3:3
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 07:20 Adam Budnik (Dalibor Koutný), 11:19 Tomáš Kužela (Dalibor Koutný), 16:39 Adam Budnik (Dalibor Koutný), 33:39 Daniel Mikeška (vlastní branka), 52:42 Tomáš Kužela (Jakub Hnila), 54:16 Dalibor Koutný (Adam Budnik)
branky (asistence): 08:38 Kamil Nepraš, 16:29 Daniel Mikeška (Jan Vysloužil), 16:57 Tomáš Müller (Jan Vysloužil), 50:28 Viktor Kejík (Petr Tkadlčík)

FBC Spartak MSEM Přerov - FbC Slow Shoes Holešov 6:4
8. Adam Budnik, 12. Tomáš Kužela, 17. Adam Budnik, 34. Daniel Mikeška, 53. Tomáš Kužela, 55. Dalibor Koutný - 9. Kamil Nepraš, 17. Daniel Mikeška, 17. Tomáš Müller, 51. Viktor Kejík; rozhodčí: Tomáš Brus - Martin Müller; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Pavel Ceh 28 - Luboš Janalík 19; po třetinách: 3:3, 1:0, 2:1;
60:00
K vidění byl zajímavý zápas hodný úrovně Divize. Domácí strhli vítězství na svou stranu až ve 3. třetině, ve které byli lepším týmem.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Přerov 11, Holešov 9
60:00
Střely na branku celkem: Přerov 25, Holešov 32
60:00
Nejlepší hráči: Kužela (Přerov) a Janalík (Holešov) Hodnocení trenéra Holešova: "Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas. Uvažujeme o přestěhování domácí haly do Přerova, protože jsme dnes podali nejlepší výkon v sezóně." Hodnocení trenéra Přerova: "Ufff. tři body berem."
58:26
Vyloučen hráč Viktor Kejík družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
57:41
Vyloučen hráč Tomáš Müller družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za hrubost.
57:28
Tkadlec ve dvojnásobné superšanci, ale rozhozenou obranu a především Ceha nepřekonal.
57:00
Třetí třetinu ovládá Přerov, je skoro pořád na míčku.
56:22
Spáčil pěkně našel před bránou Hnilu, jeho rána razítkuje břevno.
55:25
Omladina už už jásala po střele Hořeckého, jeho střela z úhlu ale rozvlnila jen síťku.
54:16
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Adam Budnik (6:4).
54:16
Nejdřív Koutný v šanci z boku, ale nezakončil. Potom se dostal za branku a skončilo to freestyle brankou.
52:42
Timeout FBC Spartak MSEM Přerov
52:42
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Tomáš Kužela, asistoval Jakub Hnila (5:4).
52:42
Hnila poslal křižnou přirávku a ta světe div se prošla až na Kuželu.
51:30
Budník pláchl obraně, svůj výlet nakonec zakončil příhrou na Koutného, jeho střela ale gólem těsně neskončila. Z protiútoku přišla možnost Holešova, křížná nahrávka a nadvakrát Ceh čapá.
50:59
Blíží se koncovka utkání. Z ochozů se ozývá radikální fanoušek Havlík a povzbuzuje své oblíbence Dvořáka se Spáčilem.
50:28
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Viktor Kejík, asistoval Petr Tkadlčík (4:4).
50:28
Taktická minela domácích ve střídání a Holešov dává snadný gól do prázdné branky.
48:40
Hnila naivně v útoku a Müller vyslal ostrou střelu, ta Cehovy vypadla a dotírajícího Müllera uzemnil Tesař.
47:47
Vyloučen hráč Dalibor Koutný družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
47:31
Vyloučen hráč Kamil Nepraš družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za hrubost.
46:38
Hořecký se vrací do obrany k Tesařovi, jsou to kamarádi, Tomáš vypíchl míček na Louckého, ten mu ho vracel v situaci 2 na 1, moc nechybělo k úspěšnému zakončení.
