1:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 10:16 Lukáš Maštera, 21:06 Ondřej Vyskočil (Matěj Fejt), 25:12 Lukáš Maštera, 44:56 Jakub Horský (Ondřej Vyskočil)
branky (asistence): 00:46 Štěpán Švec (Jiří Žák), 09:47 Jan Jiráň (Pavel Jiráň), 12:40 Tomáš Boštík (Pavel Jiráň), 16:01 Tomáš Boštík, 25:50 Marek Lamplot (Štěpán Švec), 28:52 Tomáš Boštík, 42:24 Tomáš Nonn (Pavel Jiráň)

FBŠ Jihlava - FBC Peaksport Litomyšl 4:7
11. Lukáš Maštera, 22. Ondřej Vyskočil, 26. Lukáš Maštera, 45. Jakub Horský - 1. Štěpán Švec, 10. Jan Jiráň, 13. Tomáš Boštík, 17. Tomáš Boštík, 26. Marek Lamplot, 29. Tomáš Boštík, 43. Tomáš Nonn; rozhodčí: Pavel Urbánek - David Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Radek Kulhan 20 - Ondřej Vašek 11; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:1;
45:00
44:59
Střely na branku ve 3. třetině (CELKEM) Jihlava: 4 (15), Litomyšl 9 (27)
44:59
Komentář trenérky domácího týmu Anny Přibylové: Vyrovnané utkání, rozhodly neproměněné šance a chyby při rozehrávce. Děkujeme soupeři. Komentář trenéra týmu hostů Michala Mópa: Z části vyrovnané utkání, proměnili jsme šance a zvítězili. Děkujeme soupeři.
44:56
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Ondřej Vyskočil (4:7).
42:24
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Nonn, asistoval Pavel Jiráň (3:7).
38:32
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku ve 2. třetině: Jihlava: 6, Litomyšl: 10
28:52
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Boštík bez asistence (3:6).
25:50
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Marek Lamplot, asistoval Štěpán Švec (3:5).
25:12
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lukáš Maštera bez asistence (3:4).
24:36
Vyloučen hráč Matěj Fejt družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
21:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Matěj Fejt (2:4).
12:40
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Pavel Jiráň (1:3).
10:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lukáš Maštera bez asistence (1:2).
09:47
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jan Jiráň, asistoval Pavel Jiráň (0:2).
00:46
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jiří Žák (0:1).