásnou krosovou přihrávkou našel úplně volného Skibka, který se nemýlil.
20:51
Začátek druhé třetiny patří domácímu týmu.
20:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (3:1).
20:24
Tak to byl bleskový nástup domácích hráčů, kteří svojí akcí se dostávají do dvou brankového vedení.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým.
18:26
Míček lítá z jedné strany na druhou stranu hřiště.
17:51
Domácí hráči jsou pod menším tlakem.
16:17
14:34
Hostující hráč Szabo Tomáš střílel, ale střela šla mimo Šantorovu branku.
12:52
Domácí Bejček běžel sám na brankáře Kolomazníka. Ten chytá.
10:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Karel Klíma, asistoval Marek Chocholoušek (1:1).
09:59
Máme za sebou prvních 10 minut hry, ale pro diváka to není moc zajímavá podívaná.
08:30
05:55
Nebezpečnou střelu na branku vyslal hostující hráč Szabo Tomáš.
02:31
První šance domácího týmu ve které se objevil Marek Chocholoušek.
00:55
Poprvé se na hřišti objevuje navrátilec do domácí sestavy Marek Pačmag.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Matějka a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PANTHERS LIBEREC : brankář: Stanislav Kolomazník; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jiří Špak, Jan Obermann, František Novák, Michal Skibko
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Miloš Šulc, Vít Andrle, Michal Šnábl, Ondřej Bejček, Ondřej Kopp