46:01
Spáčil už už zakončoval ze středu, byl podražen, rozhodčích píšťalky tón nevydaly.
44:40
Haliak sklepl na Hnilu, ten se v dobré střelecké pozici k ohrožení branky nesrovnal.
44:00
Přerov rozhodně aktivnějším týmem. Střely zatím spíše létají z dálky.
41:13
Kužela vybojoval pro Spáčila, ten po zemi do gólmana, potom krásně našel křížem Haliak Spáčila a ten do odkryté klece střelou přes ruku minul.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Přerov 7, Holešov 11.
40:00
Vyrovnaný duel pokračoval i ve 2. třetině. Řekl bych, že hra nabrala ještě na tempu a zkvalitnila se. Holešov nehraje vůbec zle, uvidíme zda domácí udrží své vedení v části poslední.
40:00
39:02
Müller vytáčel a nebezpečně střílel, Ceh nohou vytěsnil.
37:50
Loucký vystihl přihrávku Mikešky a Budník nevyřešil situaci 2 na 1 ideálně, střela do bloku.
36:42
Nepraš pálí ze středu mimo. Přerov by si měl dát pozor na bránění tohoto prostoru.
35:39
Kejík v rychlém brejku našel ideálně Tkadlčíka, neuvěřitelný zákrok předvedl Ceh.
33:39
Vlastní branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Daniel Mikeška (4:3).
33:39
A je to tu. Vychodil střílí zaslouženou branku, po manťáku mu poslal míček Spáčil, Vychodilův pokus ještě ztečoval do branky Mikeška a rozhodčí necitlivě připisují gól jemu, vlastní.
32:30
Vychodil opět pálí, Jurečka pálí, ale jen do prstů gólmana hostí, přišla omluva.
31:30
Šiška se ocitl 50 cm před Cehem, klepl do míčku, ale gól to není.
31:08
Z dálky napřáhl Mikeška, krásnou táhlou střelu do přední šibenice ale vytáhl Ceh.
29:45
A moment fair-play jsme neviděli.
28:00
Pěkný ťukes Holešova v útoku, ale Kejík střílí ze slušné parkety jen po zemi mimo.
27:39
Tesař napřáhl z půlky, Janalík toho moc neviděl, ale opět mimo.
27:00
Vychodil si jde pro gól, jeho střela skončila těsně mimo. Na straně druhé chyba Fafílka a Kejík zblízka trefuje Ceha.
25:22
Teď jsou domácí pasivní a vysloužili si střelu Vysloužila z boku, maska Ceha se na jeho hlavně vlní.
24:54
V útoku stále aktivní Koutný zamotal obránce Holešova, jeho střela ale skončila blokem, na straně druhé od mantinelu mimo Nedbal a po něm ještě ve větší šanci Tkadlčík.
23:00
Tři velké šance Přerova nakonec v přesilovce. Po námazu Holešova nejdřív Vychodil do bloku, pak Haliak nedokázal usměrnit míček do prázdné branky a konečně Vychodil jen do Janalíka.
21:47
Jiří Nedbal se dostal na středu ke střele v oslabení, do Ceha.
21:22
Koutný křížem na Fafílka, jeho pěkná střela mířila asi 5 cm nad břevno.
21:00
Trestné střílení družstva FBC Spartak MSEM Přerov neproměnil Adam Budnik.
21:00
Vyloučen hráč Ondřej Šiška družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
20:59
Připomněl se nám rychlík Vychodil, který první střelu druhé třetiny poslal mimo. Na druhé straně vedle střílel i Nedbal Jiří. Budník krásně pláchl a bude z toho trestné střílení.
20:00
20:00
Zatím je skóre utkání myslím zasloužené. Holešov měl lepší úvod zápasu, povedl se mu i závěr. Přerov zase dominoval ve střední části této třetiny, často měl ale vychýlenou mušku.
