2:3
1:1
1:0
1:0
branky (asistence): 00:37 Michal Skrovný (Adam Ježek), 02:16 Štěpán Raiter (Ondřej Macháček), 31:59 Matěj Raiter (Filip Hušek), 53:04 Adam Ježek (Michal Skrovný), 64:29 Štěpán Raiter (Marek Čížek)
branky (asistence): 01:15 Jiří Sedláček (Radovan Kubek), 11:01 Pavel Gellner (Kryštof Kůs), 17:21 Daniel Holeček (Oldřich Pecha), 27:39 Daniel Holeček

FbC Innebandytos Hradec Králové - TJ Centropen Dačice 5:4p
1. Michal Skrovný, 3. Štěpán Raiter, 32. Matěj Raiter, 54. Adam Ježek, 65. Štěpán Raiter - 2. Jiří Sedláček, 12. Pavel Gellner, 18. Daniel Holeček, 28. Daniel Holeček; rozhodčí: Michal Taufmann - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Kočí 12 - Lukáš Vacuška 28; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:0, 1:0;
64:29
64:59
Komentář trenéra domácích (David Heger) - " Dnes těžké utkání s neoblíbeným soupeřem, podle očekávání mnoho osobních soubojů , utkání nás prověřilo a za odvedený výkon ve třetí třetině zasloužené vítězství v prodloužení. Děkuji divákům a soupeři za utkání. "
64:59
Komentář trenéra hostí (Petr Stejskal): " Pěkné utkání, ve kterém nám z vánočního cukroví nakonci došli síly.Děkujeme soupeři za utkání"
64:56
Střely v zápase - Hradec Králové 33, Dačice 16
64:55
Střely v prodloužení - Hradec Králové 2, Dačice 1.
64:29
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Štěpán Raiter, asistoval Marek Čížek (5:4).
64:29
Góóooooool! Štěpán Raiter střílí bonusový bod pro Bandity! V samostatném úniku a při signalizovaném vyloučení přeloboval Vacušku! Je to tady!
64:02
Dovednostní soutěž v podobě nájezdů už nám visí ve vzduchu!
63:43
Je to boj se vším všudy dneska, poslední minuta prodloužení
63:03
Kočí podržel domácí!
62:17
Domácí měli dobrou šanci ale Vacuška kryje!
60:17
Oba týmy chtějí urvat bonusový bod na svoji stranu a prodloužení nám začalo aktivně!
60:00
60:00
59:59
Střely ve 3.třetině - Hradec Králové 8, Dačice 3
59:58
Dnešní klání končí remízou a oba celky si připíší bod! Kdo si připíše ten bonusový?
58:22
Drama v Předměřicích! Tak by se dalo nazvat dnešní dílo v této hale
57:36
Dačice v útoku, kdy semkly domácí na vlastní polovině, hru na druhou stranu vyvezl kapitán Skrovný, který uvolnil Čížka. Mára v šanci na životní gól ale selhal! Hra se přiostřuje
55:51
Pokorný předvedl výlet z obrany do útoku a zpět do obrany, kde ještě zblokoval střelu Šlápoty, pěkný moment!
55:20
Tlak domácích stupňuje, druhá lajna domácích zatopila pod kotlem a hostující obrana měla co dělat!
53:04
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Adam Ježek, asistoval Michal Skrovný (4:4).
53:04
Ale je to tady!!! Produktivní duo Skrovný - Ježek udeřilo! Skrovný v souboji u mantinelů ustál nájezdy dvou dačických a z tohoto souboje vyplul míček k Ježkovi, který si vybruslil a pod padajícího Vacušku vyrovnává!
52:04
Pecha v čistém souboji sestřelil Macháčka, který to přežil ve zdraví, hra je ale přerušena pro spadlé mantinely
50:47
Domácí stupňují tlak, Pokorný z dálky prověřil Vacušku, který pouze vyrazil, Macháček z dorážky mimo!
49:43
Rychetník ukázal své silné nohy, když ustál u mantinelu nájezd dvou soupeřů a vybojoval míček pro Skrovného, který přízemní ranou vystrašil Vacušku, který si nebyl vůbec jistý!
48:36
Štěpán Raiter svým pohybem a důsledností rozbouřil hostující hráče a nabudil tak domácí celek!
47:26
Banditům zvlhl střelný prach v jejich zbraních, takhle by to nešlo pánové! Bambitky vyprášit a jedem!
46:18
No konečně zajímavý situace nicméně se vůbec netýkala florbalu, ale slovního šťouchance mezi zlým mužem Matesem Raiterem a akčním Radovanem Kubkem, vše ale proběhlo bez větších emocí a opět se pokračuje ve hře
45:29
No. Co na to říct. Dá se vyrovnat, když je hra za brankou Kočího? Odpověď asi znáte sami
44:15
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
44:15
Radovan Kubek se provinil hrubostí a dal tam domácím jedinečnou šanci na vyrovnání duelu.. Bude to tak?
