2:3
0:3
2:2
- : -
branky (asistence): 09:13 Vojtěch Duda (Pavel Rochovanský), 09:40 Pavel Krchňáček (Radim Jílek), 56:07 Radim Jílek (Jiří Petlan), 59:47 Jan Holý
branky (asistence): 03:57 Ondřej Mrázek (Matyáš Zapletal), 11:51 Daniel Chladil (Matyáš Zapletal), 13:42 Daniel Venouš (Michal Vařeka), 25:30 Daniel Venouš (Ondřej Mrázek), 32:09 Michal Vařeka, 34:57 Jindřich Kamler (Ondřej Mrázek), 49:11 Jindřich Kamler (Jakub Hruban), 58:54 Michal Šíma (Daniel Venouš)

FBK Spartak Hluk - FbC Asper Šumperk 4:8
10. Vojtěch Duda, 10. Pavel Krchňáček, 57. Radim Jílek, 60. Jan Holý - 4. Ondřej Mrázek, 12. Daniel Chladil, 14. Daniel Venouš, 26. Daniel Venouš, 33. Michal Vařeka, 35. Jindřich Kamler, 50. Jindřich Kamler, 59. Michal Šíma; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jiří Chromek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Richard Podškubka 28 - Martin Vašíček 21; po třetinách: 2:3, 0:3, 2:2;
60:00
Střely ve třetí části: Huk 10 Šumperk 12. Celkem Hluk 25 Šumperk 36
60:00
Komentář hostí (Šíma): "Myslím, že jsme měli utkání pod kontrolou. Oběma týmům chybělo trochu jiskra. Jsme rádi, že jsme vyhráli. Děkujeme soupeři, pořadatelům a divákům."
60:00
Komentář domácích (Vlachopulos): "Dnes jsme se soupeři vyrovnali jen v prvních 15 minutách zápasu. Poté již nás soupeř ve všech aspektech hry předčil a zaslouženě zvítězil. Do dalších zápasů máme na čem pracovat."
60:00
59:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý bez asistence (4:8).
58:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Daniel Venouš (3:8).
56:07
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Jiří Petlan (3:7).
54:01
Vyloučen hráč Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.
49:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Jakub Hruban (2:7).
40:00
40:00
Střely ve druhé části Hluk 6 Šumperk 13
40:00
34:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Mrázek (2:6).
33:08
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
32:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka bez asistence (2:5).
25:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (2:4).
20:00
20:00
Střely v první části: Hluk 9 Šumperk 11
20:00
13:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Michal Vařeka (2:3).
11:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Matyáš Zapletal (2:2).
09:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Radim Jílek (2:1).
09:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Pavel Rochovanský (1:1).
03:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Matyáš Zapletal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Ondřej Mrázek, Matyáš Zapletal, Daniel Chladil, Daniel Venouš, Michal Vařeka
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Vojtěch Duda, Ondřej Hubáček, Marek Šimíček, Marek Minařík