2:0
2:0
3:1
- : -
branky (asistence): 15:46 Karin Vavrečková, 18:02 Karin Vavrečková (Zuzana Šuranyiová), 39:02 Nela Škopková (Karin Vavrečková), 39:05 Denisa Kotzurová, 43:49 Karin Vavrečková (Nela Škopková), 58:59 Markéta Vrlíková (Karin Vavrečková), 59:08 Lucie Šrotová (Barbora Lichnová)
branky (asistence): 55:37 Anna Grufíková (Aneta Federselová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice 7:1
16. Karin Vavrečková, 19. Karin Vavrečková, 40. Nela Škopková, 40. Denisa Kotzurová, 44. Karin Vavrečková, 59. Markéta Vrlíková, 60. Lucie Šrotová - 56. Anna Grufíková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 15 - Nikola Příleská 23; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka: Jak by řekl Míra Bosák: nuda, nuda, šeď, šeď. Dneska jsme tady měli soupeře zralého na výprask a my jsme předvedli nejhorší výkon v sezóně. Soupeři díky a šťastnou cestu domů. Škopkovi zase pro změnu brzký a bezproblémový návrat.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 10 , Brno - 6.
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Starého: Soupeř byl lepší, zaslouženě zvítězil. My jsme kvůli chřipkové epidemii, přijeli v takovém počtu, v jakém jsme přijeli. Holky si zaslouží uznání za to jak zápas odehraly a to v podstatě v 10 zdravých lidech. Soupeři gratulujeme.
60:00
59:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Lucie Šrotová, asistoval Barbora Lichnová (7:1).
58:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Karin Vavrečková (6:1).
58:59
Tak Ostrava ještě mění skóre v závěru zápasu.
56:38
Hosté si zatím tlak nevytváří a míček kontrolují ostravské hráčky.
55:49
Vyloučen hráč Zuzana Šuranyiová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
55:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Anna Grufíková, asistoval Aneta Federselová (5:1).
55:21
Lichnová podpořila útok ale za pomocí faulu a hra se tak otáčí na druhou stranu.
52:45
Židenice se teď usadily na polovině soupeřek a Tomšová má plné ruce práce.
50:20
Šrotová vyrazila kupředu a podpořit jí ještě stihla Škopková Ni. Příhravka od první jmenované si jí ale nenašla a tak tohle přečíslení ovoce nepřineslo.
49:03
Příleská si připisuje teď sérii úspěšných zákroků.
47:10
Pravcová se šikovně uvolnila a podařilo se jí nastřelit tyčku.
45:01
Hosté se horko-těžko derou do útoku. Obrana Ostravy je do větších výpadů totiž nepouští.
43:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Nela Škopková (5:0).
43:48
Vavrečková zkompletovala hattrick!
43:44
Další střela z hokejky Skácelové, konči zblokováná ale její vlastní hráčkou.
42:37
Režnarová a její střelecký pokus, k terý letěl až moc vysoko.
40:55
Kapcová hledala volnou spoluhráčku ale nikdo se jí nenabízel.
40:01
S míčkem začnou na hokejkách domácí hráčky.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině : Ostrava - 12 , Brno - 6.
40:00
39:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová bez asistence (4:0).
39:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Karin Vavrečková (3:0).
38:15
Domácím se podařilo tohle oslabení překonat a navíc okořenit několika útočnými výlety.
35:32
Vyloučen hráč Nikol Škopková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
35:07
Šrotová ze střední vzdálenosti prověřila brněnskou brankářku.
33:26
Kapcová teď ukázala poctivou hru dozadu ale pomohla si faulem.
32:00
Osobní souboje v rohu teď neměli vítěze , takže rozhodčí ukazuje buly.
29:38
Kahánková mířila dobře, ale její pokus skončil ztečovaný za mantinelem.
28:29
Přesilovkový tlak domácím zatím vůbec nevychází.
27:25
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
26:45
Standartka Brnu moc nevyšla, jelikož trajektorie střely byla dobře zblokována.
24:44
Závar před Příleskou nakonec odezněl jelikož se Pospíšilové podařilo vyhodit míček daleko.
24:06
Káčová a její střelecký pokus , jen vysoko nad.
23:01
Hosté si vyměňují míček na hokejkách, ale jen na své polovině.
21:32
Tomšová otvírá svou statistiku zákroků v této třetině.
20:25
Míček získaly hráčky Ostravy.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině : Ostrava - 8 , Brno - 4 .
20:00
19:04
Poslední minuta první třetiny a míček mají na hokejkách Židenice.
18:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Zuzana Šuranyiová (2:0).
16:38
Skácelová v samostatném prúniku ale trefuje jen Příleskou.
15:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karin Vavrečková bez asistence (1:0).
15:45
Vavrečková dostává nahráno přímo od soupeřky na hokejku a posílá svůj tým do vedení.
15:13
Další úspěšný zákrok si připisuje hostující brankářka.
13:35
Vrlíková zachytila rozehrávku hostů a odražený míček se málem dokutálel až za brankovou čáru.
11:43
Kapcová a její otočka, Příleská ve střehu.
10:32
Režnarová vyslala Skácelovou na hodně dlouhý běh a míček si tak pro sebe ukořistily Židenice.
09:45
Míček si teď hráčky předávají jako horký brambor a nikdo se k němu moc pořádně nemá.
06:40
Rozhodčí Podlesný teď správně signalizoval výhodu a u míčku zůstávají hostující hráčky.
05:13
Nenápadná střela Škopkové Ne. orazítkovala jen tyčku.
04:25
Kapcová v dobré šanci, ale vedle.
03:45
Hráčky z Brna se snaží zasypat Tomšovou kanonádou, ale zatím vše lítá mimo.
02:16
Tomšová si teď skočila pro míček a připisuje si první kontakt.
00:38
Domácí se prokombinovali až před Příleskou, ale střela končí zblokována.
00:01
Úvodní buly pro FBC.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Kamila Pravcová, Anna Grufíková, Martina Indrová, Lenka Novotná, Marie Svobodová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Pavla Kajfoszová, Romana Skácelová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková