1:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 35:29 Pavlína Vaněčková (Denisa Bártová), 43:04 Lucie Mazourková (Pavlína Vaněčková)
branky (asistence): 04:38 Eva Barvíková (Karolína Nováková), 08:22 Denisa Hyršová (Barbora Husková), 11:48 Barbora Husková (Eliška Planková), 18:05 Eliška Planková (Barbora Husková), 20:05 Barbora Husková (Eliška Planková), 23:32 Denisa Hyršová (Barbora Husková), 30:23 Eva Barvíková (Vlaďka Maděrová), 31:21 Nikol Kubečková (Markéta Kolářová), 34:30 Barbora Husková (Karolína Nováková), 53:16 Eliška Planková (Eva Barvíková)

FBŠ Jihlava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10
36. Pavlína Vaněčková, 44. Lucie Mazourková - 5. Eva Barvíková, 9. Denisa Hyršová, 12. Barbora Husková, 19. Eliška Planková, 21. Barbora Husková, 24. Denisa Hyršová, 31. Eva Barvíková, 32. Nikol Kubečková, 35. Barbora Husková, 54. Eliška Planková; rozhodčí: Vít Rosecký - Jan Beránek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Anna Bartošová 15 - Michaela Hanzesová 9; po třetinách: 0:4, 1:5, 1:1;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Martiníka: Dnes přesvědčivé vítězství po solidním výkonu, hlavně v prvních dvou třetinách. Snažili jsme se hrát to co umíme a čím jsme úspěšní, tedy kombinačně, aktivně i důrazně zároveň. Děkujeme soupeřkám za zápas a snad tento výkon potvrdíme i zítra v Budějovicích.
59:59
Střely na branku CELKEM: Jihlava: 11, Vítkovice: 25.
59:59
Komentář trenérky domácích AnKu Dvořákové: Soupeřky ukázaly svojí kvalitu a nedopustily žádné drama. Nás bohužel provází velká marodka. Gratulujeme k vítězství.
59:59
Střely na branku ve 3. třetině: Jihlava: 3, Vítkovice: 6.
57:13
Krásná rozehrávka po ose Plánková - Chvátalové až na Burianovou, které se nepodařilo zakončit. Následnou dorážku Křemelové hostující golmanka chytá.
56:10
Anička Bartošová teď chytila další šanci Plankové.
53:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Eva Barvíková (2:10).
53:16
Desátá branka Vítkovic a Eliška Planková bude pravděpodobně péct řízky.
52:45
Pája Vaněčková si obhodila Vítkovickou Kubečkovou, ale od mantinelu střílí pouze do připravené golmanky.
51:40
Domácí v plném počtu.
51:11
Druhá střela hostující Zemanové pouze do břevna a následně pěkný zákrok Aničky Bartošové.
50:38
Vítkovice si připravily první slibnou přesilovkovou šanci, ale střela letěla vysoko nad bránu.
49:40
Vyloučen hráč Denisa Bártová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
49:15
Těsně vedle tyčky střílí Gabča Křemelová, nechybělo moc ke snížení.
48:38
Přesilová hra domácích nepřinesla žádnou vylouženou šanci a už se zase hraje 5 na 5.
46:37
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
46:37
Opakované diskuze hostujícího trenéra potrestali rozhodčí 2-minutovým trestem za nesportovní chování.
45:17
Simča Uchytilová se dobře protáhla po mantinelu přes 2 hráčky, ale při zakončení přestřelila.
44:00
Hostující Kolářová sražena na mantinel, ale bude v pořádku a odchází střídat.
43:04
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lucie Mazourková, asistoval Pavlína Vaněčková (2:9).
43:04
Důraz na malém brankovišti Lucky Mazourkové přináší druhou branku domácích.
42:01
Přečíslení 3 na 2 domácích, ale závěrečná přihrávka nenašla cestu ke Gabče Křemelové.
40:40
První střela Vítkovických ve 3. třetině a zároveň první úspěšný zákrok Aničky Bartošové ve 3. třetině.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině: Jihlava: 5, Vítkovice: 11.
38:49
Už to vypadalo na další gol Vítkovic, ale Bartošová skvěle zasáhla.
37:50
Pěkná střela Elišky Plankové a podobně pěkný zákrok Bartošové.
36:14
Denda Bártová pohotově doráží povedenou střelu Lucky Mazourkové pouze do břevna.
35:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Denisa Bártová (1:9).
35:29
Přečíslení 2 na 1 úspěšně zakončuje domácí Vaněčková.
34:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Karolína Nováková (0:9).
34:30
Střela sice nebyla vůbec prudká, ale domácí golmanka nic neviděla, a tak musí lovit míček z branky.
33:50
S velmi slabou střelou Bártové neměla hostují golmanka problém a nohou vyráží.
31:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikol Kubečková, asistoval Markéta Kolářová (0:8).
31:21
Ne příliš prudká střela obránkyně Kubečkové z poloviny hřiště propadla až za záda Bartošové.
30:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Vlaďka Maděrová (0:7).
29:56
Typická šance pro Páju Vaněčkovou - vypíchla míček poslední hráčce a běžela sama na bránu. V souboji s golmankou však neuspěla.
27:40
Vítkovické hráčky jsou více na míčku, ale domácí zodpovědně brání a nepouští je do dalších šancí.
26:15
Střela hostují Huskové vysoko nad bránu.
25:00
Uchytilová dvě střely backhandem. První střelu Hanzesová vyráží, dorážka nad bránu.
24:28
Úspěšný zákrok Bartošové proti střele Barníkové.
23:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Barbora Husková (0:6).
23:32
Nahrávka z rohu před bránu a chladnokrevné zakončení hostující Hyršové.
21:40
Úspěšný blok domácí Plánkové a následně střela Vaněčkové v protiútoku mimo bránu.
21:00
Utkání sleduje 35 diváků. Děkujeme.
20:36
I domácí hráčky jsou aktivní a prověřují hostující golmanku - ta je však pozorná.
20:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (0:5).
20:05
Hned v úvodu třetiny se prosazují hostující hráčky rychlou rozehrávkou.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1. třetině Jihlava: 3, Vítkovice: 8.
18:44
Centimetry chyběly Káje Chvátalové k první brance domácích. Vzápětí se snažila prokličkovat Terka Burianová, ale míček nezkrotila.
18:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Barbora Husková (0:4).
18:05
Hostující Eliška Planková ukázala své velmi šikovné ruce, když se sama vykličkovala z rohu hřiště a přesně zakončila.
17:00
Vítkovické hráčky kombinují na polovině domácích, ale ke střele na bránu se nedostaly.
16:15
Domácí útok Vaněčková - Uchytilová - Bártová v aktivním napadání vybojoval míček. Zakončení je však stále nepřesné.
15:04
Další šance na obou stranách. Hraje se rychlý kombinační florbal.
13:45
Trio Burianová - Křemelová - Chvátalová těžce zatápělo Vítkovickým florbalistkám. Dvě povedené střely však nepřinesly potřebnou branku.
11:48
11:45
Přesná nahrávka zpoza brány na střed hřiště a bezchybně umístěná střela.
11:45
Pohotový zákrok ramenem domácí Bartošové proti střele Huskové.
10:55
Pája Vaněčková vypíchla rozehrávku a hnala se sama na bránu. Při střele jí míček sjel z čepele.
09:50
Pája Vaněčková mohla vyslat do útoku Dendu Bártovou, ale předržela míček a proti 3 soupeřkám se jí nepodařilo prosadit.
08:22
08:22
Nedůraz v obranné činnosti na malém brankovišti a je to 0:2.
07:15
Terka Šánová tvrdě a čistě v obraně. Vybojovala míček pro jihlavské hráčky.
04:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Karolína Nováková (0:1).
04:15
Šance na obou stranách. Do slibné pozice se po střele domácí Vaněčková dostala Křemelová, ale střílí vysoko nad.
04:15
Standartní situaci ze střední vzdálenosti úspěšně řeší Vítkovické hráčky a otevírají skóre dnešního zápasu.
03:30
Lucka Mazourková vybojovala míček v obraně, následná nahrávka však byla nepřesná.
02:35
Střelou ze střední vzdálenosti se prezentovala Kája Chvátalová. Golmanka vyrazila a Terka Burianová bohužel na dorážku nedosáhla.
02:00
První dvě nebezpečné šance hostí. Bartošová chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Rosecký a Jan Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michaela Hanzesová; hráči v poli: Nikol Kubečková, Barbora Husková, Denisa Hyršová, Markéta Kolářová, Eliška Planková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Tereza Plánková, Karolína Chvátalová, Tereza Burianová, Denisa Bártová, Lucie Mazourková