20:00
Střely na branku po 1. třetině: Přerov 7, Holešov 12.
20:00
18:20
Miroslav Tkadlec si naběhl na střed a nebezpečně vystřelil, Ceh kryje.
16:57
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Jan Vysloužil (3:3).
16:57
Po křídle pláchl Müller a nedal Cehovy šanci.
16:39
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Dalibor Koutný (3:2).
16:39
Krásná akce domácích a Budník do odkryté části branky dává třetí gól.
16:29
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Daniel Mikeška, asistoval Jan Vysloužil (2:2).
16:29
Trma vrma na středu hřiště a Holešov se dostal k akci, kdy po pěkné příhře Vysloužila zakončil Mikeška.
15:40
Opět domácí dvojice Budník - Koutný, kdy první jmenovaný zadovkou našel druhé křídlo, jeho střela šla nad. Na druhé straně se dostával Müller ke střele., blok Spáčila.
14:09
Koutný opět "mezi kruhy", ale dobrý zákrok Janalíka, na druhé straně zblokoval střelu hostí Tesař.
12:27
Nejprve Koutný střílel nebezpečně ze standardky, po něm v dobré pozici Budník, ale střelu mu moc nevyšla a Janalík nohou chytá. Přerov je teď lepším týmem.
11:19
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Tomáš Kužela, asistoval Dalibor Koutný (2:1).
11:19
To jsme vám zapomněli povědět. K prvnímu zápasu v sezóně nastoupil za domácí Kužela a Vychodil. První jmenovaná napřáhl z půlky a přes dobrou clonu gólman hostí neviděl.
11:00
Zatím je k vidění více chyb než vypracovaných akcí. Utkání má ale slušné tempo.
10:09
Budník z boku vedle přední tyčky. Utkání je zatím poměrně vyrovnané.
08:38
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Kamil Nepraš bez asistence (1:1).
08:38
Do teď Ceh držel svůj tým, ale střelu Nepraše si za rámeček nedá.
07:20
07:20
Dobrá obrana vede ke kvalitnímu útoku, i když teď pomohlo Koutnému nedorozumění obrany a chyba gólmana Holešova. Koutný mu vzal míček a nahrál do prázdné Budníkovi.
07:09
Holešov drží míček, ale Přerov brání bezchybně.
06:06
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
06:05
Velký tlak Holešova končí dvěma bloky obránců Přerova, další akci končí vyloučením.
05:33
Spáčil nepřesně nahrál a od mantinelu vyslal jedovatou střelu Tkadlec Miroslav. Ceh kryje.
04:24
Chyba hostí v rozehrávce a nově složená lajna v největší šanci Přerova. Haliak ze středu netrefil přesně, střela byla sražena.
03:41
Přerov ztratil míček v rohu a nikdo se za Spáčila nevrátil, superšanci Mikešky vychytal helmou Ceh.
02:13
Tři střely hostů v přesilovce, první zblokoval Tesař, druhá šla vedle a poslední Neprašova vyprášila Cehovy rukavice. Hnilovi se dařilo v oslabení držet míček v útoku.
00:13
00:12
Ve velké šanci hostů se ocitl Tkadlčík Petr, fauloval jej v zakončení Hořecký.
00:01
Na straně domácích utkání zahajuje asi nejmladší obranná dvojice v lize - Tesař s Hořeckým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Martin Müller.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Slow Shoes Holešov: brankář: Luboš Janalík; hráči v poli: Viktor Kejík, Kamil Nepraš, Petr Tkadlčík, Daniel Mikeška, Jiří Nedbal
00:00
Line-up domácích FBC Spartak MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Tomáš Hořecký, Dalibor Koutný, Marek Tesař, Ondřej Haliak, Adam Budnik
00:00
Na tenisové hale je vše připraveno k utkání Divize D mezi domácím týmem FBC Spartak MSEM Přerov a hostujícími FbC Slow Shoes Holešov.