0:4
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 09:24 Pavlína Vaněčková, 14:16 Pavlína Vaněčková (Veronika Macková), 16:14 Veronika Macková (Pavlína Vaněčková), 24:13 Veronika Macková (Karolína Chvátalová), 34:07 Pavlína Vaněčková
branky (asistence): 00:36 Nela Škopková (Eliška Jurečková), 11:43 Karolína Šablaturová (Markéta Vrlíková), 14:55 Markéta Vrlíková, 20:32 Denisa Kotzurová (Nela Škopková), 26:16 Karolína Šablaturová (Denisa Kotzurová), 29:31 Nela Škopková (Denisa Kotzurová), 34:59 Markéta Vrlíková, 39:28 Karolína Šablaturová (Nela Škopková), 42:13 Karolína Šablaturová (Denisa Kotzurová), 46:12 Markéta Vrlíková (Denisa Kotzurová), 58:42 Markéta Vrlíková (Karolína Šablaturová), 59:10 Vendula Káčová (Kateřina Šromotová)

FBŠ Jihlava - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:12
10. Pavlína Vaněčková, 15. Pavlína Vaněčková, 17. Veronika Macková, 25. Veronika Macková, 35. Pavlína Vaněčková - 1. Nela Škopková, 12. Karolína Šablaturová, 15. Markéta Vrlíková, 21. Denisa Kotzurová, 27. Karolína Šablaturová, 30. Nela Škopková, 35. Markéta Vrlíková, 40. Karolína Šablaturová, 43. Karolína Šablaturová, 47. Markéta Vrlíková, 59. Markéta Vrlíková, 60. Vendula Káčová; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jan Beránek; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 20; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 29 - Aneta Poukarová 23; po třetinách: 3:3, 2:5, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostí: Bohužel, když nebudu brát příspěvek první extraligové lajny, tak jsme prohrály 5:1 a to je dost velká výstraha s kterou musíme něco dělat a je to něco, co by si měly uvědomit i hráčky. Děkujeme soupeři za utkání, ale byli bychom rádi, kdyby jsme v budoucnu dostali šatnu podle předpisů a né s 15 minutovým zpožděním.
60:00
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny jsme se snažily plnit pokyny. Ke konci druhé a ve třetí třetině už nám docházely síly. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Vendula Káčová, asistoval Kateřina Šromotová (5:12).
59:09
jihlavské hráčky už odpočítávají poslední sekundy do konce zápasu
58:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Karolína Šablaturová (5:11).
58:14
Plánková dnes stoprocentní v obraně
56:40
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
49:57
Vyloučen hráč Tereza Burianová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
46:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Denisa Kotzurová (5:10).
46:12
Kotzurová našla volnou Vrlíkovou, která dala dnes již svůj třetí gól a zkompletovala ostravskou desítku
45:41
Zmatek před jihlavskou bránou přerušilo písknutí rozhodčích
44:40
Chvátalová při tahu na bránu zastavena obráncem
42:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Denisa Kotzurová (5:9).
42:13
Rozehrávka z velkého brankoviště nepomohla Jihlavě vstřelit kontaktní branku a z protiútoku na druhé straně padá již devátá branka za záda Holemářové
39:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Nela Škopková (5:8).
38:11
Vyloučen hráč Tereza Plánková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
38:11
Hra se přerušuje a na hrací plochu se přivolává zdravotník
38:11
Ve stejném čase rozhodčí posoudili faul od domácí hráčky a tak uvidíme třetí přesilovku zápasu pro hostí
38:00
Od Mazourkové dneska hráčky doslova jen lítají. Snad každá hráčka už pocítila jak tvrdý je dopad na podlahu v souboji
34:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (5:7).
34:59
Další rychlá odpověď, tentokrát z hole Vrlíkové
34:07
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková bez asistence (5:6).
