4:1
0:5
1:4
- : -
branky (asistence): 08:11 Viktor Böhm (Martin Juroš), 11:56 Radim Pecek (Martin Ritz), 17:54 Jakub Nězgoda (Martin Juroš), 18:21 Patrik Bonczek, 48:05 Michal Pastorek
branky (asistence): 16:05 Ondřej Melichar (Ondřej Dvořák), 24:04 Petr Kos (Michal Staněk), 27:44 Vojtěch Haman (Ondřej Melichar), 29:21 Ondřej Melichar (Petr Tlustoš), 37:30 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar), 39:44 Richard Kafka (Vojtěch Haman), 50:17 František Košík (Michal Staněk), 52:19 Petr Kos (Ondřej Zerák), 53:50 Petr Čechal (Michal Staněk), 59:09 František Košík (Petr Tlustoš)

Paskov Saurians - Hippos Žďár n/S. 5:10
9. Viktor Böhm, 12. Radim Pecek, 18. Jakub Nězgoda, 19. Patrik Bonczek, 49. Michal Pastorek - 17. Ondřej Melichar, 25. Petr Kos, 28. Vojtěch Haman, 30. Ondřej Melichar, 38. Petr Tlustoš, 40. Richard Kafka, 51. František Košík, 53. Petr Kos, 54. Petr Čechal, 60. František Košík; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Michal Klučár 13 - Petr Krátký 16; po třetinách: 4:1, 0:5, 1:4;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí Filipa Dvořáka: Přijeli jsme s pocitem, že se nám nemůže nic stát a podle toho vypadala první třetina. Mnoho nepřesností na hokejkách a nedůraz v obraně zapříčinil vedení soupeře. Zlepšeným přístupem od druhé třetiny se nám naštěstí podařilo utkání otočit. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Vyjadření trenéra domácích Jiřího Murarika: Po slibném začátku to vypadalo na dobře rozehraný zápas. Ve druhé části jsme se doslova podělali a k tomu stačilo, že soupeř jen trochu zabral a tomu jsme se již nedokázali vyrovnat až do konce zápasu. Soupeři gratuluji a šťastnou cestu domů.
59:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Petr Tlustoš (5:10).
59:09
Opět křižné přihrávky na polovině "nikoho"
58:58
Hosté lehce křižně přihrávají, domácí netuší, co mají dělat.
58:36
Čmiel nebezpečně vystřelil, ale na vlastního brankáře.
55:31
Domácí "sekaná" se stupňuje.
53:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Čechal, asistoval Michal Staněk (5:9).
53:50
Čechal vzal míček na své polovině, prošel mezi třemi "nehybnými sloupy" a zavěsil.
52:19
Timeout Paskov Saurians
52:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Ondřej Zerák (5:8).
52:19
Žďár dvěma přihrávkami posílá míček na střed, paskovští jen stojí a sledují míček. Kos zavěšuje sám, neboť Pecekovi k němu chybí dobré tři metry.
50:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Michal Staněk (5:7).
50:17
Hostující košík si povodil Sležku jako maňáska a síť za Klučarem se opět třepe.
49:21
Vyloučen hráč Petr Tlustoš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
49:08
Vyloučen hráč Pavel Růžička družstva Paskov Saurians na 2 minuty za bránění ve hře.
49:08
Opět jeden z nesmyslných zákroků a vyloučení Růžičky, které Paskov posílá do oslabení.
48:05
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Michal Pastorek bez asistence (5:6).
48:05
Skvěle zabojoval Bohm a soupeř přišel o míček. Pastorek nekompromisně zavěsil.
47:07
Domácí hrotí nepřesné přihrávky, Pecek dostává svou děsnou nepřesností soupeře do šance.
45:56
Melichar a Tlusťoš, dvojice, která dnes drtí Paskov.
43:12
Paskov zakombinoval, dostal se ke střele, branka je ovšem o 3 metry jinde.
41:18
Žďár s přehledem kontrolují hru. Paskov o míček spíš zakopává.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 8:6
40:00
39:50
Hra domácích se sype jako domeček z karet.
39:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Vojtěch Haman (4:6).
37:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Melichar (4:5).
37:19
Vyloučen hráč Ondřej Krchňák družstva Paskov Saurians na 2 minuty za vražení zády.
37:05
Domácí techniku nahrazují sekáním.
36:01
Domácí sice pod tlakem, Bonczek se dostává do gólovku, a ze dvou metrů...netrefil.
31:58
Domácí se ubránili oslabení, ovšem je to neskutečná křeč
29:58
Žďár točí s domácí obranou, Růžička vůbec netuší, kde se mu motá míček mezi nohama.
29:38
Vyloučen hráč Patrik Bonczek družstva Paskov Saurians na 2 minuty za sekání.
29:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Petr Tlustoš (4:4).
29:21
Opět jasný nedůraz domácích.
29:04
Volný úder domácích v rohu obranné poloviny. Bohm s Krchňákem kolem míčku krouží jako čápi z Žabně...a je z toho odevzdaný míček soupeři a nebezpečná akce.
27:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Melichar (4:3).
27:44
Branka odpovídá průběhu hry.
27:32
postupně se mění obraz hry, domácí se stahují a začínají se upínat opět k nahazování míčku. To se může vymstít.
27:30
Střela z poloviny hřiště skončila v síti. Využitá přesilovka - "smyslné vyloučení"
27:19
Na trestnou lavici kráčí Krchňák, po nepochopitelně nesmyslným chvatu a jasným vyloučením.
26:36
Bonczek ve skluzúúú, a hned 3x.
25:28
Hosté cítí slabší chvilku domácích a mají míček pod kontrolou... domácí situaci hlídají
24:04
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Michal Staněk (4:2).
24:04
Hosté využívají laxní bránění domácích a vsítili snadný gol... po buly opět hosté zatlačili a trefili tyčku...!!!
23:41
Chvíli na to stejná sestava měla podobnou šanci bez golového efektu.
23:00
Přece jen se něco povedlo vymyslet, když Peca rozjel akci, přihrál Bonczkovi a po jeho střele na bránu se snažil střelu tečovat Ritz. Brankář hostí pozorný.
21:25
Zatím domáci mají víe míček na svých hokejkách a snaží se překonat pozorné postavení hráčů hostí.
20:01
Úvodní buly vyhráli domácí a hned se pokusili soupeře překvapit, akci přerušilo bránění ve hře hostí. Následná rozehrávka nebyla úspěšná
20:00
20:00
Střely v 1.třetině 8:10
20:00
První třetina byla herně vyrovnaná. Domácí sice měli méně střel, ovšem vyloženější, které se jim daří proměňovat.
20:00
18:21
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Patrik Bonczek bez asistence (4:1).
18:21
Bonczek se dostal na hranici velkého brankoviště k míčku, ovšem zády k brance. Skvělá otočka znamená další zářez na svou hokejku.
17:54
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Jakub Nězgoda, asistoval Martin Juroš (3:1).
17:54
V době, kdy soupeř začínal přebírat otěže zápasu na své hokejky, přišla šance domácích, po neuvěřitelně skvělém zpracováním míčku Paskorka, doráželi Juroš a zavěsil Nězgoda.
16:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Ondřej Dvořák (2:1).
16:05
Velmi slabý důraz a nepokrytí hráčů má za následek snížení.
15:26
Hrubá chyba ztráty míčku Krchňáka za brankou, ovšem neproměněná.
14:57
Ritz před prázdnou brankou. Je velké umění toto neproměnit.
12:13
Nyní soupeřův útočník sám před Klučarem, ten jak dlouhý a i široký, nedal soupeři šanci. Dnes je zatím oporou domácího týmu.
11:56
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Radim Pecek, asistoval Martin Ritz (2:0).
11:56
Obrovská šance vypracovaná Nězgodou po křídle s křížnou nahrávkou pro Ritze, který trefil pouze brankáře. Naštěstí pro domácí na dorážce byl připraven Pecek.
11:28
Během 5 vteřin dvě velké šance domácích, ovšem Pastorek tu největší neproměnil.
09:22
Bonczek sám před brankářem, ovšem ledabyle šanci spálil.
08:11
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Viktor Böhm, asistoval Martin Juroš (1:0).
08:11
Do šance se probíjel Martin Juroš, ovšem neprosadil se a míček se dostal k Viktorovi Bohmovi, který s přehledem zavěsil.
06:13
Zápas zatím poměrně vyrovnaný, ovšem domácím míček hodně skáče a zpracování jim činí velké problémy.
04:45
Krásná střela Radima Pecka. Skvělý brankář zachránil maskou.
01:48
První střela domácích Patrikem Bonczkem.
00:13
Hned v úvodu šance hostů a dobrý zákrok brankáře.
00:01
Zápas právě začal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Petr Krátký; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Tlustoš, Richard Kafka, František Košík, Daniel Halm
00:00
Line-up domácích Paskov Saurians: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Patrik Bonczek, Pavel Růžička, Ondřej Krchňák, Martin Ritz, Radim Pecek
00:00
Začíná utkání mezi týmy ze spodní části tabulky. Uvidíme, jestli bude zápas vyrovnaný a domácí se alespoň poperou o body, kterých opravdu nemají mnoho.