4:2
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 14:03 Petr Kleiner, 17:06 Filip Rybnikár (Daniel Nicklas), 44:11 Paul Válka (Jaromír Täuber), 48:06 Štěpán Němeček (Petr Linc), 49:01 Jakub Kořán (vlastní branka), 58:52 Daniel Nicklas (Petr Linc)
branky (asistence): 18:42 Marek Jiřík (Tomáš Mareš), 19:25 Jiří Křesák (David Chvosta), 25:17 Tomáš Mareš (Vojtěch Houska), 43:34 Karel Šavrda (Ondřej Novák), 47:03 Ondřej Novák (David Chvosta)

FbC Plzeň - FbC Strakonice P.A. 6:5
15. Petr Kleiner, 18. Filip Rybnikár, 45. Paul Válka, 49. Štěpán Němeček, 50. Jakub Kořán, 59. Daniel Nicklas - 19. Marek Jiřík, 20. Jiří Křesák, 26. Tomáš Mareš, 44. Karel Šavrda, 48. Ondřej Novák; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 175; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 18 - Josef Macek 37; po třetinách: 2:2, 0:1, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Josefa Macka: Byl to vyrovnaný zápas, se šťastným koncem pro domácí, gratuluji ke třem bodům.
60:00
Domácí zahájili třetí třetinu špatně, závěr utkání však zvládli dokonale a při pohledu na střely zaslouženě ovládli utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Strejčka: První třetina byla z naší strany pomalá, zbytečně jsme se přizpůsobovali soupeři, začali jsme hrát až posledních deset minut, kdy se nám povedlo zvrátit utkání a dovést do vítězného konce.Děkuji soupeři a divákům za pěknou atmosféru!
60:00
Hráči utkání jsouza domácí Tomáš Němeček, za hosty David Chvosta,na střely tento zápas skončil Plzeň-Strakonice 43:23.
60:00
59:54
Nebezpečná střela k zemi od Mareše ohrozila Ščurka,ten však chytil a zápas končí.
59:22
Golman Macek došel ke střídačce, to znamená že Strakonice jdou do šesti.
58:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Petr Linc (6:5).
58:46
Nicklas se teď protlačil ke střele z dálky, která končí těsně vedle brány.
57:00
Domácí tlačí soupeře, protože vědí že se blíží konec a výhra za 3 body by byla ideální.
55:48
Hezká individuální akce Šavrdy skončila pod Ščurkem.
53:59
Krásnou sérii přihrávek Plzeň opět završila střelou až do světel - tentokrát byl oním nešťastníkem Linc.
52:43
Nicklas se odhodlal ke střele z velké vzdálenosti, Macek vyrazil nad sebe nevěděl kde míček je ale dopadlo to pro něj dobře. stav se nemění
51:54
Po několika pokusech především domácích se teď po krásné individuální akci dostal ke střele Šavrda, pokus však zahodil.
50:00
Utkání nabralo obrátek, začíná show, je vyrovnáno a hraje se pohledný florbal nahoru dolů.
49:01
Vlastní branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán (5:5).
48:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Němeček, asistoval Petr Linc (4:5).
48:06
Domácí opět rychle reagují na branku brankou a utkání se dostává do varu.
47:03
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Ondřej Novák, asistoval David Chvosta (3:5).
45:45
Domácí pořádně přitlačili na pilu Nicklas teď třikrát střílel netrefil se však ani jednou přestože měl i prázdnou bránu.
44:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Jaromír Täuber (3:4).
44:11
Krásná střela z dálky šla z hole Paula Války,golman Macek se natahoval marně a domácí bleskově snižují.
43:45
Domácí se po obrdženém golu zřejmě hecli a začali hrát aktivně Rybnikár se ocitl ve velké šanci trefil však skvělě chytajícího Macka
43:34
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Ondřej Novák (2:4).
41:54
Vyloučen hráč Matěj Houdek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:02
Do šance se přes půl hřiště řítil hostující Kořán, jeho střela mířila mimo.
40:30
Po vyřešení technického problému s časomírou se konečně opět hraje
40:00
40:00
Druhé dějství se neslo ve vyrovnaném duchu, šance obou dvou,gol však vytěžili jen hosté.
40:00
Toto utkání přišlo navštívit 175 diváků což je prakticky nadpoloviční návštěva, jistě to bude způsobeno tím, že se tady ještě dnes hraje superliga.
40:00
Střely v druhé třetině Plzeň-Steakonice 11:9
40:00
39:24
Pěkného pokusu z půlky se nyní dopustil hostující Kořán, stojícímu Ščurkovi míček vypadl následující pokus zaváněl gólem ale neby, navíc jeden z hostí zahrál vysokou holí.