42:13
Mates Raiter si na středu hřiště naložil velké sousto v podobě tří hráčů, míček mu vyšťourali dotírající Dačice, kteří se několikrát ocitli v přečíslení ale svoji šanci zatím nevyužili
41:43
Skrovný ve dvojité šanci, Vacuška kryje oba pokusy
40:50
Očekávaná kapacita haly nebyla naplněna, ale i tak 35 diváků přihlíží napínavému duelu. Děkujeme Sokolíku Mácovi Lehkému za spolupráci při komentování duelu a rozboru pomocí elektronické tužky
40:01
Hráči se shromažďují k začátku 3.třetiny, Bandité dotahují těsnou ztrátu, v hale všichni pevně věříme, že se jim podaří výsledek zvrátit na svoji stranu
40:00
40:00
39:59
Střely v 2.třetině - Hradec Králové 9, Dačice 6
39:58
No zajímavá druhá pasáž. Domácí jsou sice aktivní, ale jejich šance nejsou využity, Dačice, si hrají svojí hru, která dělá Banditům problémy. Hostující tým přečkal bez ztráty kytičky i čtyřminutovou přesilovou hru domácích a má zatím blíže k zisku pro ně velmi důležitých tří bodů. Co přinese poslední třetina uvidíme cca za 10 minut, kdy nám skončí přestávka.
38:53
Tohle by mohlo domácí hodně mrzet! Nevyužitá čtyřminutová přesilovka znamená návrat do hry 5 na 5 a Dačice v útoku.
36:56
Bandité kombinují na polovině Dačic, ale hostující tým hraje dobře zataženě a nepouští domácí k zakončení
36:18
Nicméně domácí zatím nic moc nepředvedli a Vacuška se zatím ohánět nemusel
34:53
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
34:53
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra hlavou.
34:42
No početní výhody dnes nejsou silnou stránkou ani jednoho z týmů. Nicméně domácí mají další příležitost , dokonce 4 minutovou! po hře hlavou a zbytečné diskuzi Sedláčka
34:09
Pokorný těsně mimo! Střídačka Banditů již zvedala ruce nad hlavu, míček ale vyplul mimo tři tyče, škoda pro domácí
32:42
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
32:42
A i domácí tým si zahraje přesilovou hru a má tak jedinečnou šanci na vyrovnání stavu!
31:59
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Matěj Raiter, asistoval Filip Hušek (3:4).
31:59
A máme sníženo! Mates Raiter si zkušeně povodil hostující obranu i golmana a jeho střela na teploměr znamená gól na 3:4!
31:14
Dačice hrají ze zabezpečené obrany a nepouštějí domácí do souvislejšího tlaku...
30:00
Ani další přesilovka nebyla využita, Pokorný je zpět a domácí se hrnou do útoku
28:00
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:00
Další zbytečné vyloučeních domácí a další početní výhoda pro Dačice
27:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček bez asistence (2:4).
27:39
No a to je to o čem mluvíme. Dačice využívají další brankovou příležitost a utíkají domácícm již na rozdíl dvou branek! Pěknou střelou nad ruku Kočího se svým druhým golem v zápase prezentuje Daniel Holeček
26:50
Skrovný na lovu vyčíhal rozehrávku Dačic a vysunul do úniku Ježka, který těsně mimo! Bandité by si měli seřídit mířidla, pokud chtějí pomýšlet na úspěch v dnešním zápase
26:02
Macháček v přečíslení 2 na 1 těsně nad!
25:15
Domácí jsou sice aktivnějším týmem, nicméně v poměru gólových příležitostí vedou Dačice! V další šanci Holeček, Kočí proti!
23:55
Kočí zachránil domácí, když skokem vytěsnil letící míček mimo tři tyče
23:00
V dobré šanci Raiter, který doběhl dvoumetrovou ztrátu na jednoho ze soupeřů, vybojoval míček a zakončil, Vacuška kryje. Z následné rozehrávky se dobrou střelou prezentoval Skrovný i Hušek, skóre se nemění
22:08
Dačice měli standartní situaci z nebezpečného prostoru, ale nesehráli ji dobře a na míčku domácí
20:56
Tempo zápasu je stále vysoké, každá chyba znamená ohrožení branky a možnost skórování
18:10
Vyloučen hráč Matěj Raiter družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
18:10
Školácká chyba domácích, když špatně vystřídali a dávají tak hostujícím další šanci na skórování
17:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Oldřich Pecha (2:3).
