2:1
2:1
2:0
- : -
branky (asistence): 03:25 Jakub Maleček (Marek Sládeček), 12:34 Adam Hudeček (Vít Máček), 15:24 Jiří Halama (Jakub Maleček), 25:50 Vojtěch Smutný (Vít Máček), 35:01 Vít Máček (Jakub Maleček), 39:47 Petr Olšák (Marek Sládeček)
branky (asistence): 05:23 Jan Fiedor (Filip Deák), 17:59 Dominik Dohnal (Jan Fiedor)

FBŠ Hattrick Brno - Florbal Torpedo Havířov 6:2
4. Jakub Maleček, 13. Adam Hudeček, 16. Jiří Halama, 26. Vojtěch Smutný, 36. Vít Máček, 40. Petr Olšák - 6. Jan Fiedor, 18. Dominik Dohnal; rozhodčí: Jiří Kroupa - Patrik Dankovič; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Matěj Abraham ? - Patrik Czepiec ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:0;
45:00
Komentář trenéra hostí (Ondruš Michal) : Soupeř vyhrál díky aktivnějšímu přístupu v utkání. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích (Nizner Jan): Kvalitní zápas pro nás se šťastnějším koncem. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
39:47
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Marek Sládeček (6:2).
39:28
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:01
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Jakub Maleček (5:2).
30:00
30:00
25:50
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Smutný, asistoval Vít Máček (4:2).
23:38
Vyloučen hráč Dominik Hrabiec družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:59
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Dohnal, asistoval Jan Fiedor (3:2).
15:24
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Jakub Maleček (3:1).
15:00
15:00
12:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Vít Máček (2:1).
09:49
Vyloučen hráč Jiří Konečný družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
05:23
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Filip Deák (1:1).
03:25
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jakub Maleček, asistoval Marek Sládeček (1:0).
02:43
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.