1:1
2:1
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 14:52 Jiří Třinecký (Daniel Bitzánek), 17:42 Dominik Křístek (Andrej Bílek), 31:49 Dominik Dohnal (Jan Fiedor), 32:17 Jiří Třinecký
FBS Olomouc
branky (asistence): 00:35 Vojtěch Blana (Daniel Tichý), 04:30 Lukáš Frydrych (Jakub Charvát), 05:23 Vojtěch Blana, 08:34 Jan Sedlář (Ondřej Borik), 28:45 Vojtěch Blana (Daniel Tichý), 33:06 Jan Sedlář (Jan Minář)

Florbal Torpedo Havířov - FBS Olomouc 4:6
15. Jiří Třinecký, 18. Dominik Křístek, 32. Dominik Dohnal, 33. Jiří Třinecký - 1. Vojtěch Blana, 5. Lukáš Frydrych, 6. Vojtěch Blana, 9. Jan Sedlář, 29. Vojtěch Blana, 34. Jan Sedlář; rozhodčí: Jiří Kroupa - Patrik Dankovič; vyloučení: 2 + Daniel Bitzánek 10:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Funiok ? - Václav Kovařík ?; po třetinách: 1:4, 1:1, 2:1;
45:00
Komentář trenéra hostů (Ondřej Mikula): Zápas byl vyrovnaný jako vždycky, bohužel nechali jsme si utéct začátek. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostí (Lukáš Rubín): Tradičně velmi vyrovnané utkání, rozhodl zejména dobrý vstup našeho týmu do utkání. Děkujeme za hru na hranici možností, přesto fair-play. Tyto utkání nás herně dál posouvají. Děkuji svému týmu, Havířovu i zúčastněným divákům.
45:00
41:56
Vyloučen hráč Jan Sedlář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
41:56
Vyloučen hráč Dominik Hrabiec družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
40:18
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
33:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Sedlář, asistoval Jan Minář (4:6).
32:17
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jiří Třinecký bez asistence (4:5).
31:49
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Dohnal, asistoval Jan Fiedor (3:5).
30:00
30:00
28:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Daniel Tichý (2:5).
24:02
Timeout Florbal Torpedo Havířov
24:02
Vyloučen hráč Ondřej Poláček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
24:02
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
24:02
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 10 minut za nesportovní chování.
20:48
Vyloučen hráč Jan Sedlář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
17:42
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Andrej Bílek (2:4).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Daniel Bitzánek (1:4).
08:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Sedlář, asistoval Ondřej Borik (0:4).
05:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana bez asistence (0:3).
04:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Jakub Charvát (0:2).