17:21
No ale pozor! Klasický vývoj zápasu s Dačicemi. Bandité tlačí, ale Dačice skórují! Lehké nahození končí až za Kočím a Dačice otáčí vývoj utkání!
17:06
Problémy v obraně Dačic! V dobrém presu se představilo trio Raiter-Macháček-Pokorný, Vacuška byl ale proti!
15:48
V dobrém bloku Kučera, který vpadl do střely Sedláčka a pomohl tak svému brankáři v obranné práci
14:15
Efektivní zákrok si nyní připsal Vacuška , který ve skluzu rukou vyzobl letící míček a nedopustil změnu stavu!
13:20
Dačice nyní drží domácí pod zámkem a kombinují, k žádnému většímu ohrožení Kočího branky ale nedošlo
11:35
Ouuuuu. Kubek při sprintu zakopl a při pádu se udeřil do hlavy. Hostující štírek je již lehce otřesen na lavičce . Doufáme, že bude brzy v pořádku!
11:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Kryštof Kůs (2:2).
11:01
Drobné zaváhání v obraně a máme vyrovnáno! Domácí nechali osamoceného Gellnera mezi kruhama, kde ho našel Kůs a jedeme opět od nuly!
10:17
Na palubovce nyní Flying Five, domácí juniorská lajna líta a zaváří hostujícím bekům.Bandité jsou aktivnějším týmem
09:00
Šťepán Raiter se jako buldok utržený ze řetězu dral do malého brankoviště a vyšťoural míček zpoza Vacušky, následná dorážka šla ale mimo tři tyče
08:04
Roman Polom!! Nadějný juník Adam Středa polomil svoji střelku při pokusu o střelu!
07:31
Ondřej Rosický! Rychetník povedenou placírkou odkopl vysoký balon letící od Stejskala a zažehnal ohýnek v obranném pásmu Banditů
06:54
Aktivní Kůs natřelil pouze připravený kotníček Pokorného
06:16
Tempo hry se po rychlém nástupu trochu zklidnilo. Zaplněná Předměřická hala sleduje postupný přechod domácích do obranného pásma Dačic
05:20
Na druhé straně se rodilo přečíslení, Kubkovu nahrávku ale vystihl Matěj Raiter a překazil rodící se akci Dačic
04:44
Ježkovi oči viděli šanci, jeho backhand byl ale na jiné vlně a míček zamířil za mantinely..
03:51
Zápas je zatím ve vysokém tempu, váhy šancí se přelévají ze strany na stranu.. V šanci nyní Macháček, který trefil pouze masku Vacušky a jedovkou ho probral..
02:16
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Štěpán Raiter, asistoval Ondřej Macháček (2:1).
02:16
Domácím ale navrací vedení zkušený Štěpán Raiter, který si počkal na Vacuškův pohyb a míček pod ním propasíroval!
01:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Radovan Kubek (1:1).
01:15
Hostujícím to ale nevzalo vítr z plachet, pěknou střelou ze střední vzdálenosti se prezentoval Sedláček a střela zaplula za Kočího
00:37
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Michal Skrovný, asistoval Adam Ježek (1:0).
00:10
Domácí nastoupili velmi aktivně a otevírají golový účet duelu! Ježek našel z rozehrávky volného kapitána Skrovného, který z první míří nad nohu přesně!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Taufmann a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích FbC Innebandytos Hradec Králové: brankář: Martin Kočí; hráči v poli: František Chmela, Tomáš Pokorný, Marek Čížek, Štěpán Raiter, Ondřej Macháček
00:00
Dobrý večer z Předměřic! Vítám Vás u prvního onlinu v roce 2017 a hned nás čeká pikantní souboj mezi prvním Hradcem Králové a druhými Dačicemi. Dačice mají s domácími již druhou sezonu kladnou bilanci, Bandité ještě nepoznali chuť výhry. Hradečtí doznali během Vánoc dvou změn, do prvoligových SKV se vrátil Jan Linhart a okusit extraligu může formou střídavých startů štírek Marcel Lehký. Jmenuji se Eliška Kučová a provedu Vás dnešním zápasem.
00:00
Když se podíváme na tabulku, naskytne se nám tento pohled. Hradec Králové je zatím v letošní sezone suverenní, poznal pouze jednu porážku a to s dnešním soupeřem poměrem 4:5. Domácí mají na kontě již 35 bodů a kráčejí si za postupem do bojů o Národní ligu, Dačice mají zatím 28 bodů a opanují druhou příčku, na ně se zezadu tlačí Chrudim s 23 body, Náchod s 22 a Rtyně s Táborem s 21 body. No čeká nás ještě zajímavý závěr soutěže.