2:5
2:2
4:4
- : -
branky (asistence): 08:44 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 13:47 Vojtěch Duda, 30:30 Vojtěch Duda (Pavel Krchňáček), 33:37 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 45:34 Martin Tuhý (Pavel Krchňáček), 48:09 Marek Minařík (Martin Tuhý), 51:29 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 56:20 Jiří Petlan (Marek Šimíček)
branky (asistence): 02:44 Milan Kobylka (Václav Galetka), 03:32 Václav Galetka (Pavel Galetka), 14:28 Pavel Galetka (Jíří Novák), 15:27 Lukáš Jemelka, 16:34 Jiří Šesták (Adam Pavlát), 20:45 Martin Macho, 28:06 Jíří Novák (Václav Galetka), 51:40 Pavel Galetka (Václav Galetka), 55:56 Jiří Šincl (Lukáš Jemelka), 57:30 Pavel Galetka (Jíří Novák), 58:01 Lukáš Jemelka (Jiří Šincl)

FBK Spartak Hluk - FBC ZŠ Uničov 8:11
9. Vojtěch Duda, 14. Vojtěch Duda, 31. Vojtěch Duda, 34. Vojtěch Duda, 46. Martin Tuhý, 49. Marek Minařík, 52. Vojtěch Duda, 57. Jiří Petlan - 3. Milan Kobylka, 4. Václav Galetka, 15. Pavel Galetka, 16. Lukáš Jemelka, 17. Jiří Šesták, 21. Martin Macho, 29. Jíří Novák, 52. Pavel Galetka, 56. Jiří Šincl, 58. Pavel Galetka, 59. Lukáš Jemelka; rozhodčí: Jan Kouba - Martin Srna; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Richard Podškubka 28 - Adam Pavlát 30; po třetinách: 2:5, 2:2, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácích (Vlachopulos): Zápas rozhodla větší touha soupeře po vítězství.Velkou část zápasu jsme prospali a když jsme se zvedli a dokázali vyrovnat, tak soupeř dokázal znovu odskočil a vítězství si už tak pohlídal.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jemelka): Myslím si, že jsme odehráli jednoznačně nejlepší zápas na to, že jsme byli oslabení o spoustu hráčů až na výpad ve 3.třetině si myslím, že jsme hráli velice dobře. Děkuji hráčům za skvělý výkon a domácím za super zápas.
60:00
58:01
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Jiří Šincl (8:11).
57:30
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Pavel Galetka, asistoval Jíří Novák (8:10).
56:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Marek Šimíček (8:9).
55:56
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Šincl, asistoval Lukáš Jemelka (7:9).
51:40
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Pavel Galetka, asistoval Václav Galetka (7:8).
51:29
Timeout FBC ZŠ Uničov
51:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (7:7).
48:09
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Minařík, asistoval Martin Tuhý (6:7).
45:34
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (5:7).
40:00
40:00
37:29
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
33:37
30:30
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Pavel Krchňáček (3:7).
28:24
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry.
28:06
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jíří Novák, asistoval Václav Galetka (2:7).
20:45
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Martin Macho bez asistence (2:6).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině 9:9
16:34
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Šesták, asistoval Adam Pavlát (2:5).
15:27
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka bez asistence (2:4).
14:28
13:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda bez asistence (2:2).
08:44
03:32
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Václav Galetka, asistoval Pavel Galetka (0:2).
02:44
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Milan Kobylka, asistoval Václav Galetka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Martin Srna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Martin Macho, Petr Hejl, Tomáš Šalda, Lukáš Jemelka, Jiří Šincl
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Ondřej Hubáček, Marek Šimíček, Radim Jílek, Jan Holý, Vojtěch Duda