34:07
Vaněčková ukazuje svoje umění a hattrick zkompletovala střelou, se kterou Poukarová nemohla nic dělat
33:33
Plánková zachycuje míček jako poslední hráč a zabraňuje volnému úniku ostravské hráčky
32:06
se štěstím míček neskončil za zády Holemářové.
29:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Denisa Kotzurová (4:6).
27:35
Vyloučen hráč Lucie Mazourková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:35
Mazourková důrazná v osobních soubojích, rozhodčí to ale posoudily jako nedovolený zákrok a tak se už podruhé dnes odsouvá na trestnou lavici
24:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Veronika Macková, asistoval Karolína Chvátalová (4:4).
24:13
Macková teď výborně v obraně i v útoku. Svoje střídání zakončila svým dnešním druhým gólem
23:18
Vaněčková prošla přes dvě hráčky, třetí jí už ale zastavila
22:30
Dvě velké šance měla Jihlava, když poprvé běžela sama Buriánová, ale trefila pouze břicho gólmanky a z druhé vlny poté Macková, která ale netrefila bránu
20:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Škopková (3:4).
20:32
Vstup do 2. třetiny vyšel lépe pro FBC, když z půlky natáhla Kotzurová a míček proskákal až za záda Holemářové
20:00
20:00
Střely v 1.třetině FBŠ (10) FBC (20)
20:00
19:34
Poukarová v bráně teď měla velké štěstí, když Buriánová v důrazu před bránou trefila jen její břicho
18:50
Chybu Jihlavy teď Ostrava nepotrestala, když Holemářová dobře zasáhla
17:32
Vidíme vyrovnanou hru,která je obohacena o hodně střel a hezké akce na obou stranách
16:14
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Veronika Macková, asistoval Pavlína Vaněčková (3:3).
16:14
Další víko z jihlavské hole, tentokrát Macková dobře zamířila z překvapujícího úhlu
16:12
Jihlava přišla na způsob, který na Ostravu platí a čerpají z protiútoků a přesných přihrávek na čepel
14:55
14:55
Ostrava rychle odpovídá a připisují si třetí gól
14:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Veronika Macková (2:2).
14:16
Macková dobře našla volnou Vaněčkovou, která opět přesně uklidila míček tam, kam patří.
14:10
Poukarová se teď pouze poohlídla po míčku, který letěl za její záda, zazvonila tyč.
13:47
Jihlavské hráčky brání na půlce hřiště a nechtějí pustit Ostravu ke střele. Zatím úspěšně
11:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Markéta Vrlíková (1:2).
11:43
Trvalo to pouze pár vteřin, kdy Ostrava využila přesilové hry a bere si vedení na svojí stranu
11:22
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil Denisa Kotzurová.
11:22
Vyloučen hráč Lucie Mazourková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
09:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková bez asistence (1:1).
09:24
Perfektní důraz u mantinelu od Křemelové míček se vykutálel do středu, kde si ho sebrala Vanečková a nekompromisně zavěsila pod víko.
08:22
Plánková teď napravila chybu a zastavila ostravský útok
06:50
Mazourková úspěšná v osobním souboji
06:16
Akci tři na dva teď měla Ostrava, míček skončil až v rohu, kde byl odpískán faul. Rozehrává Jihlava
05:33
Vrlíková utíkala sama na bránu, Holemářová ale střelu vytáhla
03:47
Hra je velice rychlá, Ostrava zatím drží míček na svojí hokejce a kombinuje na jihlavské půlce
02:23
Buriánová začala první jihlavský útok, když posunula míček na střed na Chvátalovou, její střelu zblokoval obránce
00:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Eliška Jurečková (0:1).
00:36
začátek utkání byl velice rychlý. Hosté uzavřely Jihlavu na vlastní polovině a po nahrávce Jurečkové Škopková dobře zamířila a prostřelila domácí gólmanku z půli hřiště
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jan Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Aneta Poukarová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Škopková, Markéta Vrlíková, Eliška Jurečková, Karolína Šablaturová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Tereza Plánková, Karolína Chvátalová, Tereza Šánová, Anna Korešová, Tereza Burianová