2:1
1:1
2:4
- : -
branky (asistence): 01:45 Daniel Částek (Petr Sláma), 18:02 Jiří Salava (Tomáš Kucharič), 22:46 Petr Čihal (Filip Horák), 50:08 Karel Virgl (Milan Fridrich), 59:46 Martin Šindelář (Martin Pánek)
branky (asistence): 12:36 Kamil Peřka (Marián Kloza), 29:15 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 41:57 Vojtěch Mžyk (Marián Kloza), 42:54 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 44:49 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 50:55 Hynek Plášek (Tomáš Třaska)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal PEGRES Havířov 5:6
2. Daniel Částek, 19. Jiří Salava, 23. Petr Čihal, 51. Karel Virgl, 60. Martin Šindelář - 13. Kamil Peřka, 30. Vojtěch Mžyk, 42. Vojtěch Mžyk, 43. Marián Kloza, 45. Marián Kloza, 51. Hynek Plášek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Pavel Kotula 21; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:4;
60:00
Trenér domácích Šťastník: "Zasloužená porážka. V první třetině jsme sice byli lepším celkem, ale vychytal nás Kotula. Od druhé třetiny jsme naprosto vypadli z role, Havířov nás přejel jak školáky. Nedá se svítit, musíme se vrátit k tomu, co jsme produkovali před Vánocemi. Děkuji divákům za podporu a soupeři gratuluji."
60:00
Střely ve třetí třetině 7:8, celkově 26:21. Co k tomu říct? Sedmnáctá výhra v řadě se nekoná, obrovské selhání domácích ve třetí třetině a velká jízda hostů. Pěkný zbytek víkendu.
60:00
Trenér hostů Kubíček: "První třetinu jsme vůbec nic nehráli a můžeme být rádi, že nám Znojmo nedalo více branek. Od druhé třetiny už jsme začali hrát lepší hru. Ve třetí třetině to byla bitva. Jsme moc rádi, že jsme tady vyhráli, protože Znojmo je velmi kvalitní soupeř a tady ta atmosféra může s kýmkoliv zamávat. Děkujeme soupeři za velmi kvalitní utkání a divákům za moc krásnou atmosféru."
60:00
59:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Martin Pánek (5:6).
55:58
Trestné střílení družstva Florbal PEGRES Havířov neproměnil Marián Kloza.
55:58
Vyloučen hráč Milan Fridrich družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:21
Opět Kotula senzačně drží hosty.
54:25
Kotula skvěle kryje!
53:04
Znojmo se snaží, Havířov ale dobře brání.
52:18
Dnešnímu utkání přihlíží 213 diváků.
51:30
V útoku opět hosté.
50:55
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek, asistoval Tomáš Třaska (4:6).
50:37
Kotula kryje! Znojmo zvýšilo tempo!
50:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Karel Virgl, asistoval Milan Fridrich (4:5).
49:47
Střela Kuchariče nedoletěla na Kotulu, Znojmo v tlaku.
44:49
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (3:5).
43:33
Hosté jsou na koni! Otočili skóre a ženou se do dalšího útoku.
42:54
41:57
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Marián Kloza (3:3).
41:20
Další osvobození Znojma.
40:21
Znojmo vyhazuje.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 8:6, skóre je stále o jednu branku.
40:00
39:58
Velký závar před brankou domácích!
39:43
Vyloučen hráč Petr Sláma družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
33:55
Nedorozumění v rozehrávce domácích se hostům nepodařilo potrestat.
30:08
Dvořák perfektně zasprintoval do útoku a orazítkoval horní tyč!
29:15
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (3:2).
28:31
Částek ukázal skvělý pohyb do útoku i zpět do obrany!
27:09
Výborný příklep Virgla kryje opět připravený Kotula.
26:41
Domácí rozjíždí kolotoč.
25:37
Kotula kryje střelu Salavy.
24:56
Hostující obrana zatažená na své polovině s míčkem.
23:50
Výborný zákrok Kotuly.
23:14
Aktivita domácích se vyplatí, ale diváci si přejí další branku.
22:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Filip Horák (3:1).
22:18
Hosté kombinují za vlastní brankou.
21:20
Dobrý obranný zákrok Dabergera, který zabránil hrozícímu brejku.
20:34
Domácí se hned ze začátku ženou dopředu.
20:00
20:00
Střely v první třetině 11:7, Znojmo zaslouženě vede.
20:00
19:22
Nováka vychytal Kotula.
19:01
Běží poslední minuta první třetiny.
18:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Tomáš Kucharič (2:1).
12:36
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Marián Kloza (1:1).