37:02
Rychlou akci domácích likviduje golman Macek, který svým mohutným tělem zalehl míček.
34:40
Pěkná série přihrávek domácích, Kubica však těsně míjí bránu po zemi a střelecká mizérie domácích pokračuje.
33:42
Další rychlá přihrávkovaná domácích ale další střela mimo - Paďourek se z boku netrefil.
32:55
Dvěma pokusy se prezentoval Tauber, jedna byla tečována a málem skončila v kase a druhá šla za bránu.
31:58
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
31:57
Zajímavý Němečkův pokus z křídla, likviduje Macek, avšak pro faul půjdou hosté do čtyř.
30:40
Hosté se také dočkali šance,když měl Chvosta z pravého křídla už položeného Ščurka, nedokázal však trefit zařízení.
30:25
Nyní jsme byli svědky krásné souhry domácích, kteří několika rychlými přihrávkami odzadu rozebrali obranu Strakonic, avšak koncovka už tak dokonalá nebyla, Němeček přestřelil.
29:30
Oproti předchozímu dějství se hra rozhýbala o dost dříve.
27:12
Křesákovo únik z levého křídla vypada velmi nebezpečně domácí golman Ščurko měl s jeho pokusem hodně práce.
27:07
Domácí se snaží vyrovnat nejprve Rybnikárova střela skončila na bekovi, poté Lincův pokus musel likvidovat golman Macek.
25:17
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Vojtěch Houska (2:3).
25:17
Po faulu domácích dostali hosté výhodu, přechod do šesti zvládli do konale, začali domácí rozebírat a vše završil parádním vinglem z půlky hostující Mareš, dobrou práci clony odvedl Jiřík.
23:44
Druhá třetina začala stejně vlažně jako první, takřka k první zajímavější střele se pustil Němeček jeho pokus skončil těsně vedle levé horní tyče, hned na druhé straně zajímavá šance hostí, Jiříkovu střelu nadvakrát zlikvidoval Ščurko.
20:00
20:00
Zápas začal vlažně,byl téměř bez šancí, až po 10 minutách hry se začalo něco dít. Domácí vstřelili dva góly a ovládli hru, v závěru třetiny však polevili a přišli o celý svůj náskok.
20:00
Střely po první třetině: Plzeň-Strakonice 15:7
20:00
19:25
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval David Chvosta (2:2).
19:25
Krásná přihrávka Chvosty za obranu domácích, proti samostatnému úniku Křesáka už byl Ščurko bezmocný.
18:42
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Marek Jiřík, asistoval Tomáš Mareš (2:1).
18:42
Rychlá rozehrávka standartky hostí a krásnou střelou k pravé dolní tyči se prosazuje Jiřík golman nic neviděl.
18:36
Další šance domácích z levého křídla, Zítek ale míček golmanu Mackovi po zemi přihrál.
17:38
Hned po gólu se ve velké šanci ocitl domácí Paďourek, ale bránu těsně přestřelil.
17:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Daniel Nicklas (2:0).
17:06
Krásná přesilovková souhra domácích vyústila v gól do odkryté brány.
16:22
Ve velké přesilovkové šanci se ocitl Válka, posunutím brány a zákrokem golmana ke gólu nedošlo.
15:18
Vyloučen hráč Kryštof Bučok družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za špatné střídání.
15:02
Ščurko teď zlikvidoval krásným zákrokem téměř samostatný únik jednoho z hostí a drží stav 1:0 pro domácí.
14:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Kleiner bez asistence (1:0).
14:03
Po úniku z křídla se prosazuje domácí Kleiner a tento zápas dostal konečně branku.
13:02
Ve dvou se teď na golmana řítili domácí Nicklas s Lapuníkem, avšak příliš mnoho přihrávkami tuto akci zkazili a obránci srazili přihrávku pro golmana Macka.
12:41
Po Nicklasově boji ve středu hřiště se k zajímavé střele dostal Petr Linc, jeho nebezpečnou střelu však likviduje golman hostí Macek.
10:00
Hosté teď zahrozili několika zajímavými akcemi, ale střela vysoko nad a přihrávka do prázdné brány zblokovaná obráncem znamenají že skóre je 0:0 a atraktivita zatím není prakticky žádná.
07:25
Domácí presují a přehrávají soupeře, ten hrozí pro změnu spíše z protiútoků.
04:45
Utkání nezačalo příliš zajímavě, větší šance jsme se po 5 minutách nedočkali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Marek Jiřík, Karel Šavrda, Kryštof Bučok
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Václav Khek, Petr Kleiner, Jan Vokáč, Jiří Paďourek, Tomáš Němeček